partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@July_6_BcN Ale to owoc ;)
0
@Kgorecki2500 Mi znajomy z roboty mówił, że jak jego kumpel był w Kanadzie, to bez porównania.
0
@Kgorecki2500 W USA to również MCDonald jest dużo lepszy.
0
Gdyby nie jego zdrowie to te 40 mln na niego byłoby spoko cena. Wszystko powyżej to przesada, a dodając jeszcze, że jest równie szklany co Pedri to tragedia.
1
@KRISU77 Aegon od razu
1
Real teraz po każdej porażce/remisie będzie czegoś szukał i węszył za pomocą swojej „cudownej „telewizji” w celu powtórki/wznowienia meczu.
0
@macio_944 Jest News na stronie ;)
0
@chosenone Gra o Tron to też była polityka i głównie tylko polityka. Tutaj masz politykę i smoki, a jeśli chodzi o scenariusz i ekranizację to jest przepaść. W GOT jak był odcinek o jakimś rodzie, zamku, wyprawie to był do słownie na niego poświęcony cały czas antenowy. Tutaj co chwilę skaczą z Czerwonej twierdzy do Smoczej Skały i czasami jeszcze jest Harrenhall i Driftmark. Do tego dla mnie ogromny minus jest taki, że przez scenariusz po prostu większość postaci „pobocznych” jest nijaka, tak jakby była tłem, a są niby ważnymi osobami dla fabuły.
0
@TheCule Nie wiem czy chciałeś być zabawny czy po prostu jesteś zbyt głupi i nie zrozumiałeś. Pozdrawiam
2
Ten drugi sezon Rodu Smoka to jest takie nieporozumienie. Dosłownie jeden odcinek był taki, gdzie można było się poczuć jakby się cofnęło w czasie i oglądało grę o tron. Reszta to nawet ciężko sobie przypomnieć co się działo, bo większość wydarzeń jest po prostu nijaka i nudna.
3
@Jakchcesz Nazwisko zobowiązuje
1
Bez jaj z tym Mbappe, że już go dali na 6 miejsce. Jego osiągnięcie klubowe to żart.
0
To Poniewez w zeszłym sezonie było mistrzem, a w tym szoruje dno tabeli. Co tam się stalo, że taki zjazd?
2
@NeroTFP1 Dla mnie najgorszy syf to było zawsze Ferdydurke…
17
My mamy się wzmacniać, a nie osłabiać…
2
@Zoker Ja z Gomorra mam ten problem, że nie pamiętam na jakim sezonie skończyłem XD, a wiem że wychodził nowy, a może nawet już dwa nowe. Może to kiedyś obadać jeszcze.
3
@Kgorecki2500 Zabawne, że co by się nie wydarzyło to Nowy York i California zawsze będą niebieskie XD
1
@Tibu Co tam Jaruś napisał, że usunięte? XD
1
@Onlikox Tylko z kilka klas słabszym.
0
@koksik2700 Messi to się przyjaźni z Suarezem czy Fabregasem. Neymar to najwyżej dobry kolega.
0
@tbas Dobra, bo tego Araujo ledwo widać, jak się nie wejdzie w tweeta.
0
@tbas Lamine na wiecznym L4?
1
@Sysia11 Nie oszukujmy się. Neymar inteligencję nie grzeszy. Gość nawet na urodzinach swojej córki grał w pokera na telefonie.
0
Kto jest agentem Olmo? To musi być jakiś kumpel Lapcia i tak coś do kieszeni pójdzie :)
0
@pt9 Na Pedriego nie ma co liczyć , a Olgo bywa kontuzjowany mniej więcej tyle co Pedri :)
13
@Culer9002 Na pewno Busquets
4
Olmo to szklanka. Więc może pomysłem jest, że raz będzie zdrowy Pedri i będzie grał, a drugi raz Olmo. Imo genialne.
0
@Sysia11 Ja bym wziął jakiegoś Argentyńczyka
0
@Faro Tylko też wpłacenie od razu klauzuli, a rozłożenie transferu na kilka rat to inna sprawa.
1
A to nie koniec jego plusów ;)