partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Destroyer_of_Worlds Za czasów Begiristaina to mieliśmy po pierwsze zdrowe fundusze, a po drugie to wtedy każdy marzył o tym żeby grać w Barcelonie albo Realu. Teraz mam wrażenie, że z tą Barceloną już tak do końca nie jest.
@tbas Wiadomo, że Txiki to gość pierwszej klasy, absolutny top, ale w City to ma nieskończone fundusze i w obecnej Barcelonie też za wiele by nie podziałał.
0
@4drian0 I w 6 sezonie wraca
0
@jacobFCB Wiadomo, podjęcie decyzji tak czy nie jest bardzo trudne :)
0
@barcelonaLM Tak wcześnie? Ale lipa…
1
Czuję w kościach, że Nico nie przyjdzie.
2
@Encore ten ostatni rzut, poezja.
0
@Keson Bo jest beznadziejny
4
Nadal vs Novak po raz ostatni w karierze obu panów staje się faktem!
0
Jest coś ciekawego do obejrzenia teraz na IO?
2
Real zaklepał Daviesa na przyszły rok, a w Barcelonie optymizm, że Nico może jednak się zgodzi :)
0
@4drian0 Ciekawe co przeskrobał
8
Niech oni już po prostu zostaną odczepieni od tego klubu. Mam już dość wiadomości na temat tych piłkarzy. W szczególności Roberto i Felixa.
0
@BORO_12 Fakt z Olise przeszarżowałem, bo to przecież PS, nie LS.
Nico tutaj też pasuje według mnie, ma świetny vibe z naszymi piłkarzami i ja tam chcę żeby tutaj trafił. Trudno uwierzyć aby tutaj miało coś nie wypalić. A co do Doue, cóż nie można mieć każdego piłkarza, a już na pewno nie my z naszą sytuacja finansową XD.
0
@BORO_12 A ja nie napisałem, że ty napisałeś że Doue jest lepszy od Nico ;).
I nie twierdzę, że on nie ma talentu, bo na pewno ma i jego gra mi się podoba. Ale czas zwyczajnie pokaże.
Dodam jeszcze, że tak samo można napisać o zainteresowaniu Doue ze strony Bayernu, tak jak ty napisałeś o Nico w kontekście PSG. W Monachium też tam nie teraz miejsca biorąc pod uwagę jeszcze, że kupili już Olise.
0
Boże jaka ta Sekwana jest zasyfiona XD. Gorzej niż Wisła sto razy.
0
@BORO_12 To, że 19 letni Doue jest lepszy niż 19 letni Nico nie oznacza od razu, że 22 letni Doue będzie lepszy niż 22 letni Nico. I jakie wielkie kluby się biją o Doue? PSG i Bayern tak? Czyli całe dwa. O Nico Barcelona i ewentualnie PSG, czyli też dwa. Uwaga, mamy remis.
8
@BORO_12 No to obstaw.
6
@BORO_12 Bawi mnie to jak zawsze jesteś pewny swego i nie przyjmujesz do wiadomości faktu, że możesz nie mieć racji XD
1
Teraz w Polsce aferą jest to jak wygląda jakaś tam asystentka Tuska i gada się już o tym z 3 dzień? Kiedyś przymykano oko na wielomilionowe przekręty i większość z nich znikała z forum publicznego po dniu. Fajne te standardy ;)
10
@macio_944 Peak piłki nożnej. Wtedy gdy jakaś drużyna zdołała nas pokonać w jakimś meczu celebrowała to jakby już wygrała jakieś trofeum.
0
No to jak? Po raz kolejny inny klub podbiera nam zawodnika? ;)
1
Z reguły jestem sceptyczny więc już widzę oczami wyobraźni tego Nico w PSG, a my z Olmo w szpitalu(o ile by go jeszcze zarejestrowali) na zmianę z Pedrim ;). Aż się nie mogę doczekać sezonu.
12
Słuszny wybór. Oby kontynuował pracę jaką wykonywał Rafa. Powodzenia!
1
@MesQueUnClub96 @xvcWinterSoldier No jak zacząłem drążyć temat bardziej to widzę dwa obozy. Że średnio i że bardzo dobrze. Trzeba będzie po prostu ocenić samemu ;)
0
Podobno nowy Deadpool to średniawka mocna :/
0
A co z Casado? Ma jakiś uraz?
2
Zaraz koniec lipca, a tu ani widu ani słychu o jakiś nowych kontraktach sponsorskich czy o temacie Nico. Same tylko przepychania gazet i jakieś ploteczki, czyli standard.
2
Trzeba też pamiętać o tym, że gdyby nie uraz Matsa w pre sezonie to pewnie on by zaczął sezon jako „1”.
0
@Comentateiro Garnett nad Jokiciem jest jak najbardziej ok.
0
@Encore Nie no litości z tym Kobym. Nad nim spokojnie jest Curry, Duncan, Shaq i może nawet jeszcze KD i Garnett.