1

@TankerHunter Solanke za 64 miliony XDD

0

@A4ron Który konkretnie

1

Dziękujemy naszemu prezydentowi, talizman znów „nie zawodzi” ;)

0

@Szklaner Bo dzisiejszy futbol stał się zbyt schematyczny. Głównie za sprawą Pepa.

0

@RoberDzik Jakbyś zapytał dwa lata temu bym powiedział Courtois, synuś zapytał rok temu bym powiedział Ter Stegen. Ciężko tak naprawdę jednoznacznie stwierdzić kto jest najlepszy. Alisson zjechał trochę poziomem, MATS też, Kurtuła po ciężkiej kontuzji.

0

@poskus No nie został

0

@sergio5 Przydałby się Calderon w Realu. Taki trochę madrycki Bartomeu w lżejszej wersji, ale wciąż.

18

@arasz1819 Jesteś po prostu zaślepiony miłością do holenderskiej piłki i rozumiem, że ciężko ci to zaakceptować :)

49

@arasz1819 To nie jest nagonka tylko krytyka i to uzasadniona. Piłkarz którzy na boisku często gubi w kryciu mapę i ma nieadekwatne zarobki do swojego poziomu piłkarskiego.

3

Zamienić w kontrofertę, że my dopłacamy, dajemy Faye i bierzemy w zamian Doue.

0

@Arden Wysłać kontrofertę, Faye plus my dopłacamy 30 i bierzemy tego Doue.

0

Ale ma gazidlo ten Doue

18

Znienawidziłem przez ten klub słowo „optymizm”

1

@Faro Skąd wiesz, że Gundo nie będzie wieczny jak Modric na przykład. Sory, ale jak ty piszesz te swoje wnioski bo kilku meczach towarzyskich to mi się tylko chce śmiać. Nie rób z siebie kretyna.

0

@Aureczek Ameryki nie odkryłeś

0

Powodzenia Olmo, ale szkoda Fermina.

3

Może i Font ma dużo racji, ale jak dla mnie śmieszna się to czyta od kogoś kto chciał podpisać CVC

1

@NeroTFP1 Najbardziej fun to watch koszykarz.

0

Odczepcie się od naszego najlepszego zawodnika

1

@jacobFCB To nie byłaby wtedy Barcelona ;)

0

@Faro Co ty się tak uwziąłeś tego Gundogana? Gość niedawno wrócił do treningów po Euro. Do tego to masz najlepszy zawodnik poprzedniego sezonu, gość z mentalem i jajami który nie boi się powiedzieć prawdy.

0

Mam wrażenie, że z tych naszych wszystkich siatkarskich drużyn, tylko kadra z 2014 byłaby w stanie wygrać złoto na IO.

0

@Faro Jaki Gundogan XD. Zejdź na ziemię.

1

@PatrychoO Ale świetny technicznie wrestler.
Ja dalej nie rozumiem czemu nie mamy feudu Codyego z Randym. To by mega żarło. Cały czas to bloodline, szkoda.

1

@PatrychoO Dla mnie jest jeden minus ery Tryplaka. Panowania mistrzowskie trwają zbyt długo.

1

Ale się drą te ogry XD

0

Laporta nawet w ten sam dzień zamówił już artykuły na temat Nico z narracja że nie wszystko stracone. Niesamowity jest gruby XD

1

Kiedyś każdy prawie marzył o grze w Barcelonie albo Realu. Teraz o Barcelonie tak powiedzieć nie można. Nie zachęcamy sportowo i odstraszamy syfem jaki panuje wokół klubu.

1

@Arden Nie no wiadomo Lapcio niewinny ;). To pytanie po co tak jadaczką ujadał przy kamerach sugerując transfer :)

2

Laporta na pucharze Gampera powinien dostać hołd z białych chusteczek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?