1

@Kgorecki2500 Do mnie taki humor trafia. Mega mi się spodobał ten film. Ogólnie mi się osobiście bardziej też podobała 2 aniżeli 1, ale po na myślę o obejrzeniu 3 to ona wskakuje na lidera. Postać Wolverina mega dużo dała tej produkcji i plus za to, że w tej obecnej poprawności politycznej i tak nie bali się zrobić Deadpoola tak jak trzeba.

0

@barcelonaLM Czemu był bojkot wtedy?

1

@Sulimo W Lechu brakuje dobrych skrzydeł.

0

Ciekawe kiedy albo czy w ogóle nasza sytuacji ekonomiczna wróci kiedyś do normalności i będziemy mogli rywalizować na rynku transferowym z innymi tak jak kiedyś

1

@tbas Czyli i tak będziemy do przodu ;). W Barcelonie Laporty to sukces.

0

@barcelonaLM Karabatic nie jest GOATEM

1

@Rust_Cohle To niezmiennie.

0

Ciekawe czy na trybunach będzie dominacja kibiców Realu jak rok temu

0

Możemy być mistrzem świata co 4 lata, ale co z tego skoro nie potrafimy wygrać najważniej imprezy w siatkówce?

1

Jeszcze wypożyczenie za gościa wartego z 2-3 miliony. Cyrk na kółkach XD

1

@Krzywy95 Jak zawsze do całego świata

0

Ahhh ta jugolska krew ;)

2

Mam lepszego smecza niż Djoko

3

@MesQueUnClub96 Fakt on 02, myślałem że 99. Ale zagrał iście frajersko

0

To frajerstwo tego pokolenia lat 90 w meczach przeciwko Djoko jest niebywała

2

@Yamal_Williams Chyba, że Fatiego to nie XD

2

@Faro Martwi ci, że 17 latek i to środkowy obrońca zjechał z formą? Człowieku weź ochłoń.

0

Ngapeth ma taką pizde w łapie, że szok

0

@mekston Tak, tak ogólnie to Carlitos jest już bogiem tenisa i jego GOATem…

2

@Pawlak1992 Z drugiej strony Big 3 nakręcali sami siebie do bycia jeszcze lepszym.

1

@Gaucho Desire Doue

13

Najlepszy co by mógł zrobić Laporta w te lato to złożyć rezygnację.

0

Artykuł na polecenie klubu? ;)

1

@BORO_12 Dopiero zagrał tam kilka minut w meczu sparingowym, a ty już osąd wydajesz XD. Litości

1

@ShawnC Może masz rację, ale to pewnie wynika z faktu, że nasz klub jeszcze się łudzi iż może się uda :)

1

A jak tam karteczka Romero? Zniszczona już w koszu? Czy ma kilka wersji żeby po tym co się wydarzy pokazać te „odpowiednią”.

6

Za klubowe pieniądze sobie zwiedzają i tyle :)

0

Grecki choker w formie

0

@kuz No, ale ostatnio były artykuły o jakiś dwóch innych gościach i mieli ciekawe spojrzenie i pomysły.

0

@kuz Ale ja nie napisałem nic o Foncie. Z tego co mi wiadomo, są jeszcze inni kandydaci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?