partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@czółkovsky Siłą przyjaźni robi swoje. W końcu fajnie jest być kibicem Knicks po tylu latach żenady :D
2
@MesQueUnClub96 No jak się grało głównie z leszczami
0
Piękna wymiana!
10
Lewy to jest książkowy przykład jak sobie zniszczyć PR po całości i zrobić się jednym wielkim obiektem memów. Pierw Anka, a teraz jeszcze to kupione wykształcenie XD. Beka z niego
1
@takisobiektos Ja tylko idę logika pewnego użytkownika ;)
0
@BORO_12 Wiesz, że każdy klub stara się rozkładać transfery na raty?
4
Od 2019 roku do 2024 Djokovic na Wimbledonie mierzył się tylko 2 razy z tenisistą top z 5.
Ależ dywanik ;)
0
@BORO_12 Przecież klub pieniądze. Ty zawsze chodziło o to czy może je wydawać żeby zmieścić się w limitach.
0
@RoberDzik Pedri zdrowy i w formie to pewny 1 skład.
0
Szkoda, że Oscar Gistau nie został też zaproszony na presezon z pierwszym zespołem.
0
@Messibestplayerintheworld Jak sięgnęła jak jeszcze finału nie było. Trochę pokory, bo kilka lat temu z Chile też mieli sięgnąć ;)
4
Nie wiem czy Anglia nagle nauczyła się grać czy ta Holandia jest taka nieudolna.
0
To Kane w niego kopnął
13
@andrzejek_yamal Nie
8
@masik86 Boże skończcie już rozważać, że każdy skończyć może jak Fati. To już jest takie wkurwiające…
0
@patriczix no lol to przeczytaj jeszcze raz swój komentarz no lol
0
@ShawnC Przez jeden sezon mu wychodziło jak był u nas Auba.
0
@Rust_Cohle Pensje to on już dostał po tym urazie właśnie.
0
@Destroyer_of_Worlds Może ten z La Masii Oscar Gistau też odpali ;)
8
@patriczix Chyba Nico
0
@arasz1819 Niby tak, ale dla mnie od Yamala bije totalna normalność i pokora. Chłopak wie, że dalej musi ciężko pracować i że nie może osiadać na laurach.
22
@Faro Borek tam wyjaśnił wtedy tego Podolinskiego XD
2
@Bulbulator Przecież Carvajal zagra
1
VAMOSSSSSS piękna drużyna.
Jutro jeszcze wywalić tych angoli i piękny finał.
1
@kuz Kopyto to dziś chyba już po kilku głębszych, bo średnio co kilka minut wali jakąś pomyłkę.
1
Ruiz drugi raz robi smród na 16 metrze
0
Sami biali Francuzi na trybunach. Szok
2
@Kapitan hawk Kebaba
1
@MesQueUnClub96 Najlepsze bylo po golu Francji. Jak Encore oznaczył mekstona że Mbappe asysta XD. Tak jakby nie oglądał albo był ślepy. Nie czaję tego, ale co kto woli.
3
Ale że Yamal przy golu akurat nawinął Rabiota? Karma ;)