partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcelonaLM Mistrzostwa Świata 2014. Najlepszy turniej siatkarski. Kosmiczny poziom Wlazłego.
0
@pikass14 A to ja już kończę prawko na A i się przymierzam do kupna czegoś.
0
@pikass14 Jeździsz na moto?
0
@PIWOSZ89 Motocykle
0
@Sulimo Kto niby?
3
@Sapos93 @graco14 W Hiszpanii ręce trzymane w kieszeni nie są znakiem braku szacunku czy braku wychowania.
0
Są tu jacyś fani jednośladów?
1
@tbas Zobacz co właśnie Barca wrzuciła na swojego tt ;)
0
@Gaz Czyli Inieste też byś swego czasu sprzedał.
1
@barcelonaLM Banda oszołomów
0
@Pasiak Nie, nie będzie. Nie ze swoją techniką i balansem ciała.
2
Jakiegoś pisowskiego pionka zatrzymali i znowu afera będzie na pół kraju przez kilka dni? Litości…
0
W Katarze Alvarez był w lepszej formie od Lautaro i grzał ławę. Teraz Lautaro jest w lepszej formie od Alvareza to on grzeje ławę.
0
Messi kontuzja?
1
@Sulimo No po prostu wejdź na jego profil i tam masz
5
Yamal co tańczy na lajwie na insta XD
0
@Pasiak On dopiero wczoraj skończył 17 lat XD
0
@Szmulek Co nie zmienia faktu, że na pewno taki Brahim lepszy a nie Ferran XD
5
Ostatni raz gdy Hiszpania zaczynała swoją dominację to i potem zaczęła to również Barcelona. Oby tym razem było podobnie. Mamy to! VAMOS!
0
Cucurella dwie kluczowe asysty
1
Cucurella oddał co popsuł
6
Boże kiedyś Villa, Torres czy Raul a teraz Morata…
1
Rodri? Ja jebe po meczu…
0
Ten Bellingham to mam wrażenie, że ledwo żyje.
1
Nie no ten Morata to jest chodząca tragedia.
4
@agaFCB Bo jako jedyny od lat w klubie był kimś kto znał się na fachu ;)
0
@MesQueUnClub_87 2 część jest lepsza niż 1. Więc tak, warto.
0
@creativeopinion Zaraz, zaraz. Ale czemu Barcelona miałaby nie spojrzeć w normalnej sytuacji finansowej na takiego piłkarza jak Nico? Przecież to idealny zawodnik na brakujące lewe skrzydło, dalej z wielkimi możliwościami na rozwój. Tutaj popłynąłeś za bardzo.
0
Olmo to fajna opcja, ale przy odejściu Ferrana. A że niestety Ferran się nigdzie nie wybiera to nie ma sensu.
0
@czółkovsky Siłą przyjaźni robi swoje. W końcu fajnie jest być kibicem Knicks po tylu latach żenady :D