8

Nie rozumiem co widzi Flick w tym Martinie. Gość to mega drewno.

2

Cała lewa flanka do wymiany. Niech wejdzie Balde, Olmo i to wygramy.

1

Uwielbiam tego naszego rekina :)

1

@Faro Chyab sam siebie, holuje tę piłkę bez sensu

2

Technika jak marzenie u Raphinhii hahaha

1

@michal26 Zapomniałeś wymienić kluczowej kwestii - słaby trener.

0

@bartekvisca Niech odnajdzie spokój jak umiejętnie prowadzić piłkę i nie psuć każdej możliwej kontry

2

Raphinha jest tak drewniany że masakra

1

Jest jakaś kontra jakiej Raphinha nie spieprzy? Chyba nie

0

Zluzujcie gacie, nawet nie ma jeszcze 29 minuty, a Rayo to zawsze niewygodny rywal.

0

Widać że idolem Neymar

4

Boże, ten spermiarz Kręcidło komentuje...

0

@FanKFC
Kanye West - My Beautiful Twisted Dark Fantasy
Kanye West - The Life of Pablo
Nas - Illmatic

0

@Danny Gaucho Mbappe zazdrości

3

@FCBparasiempre Nie, to żaden żart. Samuel wznowił karierę z powodu problemów finansowych.

0

US Open to w zasadzie się czymś różni od AO? Któreś korty są szybsze? Czy teraz to jest to samo? Bo może się mylę, ale kiedyś kojarzę że w USA te korty były wolniejsze.

0

@Stinger_ Tebas i covid się porobił

0

@Linnox @FcPortoFan1999 Djoko lubi na US Open odwalić coś nieoczekiwanego. Według mnie nie obroni.

0

A James w Rayo na dziś powołany?

0

Baskowie to tacy pajace i głąby

0

Ale będą cyrki coś czuje jak Christensena i Araujo będzie trzeba ponownie "zarejestrować".

0

@vangoor Niestety terminy są przewalone, ale co zrobić? Pojeżdżę tyle ile mogę.

0

@FcPortoFan1999 Za drugim

2

Ależ piękny dzień. Prawko na moto zdane, kamień z serca z spadł. Tylko jeszcze brakuje wygranej Barcy i dzionek PERFEKCYJNY. Vamos!

1

@Fenelon Austin to jest taki GOAT XD. Zawsze mnie bawi ta scena.

3

Dwóch gości jednego dnia ucieka z tego szamba. Ciekawe kiedy zaczną odchodzić nawet sprzątaczki... XD




1

Niesamowite ile piłkarzy odeszło, ile sprzedanych nowych z rezerw, z wypożyczeń itd. a i tak są problemy z rejestracją Olmo XD. Grubas tak wszystkich oszukał i wciskał kit, że to jest masakra. To klub to istny mem i cyrk na kółkach i to jest po prostu przykre. Dobrze, że chociaż trener nowy, bo jakby w tym wszystkim dalej jeszcze był Xavi to bym nie dał rady psychicznie.

9

@tristan87 Dopiero się obudziłeś?

1

@tristan87 W ogóle ja nigdy nie rozumiałem i nie zrozumiem sensu istnienia tych programów śniadaniowych. Jak to można w ogóle oglądać?

0

@MesQueUnClub_87 Czysto intuicyjnie ciężko mi sobie wyobrazić granie na padzie w to. Przecież tam jest masę klikania, ale nie wiem do końca bo nigdy nie widziałem gameplayu z konsoli. Może tam jest to jakoś bardziej zoptymalizowane pod pada? Nie wiem, ja na pewno zawsze będę w to grał na kompie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?