partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Wierzę w karmę i że kiedyś ona dosięgnie tego pajaca z faweli i angola z Birmingham
23
Boże już zbliżenie na te mordę i na rzyg mnie zbiera. Ale on chce tylko grać w piłkę biedny :/
0
@Xxxbarca4ever @Who_you_mam Przecież Mendy to bardzo dobry piłkarz. Na jednej stronie z Viniciusem wręcz idealny, bo Francuz mega ogarnia w obronie. TooMuchMoney to zgoda, jest przereklamowany, ale ogólnie daje radę.
@PatrykBarca Ale wciąż mocniejsza niż ta nasza.
0
W teorii to Real nie ma żadnego słabego punktu w podstawowej jedenastce
0
@escarabajo No słabe patrząc na poprzednie lata.
0
@escarabajo Słabiutke okienko jak na Anglię.
0
@Aragorn33 Widząc działania Laporty ty serio myślisz, że on w jakiś sposób działa długoterminowo, a nie na już i na teraz, nie myśląc do końca co będzie potem? Pozdro :)
0
@Aragorn33 No wydaje mi się, że Laporcie zależało i zależy na czasie, aby wzmocnić drużynę przed końcem okienka, ale to się już nie wydarzy.
0
@tbas No dobra, a taki Betis? Na dzień dzisiejszy 9 zarejestrowanych do ligi.
0
@kuz Jakby mu ktoś wysłał taką emotkę to byłby wielce oburzony XD
2
@Aragorn33 Nawet jeśli Nike coś dopłaca do tego Barca Studio teraz to nie oznacza, że musimy z nimi przedłużać kontaktu co nie? Miało być w to lato, a biorą nas tylko na przeczekanie.
1
@kiper09 zejdź na ziemię kolego
0
@lucca87 Ale co by sie zmobilizowało jakby było już podpisane? A przecież było pełno informacji że z nimi rozmawiamy i jakoś Nike to nie ruszyło.
0
@Lionel_Messi10 Podaj jakieś źródło na te swoje "n0owinki". Zastanów się co ty w ogóle piszesz, mała suma za zerwanie współpracy ze strony Barcelony z NIKE XD.
0
@lucca87 No dobra, Barca dogaduje się z Pumą za 150 baniek, ale wedle kontraktu umowa wchodzi w 2026 roku dopiero. Co nam do daje na lato 2024?
0
@kuz On wie tyle co zje.
0
@Lionel_Messi10 No ale co by to zmieniło jak kontrakt z Nike jest ważny do 2026(?) roku? Przecież byś go nie zerwał od tak.
6
Panuje co do tego optymizm? Bo jak tak to mamy przejebane.
3
@Faro Ładnie nam się przedstawiłeś.
0
@BORO_12 Po prostu z tego klubu każdy ma polewkę na maksa.
1
Szkoda, że nie ma szans na białe chusteczki dla tego śmiesznego zarządu
4
SPOJLER ALERT
Skończyłem serial Sukcesja. Cudowne show, trafia do mojej topki. Logan świetna postać i genialnie zagrana. Natomiast postać Shiv, boże co za suka. Gorsza niż Cersei z GOT i Skyler z Breaking Bad. Ciągle coś kręciła, oszukiwała i do tego jej potężne ego. No nie mogłem jej zdzierżyć widząc ją na ekranie.
1
@RosjaninBut Szcsrgolnie, że na jego obecną pozycję mamy Yamala, nie ma sensu go wrzucać na lewe skrzydło bo tam będzie się dusił, a na „10” u nas ma kto grać. No i jesteśmy obecnie zbyt biedni żeby ktoś taki jak on był też u nas rezerwowym.
5
Ja bym sprzedał Raphinhe z jednego prostego powodu. To nie jest żaden piłkarz spektakularny, ktoś kogo się nie da zastąpić czy coś. Poprzedni sezon miał udany i nigdy nie dostaniemy za niego tyle ile moglibyśmy dostać w te okienko.
0
@Kgorecki2500 Zarobiliśmy na nim, a nie zagrał, spoko.
0
Ogólnie trzeba powiedzieć, że takie bez szału to okienko jest, a już na pewno w Anglii.
0
@Kgorecki2500 A zły był?
0
@Kuchar Livescore ma
0
@MesQueUnClub_87 No spoko, ale wciąż Diaz w pojedynkach 1 na 1 będąc na skrzydle potrafi zrobić coś niekonwencjonalnego, Raphinha najczęściej wycofuje piłkę albo ją traci.
3
@bartekvisca I nigdy czymś pozytywnym ;)