partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Anczelot torbę gum już chyba ojebał XD
1
Laboga to mógłby już zamknąć buzię. Nie da się słuchać tego pajaca.
0
Oh nooo… anyway
0
@Faro Zostali po rożnym
1
Tragiczne jest to Vallaoid. Pewniak do spadku
3
Nochal jaki fryz sobie zapodał hahaha XD
0
Nie ma szans żeby bialasy tutaj zgubili punkty.
2
Palmer to mega talent
0
@Sulimo Po co wszystko relacjonować na siłę zamiast po prostu oglądać? XD
0
Bayern ma zacny ten skład, ale ta ich obrona mnie totalnie nie przekonuje.
6
Ja już dziękuję Flickowi za to, że po skończeniu jednego meczu, czekam na kolejny z niecierpliwością. Za schyłkowej Xaviniety po jednym w weekend byłem potem zmęczony na cały tydzień XD
0
@kanver_ Mówiąc szczerze, to ja Pedriego bym chętnie zobaczył na 10 zamiast Raphinhi. Uważam, że Hiszpan się nadaje na tę pozycję ze swoją bajeczną techniką i wizja gry. Może dzięki temu zacząłby w końcu też generować większe liczby jak jakiś Wirtz czy coś w tym stylu ;)
0
@kanver_ Pedri i Gavi jako ci cofnięci tylko? Zbyt ofensywnie
2
Inigo dziś spoko zagrał, obok Kounde najpewniejszy w obronie. To dobry stoper, do tego doświadczony. Nie ma co go skreślać, chociaż wiadomo że przy dobrej ofercie z Arabii można go sprzedać.
1
@Sulimo Przeciętny trener, przeciętne wyniki.
0
@Firestone No przecież wtedy koncertowo popsuł podanie do Lewego XD. Nie mam za co przepraszać.
0
@Piotr,1985 Nic nie pokazał. Bez przesady
4
Baskijskie wieśniaki, tfu
1
Świetny mecz Bernala, mamy kolejnego kota.
15
Świetna atmosfera na stadionie. Zagrane na nosie nudziarzowi Valverde :)
2
Ależ chce się to oglądać. Miła odskocznia od schyłkowej Xavinety
0
Nareszcie! Ale ulga. Vamos!
0
Tu nic nie wpadnie już, przeklęty mecz…
0
Przecież to jest druga żółta. Manzano ty nieudaczniku
4
Nie wierzę… jesteśmy jacyś przeklęci
0
Obrzydliwa drużyna. To każe im robić wielki taktyk Valverde? Tfu
0
Ci już na czas grają… żenada
1
I to jest właśnie to. Raphinha zamiast grać z pierwszej, musi przyjąć.
1
Chciałbym zobaczyć w tej formacji Fermina za Raphinie(nie nie uwziąłem się na Brazola XD)
0
@PizzerMan On nie umie rozgrywać płynnie, za bardzo holuje piłkę, nie ma wybitnego prowadzenia piłki też. Słaba z niego „10”