partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Do mnie taki humor trafia. Mega mi się spodobał ten film. Ogólnie mi się osobiście bardziej też podobała 2 aniżeli 1, ale po na myślę o obejrzeniu 3 to ona wskakuje na lidera. Postać Wolverina mega dużo dała tej produkcji i plus za to, że w tej obecnej poprawności politycznej i tak nie bali się zrobić Deadpoola tak jak trzeba.
0
@barcelonaLM Czemu był bojkot wtedy?
1
@Sulimo W Lechu brakuje dobrych skrzydeł.
0
Ciekawe kiedy albo czy w ogóle nasza sytuacji ekonomiczna wróci kiedyś do normalności i będziemy mogli rywalizować na rynku transferowym z innymi tak jak kiedyś
1
@tbas Czyli i tak będziemy do przodu ;). W Barcelonie Laporty to sukces.
0
@barcelonaLM Karabatic nie jest GOATEM
1
@Rust_Cohle To niezmiennie.
0
Ciekawe czy na trybunach będzie dominacja kibiców Realu jak rok temu
0
Możemy być mistrzem świata co 4 lata, ale co z tego skoro nie potrafimy wygrać najważniej imprezy w siatkówce?
1
Jeszcze wypożyczenie za gościa wartego z 2-3 miliony. Cyrk na kółkach XD
1
@Krzywy95 Jak zawsze do całego świata
0
Ahhh ta jugolska krew ;)
2
Mam lepszego smecza niż Djoko
3
@MesQueUnClub96 Fakt on 02, myślałem że 99. Ale zagrał iście frajersko
0
To frajerstwo tego pokolenia lat 90 w meczach przeciwko Djoko jest niebywała
2
@Yamal_Williams Chyba, że Fatiego to nie XD
2
@Faro Martwi ci, że 17 latek i to środkowy obrońca zjechał z formą? Człowieku weź ochłoń.
0
Ngapeth ma taką pizde w łapie, że szok
0
@mekston Tak, tak ogólnie to Carlitos jest już bogiem tenisa i jego GOATem…
2
@Pawlak1992 Z drugiej strony Big 3 nakręcali sami siebie do bycia jeszcze lepszym.
1
@Gaucho Desire Doue
13
Najlepszy co by mógł zrobić Laporta w te lato to złożyć rezygnację.
0
Artykuł na polecenie klubu? ;)
1
@BORO_12 Dopiero zagrał tam kilka minut w meczu sparingowym, a ty już osąd wydajesz XD. Litości
1
@ShawnC Może masz rację, ale to pewnie wynika z faktu, że nasz klub jeszcze się łudzi iż może się uda :)
1
A jak tam karteczka Romero? Zniszczona już w koszu? Czy ma kilka wersji żeby po tym co się wydarzy pokazać te „odpowiednią”.
6
Za klubowe pieniądze sobie zwiedzają i tyle :)
0
Grecki choker w formie
0
@kuz No, ale ostatnio były artykuły o jakiś dwóch innych gościach i mieli ciekawe spojrzenie i pomysły.
0
@kuz Ale ja nie napisałem nic o Foncie. Z tego co mi wiadomo, są jeszcze inni kandydaci.