3

@July_6_BcN Ale to owoc ;)

0

@Kgorecki2500 Mi znajomy z roboty mówił, że jak jego kumpel był w Kanadzie, to bez porównania.

0

@Kgorecki2500 W USA to również MCDonald jest dużo lepszy.

0

Gdyby nie jego zdrowie to te 40 mln na niego byłoby spoko cena. Wszystko powyżej to przesada, a dodając jeszcze, że jest równie szklany co Pedri to tragedia.

1

@KRISU77 Aegon od razu

1

Real teraz po każdej porażce/remisie będzie czegoś szukał i węszył za pomocą swojej „cudownej „telewizji” w celu powtórki/wznowienia meczu.

0

@macio_944 Jest News na stronie ;)

0

@chosenone Gra o Tron to też była polityka i głównie tylko polityka. Tutaj masz politykę i smoki, a jeśli chodzi o scenariusz i ekranizację to jest przepaść. W GOT jak był odcinek o jakimś rodzie, zamku, wyprawie to był do słownie na niego poświęcony cały czas antenowy. Tutaj co chwilę skaczą z Czerwonej twierdzy do Smoczej Skały i czasami jeszcze jest Harrenhall i Driftmark. Do tego dla mnie ogromny minus jest taki, że przez scenariusz po prostu większość postaci „pobocznych” jest nijaka, tak jakby była tłem, a są niby ważnymi osobami dla fabuły.

0

@TheCule Nie wiem czy chciałeś być zabawny czy po prostu jesteś zbyt głupi i nie zrozumiałeś. Pozdrawiam

2

Ten drugi sezon Rodu Smoka to jest takie nieporozumienie. Dosłownie jeden odcinek był taki, gdzie można było się poczuć jakby się cofnęło w czasie i oglądało grę o tron. Reszta to nawet ciężko sobie przypomnieć co się działo, bo większość wydarzeń jest po prostu nijaka i nudna.

3

@Jakchcesz Nazwisko zobowiązuje

1

Bez jaj z tym Mbappe, że już go dali na 6 miejsce. Jego osiągnięcie klubowe to żart.

0

To Poniewez w zeszłym sezonie było mistrzem, a w tym szoruje dno tabeli. Co tam się stalo, że taki zjazd?

2

@NeroTFP1 Dla mnie najgorszy syf to było zawsze Ferdydurke…

17

My mamy się wzmacniać, a nie osłabiać…

2

@Zoker Ja z Gomorra mam ten problem, że nie pamiętam na jakim sezonie skończyłem XD, a wiem że wychodził nowy, a może nawet już dwa nowe. Może to kiedyś obadać jeszcze.

3

@Kgorecki2500 Zabawne, że co by się nie wydarzyło to Nowy York i California zawsze będą niebieskie XD

1

@Tibu Co tam Jaruś napisał, że usunięte? XD

1

@Onlikox Tylko z kilka klas słabszym.

0

@koksik2700 Messi to się przyjaźni z Suarezem czy Fabregasem. Neymar to najwyżej dobry kolega.

0

@tbas Dobra, bo tego Araujo ledwo widać, jak się nie wejdzie w tweeta.

0

@tbas Lamine na wiecznym L4?

1

@Sysia11 Nie oszukujmy się. Neymar inteligencję nie grzeszy. Gość nawet na urodzinach swojej córki grał w pokera na telefonie.

0

Kto jest agentem Olmo? To musi być jakiś kumpel Lapcia i tak coś do kieszeni pójdzie :)

0

@pt9 Na Pedriego nie ma co liczyć , a Olgo bywa kontuzjowany mniej więcej tyle co Pedri :)

13

@Culer9002 Na pewno Busquets

4

Olmo to szklanka. Więc może pomysłem jest, że raz będzie zdrowy Pedri i będzie grał, a drugi raz Olmo. Imo genialne.

0

@Sysia11 Ja bym wziął jakiegoś Argentyńczyka

0

@Faro Tylko też wpłacenie od razu klauzuli, a rozłożenie transferu na kilka rat to inna sprawa.

1

A to nie koniec jego plusów ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?