partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DLFCB Ale narkotykow czy zwykłej trawki?
0
@KamQiX No i w sumie nie wygrał, bez innych by przegrał.
1
Widzę, że gwiazdy Realu w ataku Brazylii niezawodne ;)
1
@mekston No wiadomo, ale to po prostu jest durne
1
To trochę patologia, że meczę reprezantacji są jeszcze rozgrywane we wtorek/środę, tak jakby nie mogli wszystkiego upchnąć na weekend. Więcej byłoby odpoczynku przed następnym meczem w klubie.
4
@xavi890 To przypomnij sobie Roy Keana przed więzadłami i po ;)
4
@barcelonaLM Mnie zawsze bawi ból dupy androidowców o wszystko co robi Apple. Oni tam sobie działają, robią swoje, sprzedaż idzie a ci od androida zawsze z pianą w pysku XD
0
@ToWinaSedziego Dlaczego niby lekarze popsuli karierę Fatiemu?
7
@Pawlak1992 Taktyka Valverde to polegała głównie na posiadaniu Messiego.
0
Liga Mistrzów w czwartek, ale dziwnie
0
Przecież to jakaś patologia
0
Dawaj Fritz, jedziesz ze sterydziarzem
0
@Kgorecki2500 Dzięki Bogu
0
Pedri uraz czy zmiana taktyczna?
0
@KamQiX Katuje zawodników kosztem wyników?
0
Ten De La Fuente to jest niezły kretyn
14
Inigo to w normalnych warunkach świetny zmiennik. Obecnie gra jako podstawowy obrońca i też daje radę. Tacy zawodnicy też są w składzie potrzebni.
0
@Who_you_mam No gra głębiej, ale od początku sezonu jest absolutnie kluczowy. Pcha grę do przodu i ma ten luz
0
@Who_you_mam Pedri też pcha
0
@4drian0 To względem zwykłej wersji mocno będzie ten pro lepszy? Czy wersja dla nabicia kabzy?
0
@4drian0 Podobno procesor ten sam tylko lekko podkręcony XD
0
Artykuł na polecenie Laporty
0
@Danny Gaucho Messi raczej przegra te rywalizację
0
Ronaldo wczoraj 900 bramka. A Messi ile ma?
0
@arasz1819 Z ciekawości zadam pytanie. Czy zweryfikowałeś jak było naprawdę?
34
Nie mogę się doczekać najbliższego meczu wyjazdowego Realu, a szczególnie na Mestalla XD
0
@AtakMozna Okej, ale wiatr jest dużo chłodniejszy.
0
@KamQiX Jednorazowo, brakuje jej ciągłości.
1
Vini jak wróci po kadrze to Carvajal mu tam chyba po „ojcowsku” w końcu przywali liścia ;)
0
@AtakMozna Rano jest już różnica spora. Jeszcze z tydzień temu z rana sobie na moto jechałem bez termówki, od tego tygodnia koniecznie muszę ją na siebie nakładać żeby mi nie było zbyt zimno.