4

Stan murawy w Wenezueli odzwierciedla ich stan gospodarki.

1

Jednak mogą już dalej grać? ;)

11

@Rifek Problemy z mieszkańcami, słabe wygłuszenie, słaby stan murawy, zalane parkingi, nieaktywny jakiś mega atrakcyjny bar od kilku miesięcy, zablokowane duże wydarzenia w tym koncerty. To mi na szybko przychodzi do głowy, a pewnie coś tam jeszcze jest.

A no i wygląda jak kibel.

0

@takisobiektos CP3 i Wemby to mogą reaktywować popularne "Lob City".

14

Ogólnie to za mało się mówi w sferze publicznej o tym jakim niewypałem na ten moment jest nowe Bernabeu. Gdyby to była odwrotna sytuacja związana z Barceloną to śmiechu i beki w mediach społecznościowych i jakiś programach ala El Chiringuito byłoby co nie miara. Fakt, że Perez jest wieloletnim właścicielem ogromnej firmy budowlanej też powinien potęgować to aby rozmawiać o ich wpadkach znacznie więcej.

No i ile ja się tutaj naczytałem od pewnego użytkownika jak to ten wielki Real wyznacza trendy i że ich nowy stadion będzie im przynosił TAK OGOMNE zyski, że hoho. Dziwnym trafem teraz nic na ten temat nie pisze.

5

Tymczasem Xavi ze swoim bratem na asystencie po doświadczeniu na pustyni XD.

0

@BORO_12 Casado też jest DM. I obecnie formacja 4-2-3-1 bardziej nadaje się do nowoczesnego futbolu aniżeli 4-3-3.

0

@mekston Włoch jest spalony. Zawsze będzie się za nim ciągnął ten smród z dopingiem.

0

@mekston Ale nie ma co się oszukiwać. Peak tenisa już minął i to bezpowrotnie. A już na pewno w naszym pokoleniu.

1

@norbi77 Są robione na siłę, ale i tak potrafią wciągnąć i masz ochotę odpalać odcinek po odcinku żeby zobaczyć co wydarzy się dalej.

0

@mekston Djoko to całą karierę ma szczęście do łatwych drabinek :)

3

@norbi77 Ja też to oglądałem w tym roku. Ale się zdziwiłem gdy pojawił się w tym serialu zwrot "Surprise Motherfucker" XD. Nie wiedziałem, że to akurat z Dextera, a przecież znałem to wiele lat XD.
No i ikoniczne już "Tonight's the night"

@Safrani Przecież 3 sezon najlepszy

0

@ShawnC Nikogo to nie interesuje

1

@tristan87 Na pewno nie.

2

@Marian_Pazdzioch Dobra tobie o kiepskich chodziło XD. Myślałem, że jak piszesz o sporcie to coś związanego ze sportem.

@Szklaner

0

@Encore Na steryda trudniej

1

1

Ikona i legenda. Dzięki Rafa za wszystko!

1

@Faro Chyba tylko w twojej głowie

4

@okiemtypera_lucaxx95 Niesamowite

4

A były już komentarze w stylu, że zaczyna się Yamal poczuwać XD

0

@AnsuLamine Które już konto?

0

@tbas Dlaczego? Przecież już razem pracowali.

0

@Kapitan hawk Pamiętam jak on tu wrzucał jakieś posty o swojej pracy, próbował być normalny i jak to super na tych pociągach, ale od jakiegoś czasu to konto prowadzi albo inna osoba albo go w przedziale przewiało. Ewentualnie jest po prostu też idiotą.

2

Bramka z Chelsea zawsze u mnie powoduje wzruszenie i łzy szczęścia gdy tylko ja widzę. Największy moment w kibicowskiej karierze. Dziękuję ci Andres! Jesteś wielki!

1

@reloaded Gdzie on do Fabsa? Fabregas to był gość z świetną wizją gry, który potrafił dyrygować drugą linią.

6

Bellingham? Za 3 lata każdy o nim zapomni.

3

On się powinien leczyć i mówię to na poważnie.

4

@Rust_Cohle Tylko ten nos od Viniciusa już tak średnio.

1

@barcelonaLM Swoją drogą na przestrzeni całej historii kto był lepszy dla Amerykanów u władzy? Demokraci czy Republikanie? Chyba ci drudzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?