partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO Ale świetny technicznie wrestler.
Ja dalej nie rozumiem czemu nie mamy feudu Codyego z Randym. To by mega żarło. Cały czas to bloodline, szkoda.
1
@PatrychoO Dla mnie jest jeden minus ery Tryplaka. Panowania mistrzowskie trwają zbyt długo.
1
Ale się drą te ogry XD
0
Laporta nawet w ten sam dzień zamówił już artykuły na temat Nico z narracja że nie wszystko stracone. Niesamowity jest gruby XD
1
Kiedyś każdy prawie marzył o grze w Barcelonie albo Realu. Teraz o Barcelonie tak powiedzieć nie można. Nie zachęcamy sportowo i odstraszamy syfem jaki panuje wokół klubu.
1
@Arden Nie no wiadomo Lapcio niewinny ;). To pytanie po co tak jadaczką ujadał przy kamerach sugerując transfer :)
2
Laporta na pucharze Gampera powinien dostać hołd z białych chusteczek
0
@Zoker hAhA, zabawne.
4
Nico ma pełne prawo do takiej decyzji i spoko, ale mam nadzieję że dla niego nasz pociąg już odjechał.
Może warto spróbować teraz z tym Doue? Niby miał iść do PSG ale coś ucichło, a zawodnik ciekawy.
Nie no co ja gadam. Laporta chce wjebać 60 baniek w szklanego Olmo i to na pozycję która jest obsadzona, pozdro XD
0
No Stanowski znany jest ze swoich kontaktów z fryzjerem, bronieniem kolegi fryzjera Czesia, także to że jest jeszcze ukrytym agentem pisowskim nie jest dla mnie żadnym zdziwieniem.
0
@Barcasub Dokładnie tak.
0
@Kidd No ja liczę na to, ale mam obawy że budżet im stanie w tym na drodze.
2
Dla srogo mielibyśmy chcieć oddać naszego najlepszego piłkarza?
0
SPOILER ALERT
Jak można było zrobić taki nijaki finałowy odcinek Rodu Smoka? No masakra, kompletnie nic się tu nie działo. HBO podobno mocno przycięło budżet, a mieliśmy ledwo jedną bitwę smoków? To jak tu zrobić kilka które powinny się odbyć? Chyba, że wszystko odłożone na finałowy 3 sezon, ale i tak to czarno widzę.
1
@ACMaldini3 Keita
0
@macio_944 Co mają działania w Europie do tego co w skali zanieczyszczenia planety robią Chiny i Indie? Absolutnie nic.
0
Bez przesady, że takie dotknięcie łokciem siatki gdy już się wylądowało to jest faul…
0
Jak Włosi wygraja tego seta, to wygrają mecz.
0
Rozczarowujące jest to lato jeśli chodzi o pogodę.
1
@NeroTFP1 A pomyśleć, że on kiedyś jak był młodszy to był jeszcze lepszy.
4
@jeronimofrancisco Widać nawet dzisiaj XD. Dalej jesteśmy w dupie :)
4
@Rupert_Haubica Czyli też miał płakać przy prezentacji?
4
Boli po dziś dzień…
0
Czyli o złoto z Włochami
3
@4drian0 Aż żal ściska jeszcze bardziej, że to nie HBO robiło Wiedźmina…
0
@kuz Tak było, nie zmyślam.
1
GG Novak to wygrywa
0
@regatta52 Myśli, że jest Nadalem ale odgrywa zbyt krótko ;)
0
Novak dziś serwisem załatwia sprawę
0
@agaFCB Novak po prostu ma ten instynkt zabójcy, od zawsze.