partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MOLESTA A skąd ty możesz to wiedzieć XD
0
@MOLESTA Allegri to był wielkim mistrzem z 10 lat temu. Teraz jest cienki jak Mourinho.
3
@tbas Ja np. nie rozumiem jak mordercy może przysługiwać adwokat i on jeszcze stara się jak najbardziej złagodzić wyrok…
0
@fart Lubię Boston, ale najgłośniejsza? Do MSG choćby nie ma podjazdu.
0
@cules100pro @KamQiX Okej może trochę przesadziłem, ale fakt jest taki, że nawet jak Mats ma formę to w clutch momentach zawodzi, a już na pewno w Europie.
0
@Faro Kup i zobacz
0
@Kinginiesta No sezon mistrzoswski i sezon 14/15 gdzie był głównie w sumie rezerwowym. I to tyle. Reszta to albo średnie sezony albo tragiczne.
4
W ogóle nie czaję tego Gerarda Martina. Gość co wchodzi to wygląda jak drewno największego sortu, a i tak dostaje szansę. Jest tak bo albo na treningach wygląda zupełnie inaczej, a na meczach stres go paralizuje albo po prostu Flick go wpuszcza z braku łaku(chociaż Fort jest dużo lepszy i ma jakiś potencjał).
0
Zawsze wiatr w oczy
0
On strzelił w niego i to wpadło XD
0
To on się rzuca?
0
MJ na trybunach a tu taki paździerz
0
Bramkarz Monaco też dostał po krótkim, ale przynajmniej się rzucił a nie jak ter statua
1
Brak słów na Balde…
3
Ten moment udowadnia jak słaby jest Balde. To, że w ofensywie on jest nieporadny wiadomo od dawna, ale teraz jeszcze wychodzi jaki jest przeciętny w bronieniu. Przecież on na tej lewej jest na takiej karuzeli, że masakra.
0
Ale sobie robimy reklamę przed Jordanem… XD
0
Ter Statment jeszcze będzie po meczu i przepraszanie znowu…
3
Ferran na ławie, klasa.
0
Wam też ten yt tak muli? Co oni odwalili z tą stroną...
0
@4drian0 No rozumiem, ale dosłownie mi zostało kilka misji. Mega się wkurwiłem teraz…
0
No Sony chyba w uja leci. Grałem sobie w Horizona z subskrypcji, już kończyłem grę, a teraz mi pokazuje że żeby grać muszę zakupić produkt, bo usunęli z listy dostęp do grania z subskrypcji. Żałosne…
1
@Lionel_Messi10 Przecież Liverpool ma nowego trenera.
8
No jakby nam Hansi jeszcze Fatiego do blasku przywrócił, to trzeba by mu pomnik stawiać.
0
@Herbert No to ujnia po całości XD
2
@abram3k Real wygrał 5 razy od naszego ostatniego triumfu
0
@normasubiektywna No jak do 2028, jak było że do 2026
0
Nike jest obecnie w kryzysie. Był moment, że ich akcje leciały na łeb i na szyję, do tego mają słabą sprzedaż ostatnio, bo ich projekty to dno. Dodajmy jeszcze jakieś spóźnienia w kwestii dostarczania nam koszulek itd.
No ja bym się z tą firmą już pożegnał, tym bardziej że Puma która teraz dobrze stoi chce nas i to z dobra ofertą. Przeczekać do 2026 i tyle.
0
@MesQueUnClub_87 No mówię, debil i tyle ;)
0
@MesQueUnClub_87 Po prostu ten gość jest jakiś odklejony, albo myśli że jest zabawny.
1
Komentarz usunięty