partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Stan murawy w Wenezueli odzwierciedla ich stan gospodarki.
1
Jednak mogą już dalej grać? ;)
11
@Rifek Problemy z mieszkańcami, słabe wygłuszenie, słaby stan murawy, zalane parkingi, nieaktywny jakiś mega atrakcyjny bar od kilku miesięcy, zablokowane duże wydarzenia w tym koncerty. To mi na szybko przychodzi do głowy, a pewnie coś tam jeszcze jest.
A no i wygląda jak kibel.
0
@takisobiektos CP3 i Wemby to mogą reaktywować popularne "Lob City".
14
Ogólnie to za mało się mówi w sferze publicznej o tym jakim niewypałem na ten moment jest nowe Bernabeu. Gdyby to była odwrotna sytuacja związana z Barceloną to śmiechu i beki w mediach społecznościowych i jakiś programach ala El Chiringuito byłoby co nie miara. Fakt, że Perez jest wieloletnim właścicielem ogromnej firmy budowlanej też powinien potęgować to aby rozmawiać o ich wpadkach znacznie więcej.
No i ile ja się tutaj naczytałem od pewnego użytkownika jak to ten wielki Real wyznacza trendy i że ich nowy stadion będzie im przynosił TAK OGOMNE zyski, że hoho. Dziwnym trafem teraz nic na ten temat nie pisze.
5
Tymczasem Xavi ze swoim bratem na asystencie po doświadczeniu na pustyni XD.
0
@BORO_12 Casado też jest DM. I obecnie formacja 4-2-3-1 bardziej nadaje się do nowoczesnego futbolu aniżeli 4-3-3.
0
@mekston Włoch jest spalony. Zawsze będzie się za nim ciągnął ten smród z dopingiem.
0
@mekston Ale nie ma co się oszukiwać. Peak tenisa już minął i to bezpowrotnie. A już na pewno w naszym pokoleniu.
1
@norbi77 Są robione na siłę, ale i tak potrafią wciągnąć i masz ochotę odpalać odcinek po odcinku żeby zobaczyć co wydarzy się dalej.
0
@mekston Djoko to całą karierę ma szczęście do łatwych drabinek :)
3
@norbi77 Ja też to oglądałem w tym roku. Ale się zdziwiłem gdy pojawił się w tym serialu zwrot "Surprise Motherfucker" XD. Nie wiedziałem, że to akurat z Dextera, a przecież znałem to wiele lat XD.
No i ikoniczne już "Tonight's the night"
@Safrani Przecież 3 sezon najlepszy
0
@ShawnC Nikogo to nie interesuje
1
@tristan87 Na pewno nie.
2
@Marian_Pazdzioch Dobra tobie o kiepskich chodziło XD. Myślałem, że jak piszesz o sporcie to coś związanego ze sportem.
@Szklaner
0
@Encore Na steryda trudniej
1
@Marian_Pazdzioch ŚWK?
1
Ikona i legenda. Dzięki Rafa za wszystko!
1
@Faro Chyba tylko w twojej głowie
4
@okiemtypera_lucaxx95 Niesamowite
4
A były już komentarze w stylu, że zaczyna się Yamal poczuwać XD
0
@AnsuLamine Które już konto?
0
@tbas Dlaczego? Przecież już razem pracowali.
0
@Kapitan hawk Pamiętam jak on tu wrzucał jakieś posty o swojej pracy, próbował być normalny i jak to super na tych pociągach, ale od jakiegoś czasu to konto prowadzi albo inna osoba albo go w przedziale przewiało. Ewentualnie jest po prostu też idiotą.
2
Bramka z Chelsea zawsze u mnie powoduje wzruszenie i łzy szczęścia gdy tylko ja widzę. Największy moment w kibicowskiej karierze. Dziękuję ci Andres! Jesteś wielki!
1
@reloaded Gdzie on do Fabsa? Fabregas to był gość z świetną wizją gry, który potrafił dyrygować drugą linią.
6
Bellingham? Za 3 lata każdy o nim zapomni.
3
On się powinien leczyć i mówię to na poważnie.
4
@Rust_Cohle Tylko ten nos od Viniciusa już tak średnio.
1
@barcelonaLM Swoją drogą na przestrzeni całej historii kto był lepszy dla Amerykanów u władzy? Demokraci czy Republikanie? Chyba ci drudzy.