partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Mixtape Fati nie został zajechany. Jak już to Pedri.
3
Czemu mi coś mówi, że ten lysy bajerant tak czy siak wystawi Yamala na Serbię?
1
@norbi77 "Czym dla człowieka może być wolność? Rozważ problem i uzasadnij swoje zdanie, odwołując się do podanego fragmentu III części "Dziadów", całego dramatu oraz wybranego tekstu kultury."
0
@tristan87 Ale „musimy zmienić chip” bawi jeszcze bardziej XD
1
@norbi77 Na maturze powoływałem się na ten serial w rozprawce XD
3
@regatta52 Byłby chyba spalony
2
@Barcaa12 Akurat Ter Stegen w takich obronach jest kozakiem więc nie pieprz głupot.
0
Uuu ale Ronaldo jest już wolny XD
0
Probierz jest niepoważny z tym Skorupskim
0
@sevs Laskowski to jest obecnie gorszy niż Szpaku. Komentuje wszystko tylko nie mecz, i jeszcze te jego „newsy” z największych szmatławców. Jedynie co mu wyjdzie to czasami jakiś żart.
0
Ale Ronaldo ma wielkie jabłko Adama
0
A ja uważam, że kontuzja Gaviego spada na twoje barki. Uważam też, że pajacujesz i udajesz wiecznie poszkodowanego.
0
@tbas No uraz mechaniczny jest czymś zupełnie innym niż mięśniowym. Jak ocenić inaczej uraz Matsa aniżeli pechem? Po prostu nie fortunnie wylądował. Rodri też zerwał więzadła, czy to wina sztabu City?
0
@tbas A kto wyleciał mięśniowo? Tylko Ferran. Olmo bym nie liczył, to dziwny przypadek. Reszta to urazy mechaniczne.
0
Nie lubię go. Prawda jest taka, że przy kontuzji Gaviego ponosi on dużą część winy, a nie potrafi tego przyznać.
2
@barcelonaLM Przecież ten sezon to był potencjał na wygranie wszystkich 4 szlemów…
0
@Cygan BRC Do tego organizacja dróg i to jest działa komunikacja tam to jedno wielkie XD. Łódź to najbardziej zakorkowane miasto w Polsce.
0
@michal26 Dlaczego mielibyśmy spaść do 3 ligi? Porównanie totalnie z czapy i abstrakcyjne XD
1
@michal26 Nie, nie warto.
2
@michal26 Za ile byś go teraz sprzedał?
22
Podpisz Kontrakt i nabierz pokory. No i wracaj, jesteś potrzebny ;)
0
@Kgorecki2500 W Warzone pewnie tak samo beznadziejny jest jak na boisku.
1
@Krzysztof1987 Ale z Ciebie boomer ;)
3
@Kapitan hawk Laporta kupił i namówił mieszkańców na pozew. Do tego im wcisnął „bajkę” o jakiejś przestarzałej licencji na stadion.
0
Death Stranding spoko giera? Bo ten początek jest taki powolny i nudnawy, że mam wątpliwości.
0
@Katalonbar PiS jest już skończony
0
@tristan87 A co on byk?
30
@Arden Grałeś kiedyś profesjonalnie w piłkę aby komentować temat jego zwolnień? Nie, więc nie powinieneś się wypowiadać ;)
0
@Lucerfi Według mnie w tym sezonie socio nie będą oddawać za dużo biletów do puli.
1
@Sysia11 A baby to już nie?