1

@DLFCB Ale narkotykow czy zwykłej trawki?

0

@KamQiX No i w sumie nie wygrał, bez innych by przegrał.

1

Widzę, że gwiazdy Realu w ataku Brazylii niezawodne ;)

1

@mekston No wiadomo, ale to po prostu jest durne

1

To trochę patologia, że meczę reprezantacji są jeszcze rozgrywane we wtorek/środę, tak jakby nie mogli wszystkiego upchnąć na weekend. Więcej byłoby odpoczynku przed następnym meczem w klubie.

4

@xavi890 To przypomnij sobie Roy Keana przed więzadłami i po ;)

4

@barcelonaLM Mnie zawsze bawi ból dupy androidowców o wszystko co robi Apple. Oni tam sobie działają, robią swoje, sprzedaż idzie a ci od androida zawsze z pianą w pysku XD

0

@ToWinaSedziego Dlaczego niby lekarze popsuli karierę Fatiemu?

7

@Pawlak1992 Taktyka Valverde to polegała głównie na posiadaniu Messiego.

0

Liga Mistrzów w czwartek, ale dziwnie

0

Przecież to jakaś patologia

0

Dawaj Fritz, jedziesz ze sterydziarzem

0

@Kgorecki2500 Dzięki Bogu

0

Pedri uraz czy zmiana taktyczna?

0

@KamQiX Katuje zawodników kosztem wyników?

0

Ten De La Fuente to jest niezły kretyn

14

Inigo to w normalnych warunkach świetny zmiennik. Obecnie gra jako podstawowy obrońca i też daje radę. Tacy zawodnicy też są w składzie potrzebni.

0

@Who_you_mam No gra głębiej, ale od początku sezonu jest absolutnie kluczowy. Pcha grę do przodu i ma ten luz

0

@Who_you_mam Pedri też pcha

0

@4drian0 To względem zwykłej wersji mocno będzie ten pro lepszy? Czy wersja dla nabicia kabzy?

0

@4drian0 Podobno procesor ten sam tylko lekko podkręcony XD

0

Artykuł na polecenie Laporty

0

@Danny Gaucho Messi raczej przegra te rywalizację

0

Ronaldo wczoraj 900 bramka. A Messi ile ma?

0

@arasz1819 Z ciekawości zadam pytanie. Czy zweryfikowałeś jak było naprawdę?

34

Nie mogę się doczekać najbliższego meczu wyjazdowego Realu, a szczególnie na Mestalla XD

0

@AtakMozna Okej, ale wiatr jest dużo chłodniejszy.

0

@KamQiX Jednorazowo, brakuje jej ciągłości.

1

Vini jak wróci po kadrze to Carvajal mu tam chyba po „ojcowsku” w końcu przywali liścia ;)

0

@AtakMozna Rano jest już różnica spora. Jeszcze z tydzień temu z rana sobie na moto jechałem bez termówki, od tego tygodnia koniecznie muszę ją na siebie nakładać żeby mi nie było zbyt zimno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?