1

@MesQueUnClub_87 Nie żebym jakoś go specjalnie chciał, ale:
-po pierwsze statystyki to nie wszystko
-Diaz przynajmniej umie dryblować
-Raphinha to wybitny stat padder. Najczęściej nabija statystyki albo z ogórkami albo ze stałych fragmentów gry.

5

@Faro Dosłownie z kilka dni temu pisałeś coś w stylu, że ci się podoba teraz to jaka panuje dyscyplina i że w końcu będą zapieprzać po boisku, a teraz nazywasz go dobrym wujkiem XD. Ty jesteś serio jakiś specjalny?

1

@Faro Jesteś zabawny ;)

9

Widzę, że szczekacze mają swój czas żeby ujadać na Marsa, a potem znowu będzie skrucha i wow jak on to obronił. Na tej stronie jest tak dobry jak twój ostatni mecz, zagrasz źle, jesteś mieszany z gównem.

0

Co on zrobił XDD boże

1

Raphinha jest tak beznadziejny, że aż zęby bolą, a i tak jakimś cudem zrobi double-double na ogórach.

0

@Rupert_Haubica Mocne podanie dostał

5

Najgorsze, że z tym Lewandowskim będziemy się męczyć do końca jego kontraktu.

1

Bernal ma świetne warunki, do tego jest szybki.

0

@Faro Jesteś jakiś chory na punkcie tego Gundogana?

0

Ta apka Barca One ma wielki potencjał, ale pod względem stabilności witryny i jej zachowania po kliknięciach jest póki co wielką sraką.

1

Atletico po CVC jakoś sobie radzi, Barcelona dalej w piździe i wszystko szyte cieniutkimi nićmi.

2

@Messibestplayerintheworld Gundogan jest teraz feee bo nie pokrył w sparingu XD

0

@ShawnC On tam trafia już od ponad miesiąca.

0

Dobra z Nico będzie nico, to czas ruszyć po Doue ;)

0

Bo Gundogan wcale nie pressował w poprzednim sezonie, wcale.
Jak ktoś się sugeruje tym meczem z Realem i że nie pokrył to pozdro XD

0

Czyli wydaliśmy hajs na Olmo, i teraz nie ma jak do końca zapłacić za Nico?

0

@Comentateiro Za 4 lata to taki Edwards będzie np. liderem i będzie szaleć. Będzie też Brown, dalej pewnie jeszcze lepszy Tatum, może Butler itd. Tam jest w kim wybierać, szczególnie że impreza u siebie więc ciśnienie na złoto będzie niesamowite.

0

@CuleXaume Dosłownie masz artykuł o tym sprzed 8 minut

4

@kuz Ten farmazon to oszust

0

@SinMistico Desire Doue z Francji

1

@TankerHunter Solanke za 64 miliony XDD

0

@A4ron Który konkretnie

1

Dziękujemy naszemu prezydentowi, talizman znów „nie zawodzi” ;)

0

@Szklaner Bo dzisiejszy futbol stał się zbyt schematyczny. Głównie za sprawą Pepa.

0

@RoberDzik Jakbyś zapytał dwa lata temu bym powiedział Courtois, synuś zapytał rok temu bym powiedział Ter Stegen. Ciężko tak naprawdę jednoznacznie stwierdzić kto jest najlepszy. Alisson zjechał trochę poziomem, MATS też, Kurtuła po ciężkiej kontuzji.

0

@poskus No nie został

0

@sergio5 Przydałby się Calderon w Realu. Taki trochę madrycki Bartomeu w lżejszej wersji, ale wciąż.

18

@arasz1819 Jesteś po prostu zaślepiony miłością do holenderskiej piłki i rozumiem, że ciężko ci to zaakceptować :)

49

@arasz1819 To nie jest nagonka tylko krytyka i to uzasadniona. Piłkarz którzy na boisku często gubi w kryciu mapę i ma nieadekwatne zarobki do swojego poziomu piłkarskiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?