partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Nie rozumiem co widzi Flick w tym Martinie. Gość to mega drewno.
2
Cała lewa flanka do wymiany. Niech wejdzie Balde, Olmo i to wygramy.
1
Uwielbiam tego naszego rekina :)
1
@Faro Chyab sam siebie, holuje tę piłkę bez sensu
2
Technika jak marzenie u Raphinhii hahaha
1
@michal26 Zapomniałeś wymienić kluczowej kwestii - słaby trener.
0
@bartekvisca Niech odnajdzie spokój jak umiejętnie prowadzić piłkę i nie psuć każdej możliwej kontry
2
Raphinha jest tak drewniany że masakra
1
Jest jakaś kontra jakiej Raphinha nie spieprzy? Chyba nie
0
Zluzujcie gacie, nawet nie ma jeszcze 29 minuty, a Rayo to zawsze niewygodny rywal.
0
Widać że idolem Neymar
4
Boże, ten spermiarz Kręcidło komentuje...
0
@FanKFC
Kanye West - My Beautiful Twisted Dark Fantasy
Kanye West - The Life of Pablo
Nas - Illmatic
0
@Danny Gaucho Mbappe zazdrości
3
@FCBparasiempre Nie, to żaden żart. Samuel wznowił karierę z powodu problemów finansowych.
0
US Open to w zasadzie się czymś różni od AO? Któreś korty są szybsze? Czy teraz to jest to samo? Bo może się mylę, ale kiedyś kojarzę że w USA te korty były wolniejsze.
0
@Stinger_ Tebas i covid się porobił
0
@Linnox @FcPortoFan1999 Djoko lubi na US Open odwalić coś nieoczekiwanego. Według mnie nie obroni.
0
A James w Rayo na dziś powołany?
0
Baskowie to tacy pajace i głąby
0
Ale będą cyrki coś czuje jak Christensena i Araujo będzie trzeba ponownie "zarejestrować".
0
@vangoor Niestety terminy są przewalone, ale co zrobić? Pojeżdżę tyle ile mogę.
0
@FcPortoFan1999 Za drugim
2
Ależ piękny dzień. Prawko na moto zdane, kamień z serca z spadł. Tylko jeszcze brakuje wygranej Barcy i dzionek PERFEKCYJNY. Vamos!
1
@Fenelon Austin to jest taki GOAT XD. Zawsze mnie bawi ta scena.
3
Dwóch gości jednego dnia ucieka z tego szamba. Ciekawe kiedy zaczną odchodzić nawet sprzątaczki... XD
1
Niesamowite ile piłkarzy odeszło, ile sprzedanych nowych z rezerw, z wypożyczeń itd. a i tak są problemy z rejestracją Olmo XD. Grubas tak wszystkich oszukał i wciskał kit, że to jest masakra. To klub to istny mem i cyrk na kółkach i to jest po prostu przykre. Dobrze, że chociaż trener nowy, bo jakby w tym wszystkim dalej jeszcze był Xavi to bym nie dał rady psychicznie.
9
@tristan87 Dopiero się obudziłeś?
1
@tristan87 W ogóle ja nigdy nie rozumiałem i nie zrozumiem sensu istnienia tych programów śniadaniowych. Jak to można w ogóle oglądać?
0
@MesQueUnClub_87 Czysto intuicyjnie ciężko mi sobie wyobrazić granie na padzie w to. Przecież tam jest masę klikania, ale nie wiem do końca bo nigdy nie widziałem gameplayu z konsoli. Może tam jest to jakoś bardziej zoptymalizowane pod pada? Nie wiem, ja na pewno zawsze będę w to grał na kompie.