0

@czółkovsky Siłą przyjaźni robi swoje. W końcu fajnie jest być kibicem Knicks po tylu latach żenady :D

2

@MesQueUnClub96 No jak się grało głównie z leszczami

0

Piękna wymiana!

10

Lewy to jest książkowy przykład jak sobie zniszczyć PR po całości i zrobić się jednym wielkim obiektem memów. Pierw Anka, a teraz jeszcze to kupione wykształcenie XD. Beka z niego

1

@takisobiektos Ja tylko idę logika pewnego użytkownika ;)

0

@BORO_12 Wiesz, że każdy klub stara się rozkładać transfery na raty?

4

Od 2019 roku do 2024 Djokovic na Wimbledonie mierzył się tylko 2 razy z tenisistą top z 5.
Ależ dywanik ;)

0

@BORO_12 Przecież klub pieniądze. Ty zawsze chodziło o to czy może je wydawać żeby zmieścić się w limitach.

0

@RoberDzik Pedri zdrowy i w formie to pewny 1 skład.

0

Szkoda, że Oscar Gistau nie został też zaproszony na presezon z pierwszym zespołem.

0

@Messibestplayerintheworld Jak sięgnęła jak jeszcze finału nie było. Trochę pokory, bo kilka lat temu z Chile też mieli sięgnąć ;)

4

Nie wiem czy Anglia nagle nauczyła się grać czy ta Holandia jest taka nieudolna.

0

To Kane w niego kopnął

13

8

@masik86 Boże skończcie już rozważać, że każdy skończyć może jak Fati. To już jest takie wkurwiające…

0

@patriczix no lol to przeczytaj jeszcze raz swój komentarz no lol

0

@ShawnC Przez jeden sezon mu wychodziło jak był u nas Auba.

0

@Rust_Cohle Pensje to on już dostał po tym urazie właśnie.

0

@Destroyer_of_Worlds Może ten z La Masii Oscar Gistau też odpali ;)

8

@patriczix Chyba Nico

0

@arasz1819 Niby tak, ale dla mnie od Yamala bije totalna normalność i pokora. Chłopak wie, że dalej musi ciężko pracować i że nie może osiadać na laurach.

22

@Faro Borek tam wyjaśnił wtedy tego Podolinskiego XD

2

@Bulbulator Przecież Carvajal zagra

1

VAMOSSSSSS piękna drużyna.

Jutro jeszcze wywalić tych angoli i piękny finał.

1

@kuz Kopyto to dziś chyba już po kilku głębszych, bo średnio co kilka minut wali jakąś pomyłkę.

1

Ruiz drugi raz robi smród na 16 metrze

0

Sami biali Francuzi na trybunach. Szok

2

@Kapitan hawk Kebaba

1

@MesQueUnClub96 Najlepsze bylo po golu Francji. Jak Encore oznaczył mekstona że Mbappe asysta XD. Tak jakby nie oglądał albo był ślepy. Nie czaję tego, ale co kto woli.

3

Ale że Yamal przy golu akurat nawinął Rabiota? Karma ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?