partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lucyfffer Ciebie nie musi.
1
Słabo wygląda City na tym etapie. Wiadomo, że brak KDB i Rodriego robi swoje. Ale tam ogólnie chyba każdy zjazd zaliczył. Najbardziej zawodzi chyba Foden, a przecież tamten sezon miał świetny.
0
@ViscaelBarca2007 Ahhh ten Xavi
0
W ogóle my na ten klubowe MŚ już nie mamy szans się dostać?
1
@Ojciec5tkidzieci Będzie drugi
1
@Ojciec5tkidzieci Ten nowy serial Prosta Sprawa też jest fajny.
0
@BorzyKrzys Co on w ogóle wtedy wziął, że go zawiesili na tyle?
2
@gukwa Deco to w kwestii umowy Nike ma gunwo do gadania.
0
The 100 nie ma na żadnym streamingu? Ale żal.
1
Świetna piosenka, która ma teraz całkowicie inne oblicze
0
@bartekvisca On stworzył Bigiego jako rapera. Był jego producentem.
0
@lucca87 KAT z Wolves
0
Już niedługo rusza w końcu rusza NBA. Moje Knicks w końcu można kwalifikować jako kandydata do mistrzostwa. Fajnie to brzmi po tylu latach szorowania dna tabeli i bycia pośmiewiskiem. Leon Rose odwalił spektakularną robotę odkąd tutaj przybył.
1
@masik86 W sezonie mistrzowskim był świetny.
0
@barcelonaLM Dwóch zwyrol i GOAT Stone Cold ;)
1
@PatrychoO Walimy ich
3
@VegetaPolska Kto pytał?
0
Dobre wyniki dla nas po wpadce z Monaco
5
Przyszły napastnik Barcelony ;)
0
@Rewolucja123 Co to ma do rzeczy? Tutaj tak nie było. Głupi przykład.
1
@Rewolucja123 Jaka nowa akcje jak nawet nie stracili piłki?
0
@Rewolucja123 Ale bzdura XD. Przecież kontynuowali tę samą akcję.
1
Przecież Upamecano tam faulował
0
Emery to idealny trener do klubów bardzo dobrych bez jakiś gwiazd, ale nie do topowych naszpikowanych gwiazdorami.
7
@tristan87 W końcu kobieca piłka, to musi być i gotowanie.
3
Przecież nasza nowa bomba medialna jest Yamal. Co za głupie pieprzenie ten artykuł.
5
Cześć i miłego dnia i bez Penalti a favor del madrid
1
@Kondziubarca Co masz do Pedriego?
0
Ile tu lekarzy hoho i wszyscy chyba z NFZ
1
No biega ten Fati, szuka sobie miejsca ale widać brak ogrania w tym wszystkim i wyczucia. Naprawdę chciałbym żeby on wrócił na dobre.