1

@PatrychoO Ale świetny technicznie wrestler.
Ja dalej nie rozumiem czemu nie mamy feudu Codyego z Randym. To by mega żarło. Cały czas to bloodline, szkoda.

1

@PatrychoO Dla mnie jest jeden minus ery Tryplaka. Panowania mistrzowskie trwają zbyt długo.

1

Ale się drą te ogry XD

0

Laporta nawet w ten sam dzień zamówił już artykuły na temat Nico z narracja że nie wszystko stracone. Niesamowity jest gruby XD

1

Kiedyś każdy prawie marzył o grze w Barcelonie albo Realu. Teraz o Barcelonie tak powiedzieć nie można. Nie zachęcamy sportowo i odstraszamy syfem jaki panuje wokół klubu.

1

@Arden Nie no wiadomo Lapcio niewinny ;). To pytanie po co tak jadaczką ujadał przy kamerach sugerując transfer :)

2

Laporta na pucharze Gampera powinien dostać hołd z białych chusteczek

0

@Zoker hAhA, zabawne.

4

Nico ma pełne prawo do takiej decyzji i spoko, ale mam nadzieję że dla niego nasz pociąg już odjechał.

Może warto spróbować teraz z tym Doue? Niby miał iść do PSG ale coś ucichło, a zawodnik ciekawy.

Nie no co ja gadam. Laporta chce wjebać 60 baniek w szklanego Olmo i to na pozycję która jest obsadzona, pozdro XD

0

No Stanowski znany jest ze swoich kontaktów z fryzjerem, bronieniem kolegi fryzjera Czesia, także to że jest jeszcze ukrytym agentem pisowskim nie jest dla mnie żadnym zdziwieniem.

0

@Barcasub Dokładnie tak.

0

@Kidd No ja liczę na to, ale mam obawy że budżet im stanie w tym na drodze.

2

Dla srogo mielibyśmy chcieć oddać naszego najlepszego piłkarza?

0

SPOILER ALERT


Jak można było zrobić taki nijaki finałowy odcinek Rodu Smoka? No masakra, kompletnie nic się tu nie działo. HBO podobno mocno przycięło budżet, a mieliśmy ledwo jedną bitwę smoków? To jak tu zrobić kilka które powinny się odbyć? Chyba, że wszystko odłożone na finałowy 3 sezon, ale i tak to czarno widzę.

1

@ACMaldini3 Keita

0

@macio_944 Co mają działania w Europie do tego co w skali zanieczyszczenia planety robią Chiny i Indie? Absolutnie nic.

0

Bez przesady, że takie dotknięcie łokciem siatki gdy już się wylądowało to jest faul…

0

Jak Włosi wygraja tego seta, to wygrają mecz.

0

Rozczarowujące jest to lato jeśli chodzi o pogodę.

1

@NeroTFP1 A pomyśleć, że on kiedyś jak był młodszy to był jeszcze lepszy.

4

@jeronimofrancisco Widać nawet dzisiaj XD. Dalej jesteśmy w dupie :)

4

@Rupert_Haubica Czyli też miał płakać przy prezentacji?

4

Boli po dziś dzień…

0

Czyli o złoto z Włochami

3

@4drian0 Aż żal ściska jeszcze bardziej, że to nie HBO robiło Wiedźmina…

0

@kuz Tak było, nie zmyślam.

1

GG Novak to wygrywa

0

@regatta52 Myśli, że jest Nadalem ale odgrywa zbyt krótko ;)

0

Novak dziś serwisem załatwia sprawę

0

@agaFCB Novak po prostu ma ten instynkt zabójcy, od zawsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?