1

@barcelonaLM Mistrzostwa Świata 2014. Najlepszy turniej siatkarski. Kosmiczny poziom Wlazłego.

0

@pikass14 A to ja już kończę prawko na A i się przymierzam do kupna czegoś.

0

@pikass14 Jeździsz na moto?

0

@PIWOSZ89 Motocykle

0

@Sulimo Kto niby?

3

@Sapos93 @graco14 W Hiszpanii ręce trzymane w kieszeni nie są znakiem braku szacunku czy braku wychowania.

0

Są tu jacyś fani jednośladów?

1

@tbas Zobacz co właśnie Barca wrzuciła na swojego tt ;)

0

@Gaz Czyli Inieste też byś swego czasu sprzedał.

1

@barcelonaLM Banda oszołomów

0

@Pasiak Nie, nie będzie. Nie ze swoją techniką i balansem ciała.

2

Jakiegoś pisowskiego pionka zatrzymali i znowu afera będzie na pół kraju przez kilka dni? Litości…

0

W Katarze Alvarez był w lepszej formie od Lautaro i grzał ławę. Teraz Lautaro jest w lepszej formie od Alvareza to on grzeje ławę.

0

Messi kontuzja?

1

@Sulimo No po prostu wejdź na jego profil i tam masz

5

Yamal co tańczy na lajwie na insta XD

0

@Pasiak On dopiero wczoraj skończył 17 lat XD

0

@Szmulek Co nie zmienia faktu, że na pewno taki Brahim lepszy a nie Ferran XD

5

Ostatni raz gdy Hiszpania zaczynała swoją dominację to i potem zaczęła to również Barcelona. Oby tym razem było podobnie. Mamy to! VAMOS!

0

Cucurella dwie kluczowe asysty

1

Cucurella oddał co popsuł

6

Boże kiedyś Villa, Torres czy Raul a teraz Morata…

1

Rodri? Ja jebe po meczu…

0

Ten Bellingham to mam wrażenie, że ledwo żyje.

1

Nie no ten Morata to jest chodząca tragedia.

4

@agaFCB Bo jako jedyny od lat w klubie był kimś kto znał się na fachu ;)

0

@MesQueUnClub_87 2 część jest lepsza niż 1. Więc tak, warto.

0

@creativeopinion Zaraz, zaraz. Ale czemu Barcelona miałaby nie spojrzeć w normalnej sytuacji finansowej na takiego piłkarza jak Nico? Przecież to idealny zawodnik na brakujące lewe skrzydło, dalej z wielkimi możliwościami na rozwój. Tutaj popłynąłeś za bardzo.

0

Olmo to fajna opcja, ale przy odejściu Ferrana. A że niestety Ferran się nigdzie nie wybiera to nie ma sensu.

0

@czółkovsky Siłą przyjaźni robi swoje. W końcu fajnie jest być kibicem Knicks po tylu latach żenady :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?