1

A to nie koniec jego plusów ;)

0

@Rewolucja123 Mam nadzieję, że to był po prostu sezon przejściowy i w następnym będzie się działo. Ostatnia scena i postać z niej, to najlepsze co się wydarzyło w tym sezonie ;)

1

@MesQueUnClub_87 Dzięki. Ja mam na plejce pokupowane i czekają na ogranie, ale nie wiem czy wszystkie.

7

Gundogan to nigdzie się nie rusza i dobrze. bo byłoby to absurdalne. Gość to nasz filar pomocy i każdy to wie.

1

@MesQueUnClub_87 Ile tych gier w ogóle wyszło i w jakiej kolejności?

0

@Faro Nie pierwszy i nie ostatni ;)

0

@ViscaBarca123 Dodam jeszcze, że za Natalim nie ma co płakać. Chłopak w tak młodym wieku już zmienia kluby jak rękawiczki.

2

@RosjaninBut posyp teraz głowę popiołem, po tej orce od @Tasde.

1

@ViscaBarca123 Pedro Rodriguez? Pedrito reinkarnacje przeszedł?

0

@BorzyKrzys Nic dziwnego, że ta firma notuje ogromne straty

0

@Cule1234 Deco to nawet drzwi by za sobą nie zamknął, a co dopiero umowę z jakimś piłkarzem.

0

@FCB_dimiC Nie, motocyklowa. Pytam z czystej ciekawości.

0

Jeśli na fejsie na jakiejś publicznej grupce dam jakiś post, gdzie są też na niej moi znajomi, to czy oni dostaną powiadomienie, że ja tam coś napisałem? XD

1

@Bajson Wiem, ale tak tylko mówię. Gistau też zapowiada się świetnie.

1

@Khajio No patrząc na to ile Barcelona zapłaciła za De Jonga i Lewego i że też pewnie im dała bonus za podpis, to zmienia to wciąż niewiele, ale spoko.

2

Ja pierd*** Mbappe przychodzi do Realu i ma niższą pensję niż taki de Jong…
Nie wiem, rządy Bartomeu trudniej odbierać inaczej niż działanie na szkodę klubu. Gość za wszystko powinien odpowiedzieć prawnie.
Pensja Lewego to też żenada, szczególnie w sytuacji gdzie Laporta musiał niby ciąć koszta, nie mógł przedłużyć Messiego itd. Zwyczajna kompromitacja i tyle.

0

@VegetaPolska Odpowiedź dostałeś na Euro, gdzie wygryzł go młodzian z United.

1

@SelloutCrowd Najbardziej bezbekowa rzecz w radiu to jest to „pani Jadzia wie najlepiej”. Aż mnie skręca jak to słyszę.

10

Na następnym wielkim turnieju każdy będzie anty Argentyna. Jeszcze niech im do grupy wylosują coś z Afryki to będą tylko kości trzeszczały. Ale cóż, sami sobie zgotowali taki los ;)

0

@Uukasz_93 Los Czarnos

1

@takisobiektos Serio się nie spodziewałeś? Oni by bronili jakby zabił człowieka XD

0

Co zrobił Enzo? W sensie co tam śpiewał dokładnie?

1

@Bajson Guille Fernández też ma 16, a szanse już dostał.

1

Szkoda, że on nie dostał szansy w presezonie.

0

@Gaz Wyjmujesz jakiś argument z Dembele przy Yamala żeby pokazać jaki jesteś nieomylny, co tutaj nie ma sensu. Wielu chciało się pozbyć Dembele dużo wcześniej, ja również sam tego chciałem, bo z niego żaden profesjonalista i zwykły leń.

0

@Sysia11 Tak oczywiście, bo City skupia się na tym żeby zapewnić Barcelonie jak najlepszy byt ;)

0

@Nazio_87 Nowe koszulki oznaczają nowy deal sponsorski? No nie wiem, po prostu dalej mamy z nimi umowę.

1

Ciekawe kiedy ten nowy deal z Nike co miał w sumie już być, ale mniejsza o to bo przecież też miała być nowa stara„dźwignia”, ale narazie jej nie ma ALE na szczęście miały być też pieniądze od tych Niemców z libero czy jakoś tak, ale w sumie ich też nie ma.

2

@Gaz Chętnie wrócę do tego twojego komentarza za 2-3 lata i tego jak Yamala „będą” łatwo czytać, panie marudo i niszczycielu dobrej zabawy ;)

1

@tomek8756 Marca na yt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?