0

Flick to już pewnie żałuje, że tu przyszedł XD

0

@damcio24 Niektórzy są tutaj po prostu odklejeni

0

@Zoker Zadaj to pytanie sam sobie i myślę że uzyskasz odpowiedź

0

@Kengo Bo DC jest zbyt poważne, mroczne i nie dla dzieciaków

0

Jakie macie najlepsze domowe sposoby na ból gardła?

2

@NeroTFP1 Iście po Barcelońsku

15

@Lucyfffer Nie byłbym tego taki pewien XD

0

@cules100pro Realnie to tyle on jest wart

3

@Bananowysong I już tam grał i był absolutnie kluczowym piłkarzem, a w sezonie 22/23 nawet najlepszy

0

@krol211 Dokladnie

3

@Culer9002 Boli jeszcze bardziej…

0

@KaammiilM1206 Całe lato nikt go nie brał, więc dlaczego ktoś by miał nas teraz uprzedzić?

11

@Faro No to jak nie pamiętasz to zacznij oglądać mecze, a nie przesiadywać podczas nich na la rambli racząc wszystkich swoimi „mądrościami”

5

@Rewolucja123 No i co z tego? Miał jakieś szanse przy tych strzałach? Wkurwiajaca jest już ta krucjata w Ter Stegena i szukanie problemu tam gdzie go nie ma.

1

@Hogart co za brednie. Chcesz szybko biegający to idź oglądaj ligę afrykańską

3

@Arden Właśnie ostatnio oglądając mecz z Chelsea myślałem że Mahrez tam wrócił XD. Ten sam numer, ten sam styl prowadzenia piłki, aż musiałem na flashscore sprawdzić.

0

@ViscaelBarca2007 Za co podwyżki? Jak oni nic nie wygrali poza jednym mistrzostwem i połowa z nich wiecznie połamana. A kontrakt Yamala jest już ugadany, musi tylko skończyć 18 lat.

0

@Kamiloza91 A zakładasz że Pedri się łamie? Bo jak coś to Olmo robi to jeszcze częściej.

1

Już bym wolał mieć klubową telewizji w wersji pisowskiej jak biali aniżeli takich błaznów w zarządzie jak teraz…

0

@BorzyKrzys Obaj sa siebie warci. Friz toksyczny, a Wersow pustak

0

@Kidd Ale ten temat nawet nie istnieje. Po co o nim dyskutować? Nas nie stać na rejestrację Olmo…

2

Białe chusteczki dla grubasa w sobotę. Czy wymagam aż tak dużo?

1

@Kidd Statystyki to nie wszystko. Chiesa to kolejny skrzydłowy bez szybkości.

4

@Luciano99 Połowa tych artykułów jest na polecenie grubasa

2

@Azglahal A skąd wiesz, że Laporta z finansami Bartomeu by nie narobił takiego samego syfu? Obecnie otacza się on w zarządzie samymi amatorami, nie jak podczas pierwszej kadencji

0

@Who_you_mam Już bez przesady XD

0

@jacobFCB Tak, tak, panuje optymizm.

2

@jacobFCB No najlepsze źródło z Barcy już podało, że jak odejdzie to za free prawdopodobnie.

0

@kanver_ Pewnie klasycznie Legia zarzuci na niego sieci.

3

@don'T.R.I.P.e Może Araujo postawił warunek, że podpisze jak Gundo out ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?