0

@MOLESTA A skąd ty możesz to wiedzieć XD

0

@MOLESTA Allegri to był wielkim mistrzem z 10 lat temu. Teraz jest cienki jak Mourinho.

3

@tbas Ja np. nie rozumiem jak mordercy może przysługiwać adwokat i on jeszcze stara się jak najbardziej złagodzić wyrok…

0

@fart Lubię Boston, ale najgłośniejsza? Do MSG choćby nie ma podjazdu.

0

@cules100pro @KamQiX Okej może trochę przesadziłem, ale fakt jest taki, że nawet jak Mats ma formę to w clutch momentach zawodzi, a już na pewno w Europie.

0

@Faro Kup i zobacz

0

@Kinginiesta No sezon mistrzoswski i sezon 14/15 gdzie był głównie w sumie rezerwowym. I to tyle. Reszta to albo średnie sezony albo tragiczne.

4

W ogóle nie czaję tego Gerarda Martina. Gość co wchodzi to wygląda jak drewno największego sortu, a i tak dostaje szansę. Jest tak bo albo na treningach wygląda zupełnie inaczej, a na meczach stres go paralizuje albo po prostu Flick go wpuszcza z braku łaku(chociaż Fort jest dużo lepszy i ma jakiś potencjał).

0

Zawsze wiatr w oczy

0

On strzelił w niego i to wpadło XD

0

To on się rzuca?

0

MJ na trybunach a tu taki paździerz

0

Bramkarz Monaco też dostał po krótkim, ale przynajmniej się rzucił a nie jak ter statua

1

Brak słów na Balde…

3

Ten moment udowadnia jak słaby jest Balde. To, że w ofensywie on jest nieporadny wiadomo od dawna, ale teraz jeszcze wychodzi jaki jest przeciętny w bronieniu. Przecież on na tej lewej jest na takiej karuzeli, że masakra.

0

Ale sobie robimy reklamę przed Jordanem… XD

0

Ter Statment jeszcze będzie po meczu i przepraszanie znowu…

3

Ferran na ławie, klasa.

0

Wam też ten yt tak muli? Co oni odwalili z tą stroną...

0

@4drian0 No rozumiem, ale dosłownie mi zostało kilka misji. Mega się wkurwiłem teraz…

0

No Sony chyba w uja leci. Grałem sobie w Horizona z subskrypcji, już kończyłem grę, a teraz mi pokazuje że żeby grać muszę zakupić produkt, bo usunęli z listy dostęp do grania z subskrypcji. Żałosne…

1

@Lionel_Messi10 Przecież Liverpool ma nowego trenera.

8

No jakby nam Hansi jeszcze Fatiego do blasku przywrócił, to trzeba by mu pomnik stawiać.

0

@Herbert No to ujnia po całości XD

2

@abram3k Real wygrał 5 razy od naszego ostatniego triumfu

0

@normasubiektywna No jak do 2028, jak było że do 2026

0

Nike jest obecnie w kryzysie. Był moment, że ich akcje leciały na łeb i na szyję, do tego mają słabą sprzedaż ostatnio, bo ich projekty to dno. Dodajmy jeszcze jakieś spóźnienia w kwestii dostarczania nam koszulek itd.
No ja bym się z tą firmą już pożegnał, tym bardziej że Puma która teraz dobrze stoi chce nas i to z dobra ofertą. Przeczekać do 2026 i tyle.

0

@MesQueUnClub_87 No mówię, debil i tyle ;)

0

@MesQueUnClub_87 Po prostu ten gość jest jakiś odklejony, albo myśli że jest zabawny.

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?