0

Anczelot torbę gum już chyba ojebał XD

1

Laboga to mógłby już zamknąć buzię. Nie da się słuchać tego pajaca.

0

Oh nooo… anyway

0

@Faro Zostali po rożnym

1

Tragiczne jest to Vallaoid. Pewniak do spadku

3

Nochal jaki fryz sobie zapodał hahaha XD

0

Nie ma szans żeby bialasy tutaj zgubili punkty.

2

Palmer to mega talent

0

@Sulimo Po co wszystko relacjonować na siłę zamiast po prostu oglądać? XD

0

Bayern ma zacny ten skład, ale ta ich obrona mnie totalnie nie przekonuje.

6

Ja już dziękuję Flickowi za to, że po skończeniu jednego meczu, czekam na kolejny z niecierpliwością. Za schyłkowej Xaviniety po jednym w weekend byłem potem zmęczony na cały tydzień XD

0

@kanver_ Mówiąc szczerze, to ja Pedriego bym chętnie zobaczył na 10 zamiast Raphinhi. Uważam, że Hiszpan się nadaje na tę pozycję ze swoją bajeczną techniką i wizja gry. Może dzięki temu zacząłby w końcu też generować większe liczby jak jakiś Wirtz czy coś w tym stylu ;)

0

@kanver_ Pedri i Gavi jako ci cofnięci tylko? Zbyt ofensywnie

2

Inigo dziś spoko zagrał, obok Kounde najpewniejszy w obronie. To dobry stoper, do tego doświadczony. Nie ma co go skreślać, chociaż wiadomo że przy dobrej ofercie z Arabii można go sprzedać.

1

@Sulimo Przeciętny trener, przeciętne wyniki.

0

@Firestone No przecież wtedy koncertowo popsuł podanie do Lewego XD. Nie mam za co przepraszać.

0

@Piotr,1985 Nic nie pokazał. Bez przesady

4

Baskijskie wieśniaki, tfu

1

Świetny mecz Bernala, mamy kolejnego kota.

15

Świetna atmosfera na stadionie. Zagrane na nosie nudziarzowi Valverde :)

2

Ależ chce się to oglądać. Miła odskocznia od schyłkowej Xavinety

0

Nareszcie! Ale ulga. Vamos!

0

Tu nic nie wpadnie już, przeklęty mecz…

0

Przecież to jest druga żółta. Manzano ty nieudaczniku

4

Nie wierzę… jesteśmy jacyś przeklęci

0

Obrzydliwa drużyna. To każe im robić wielki taktyk Valverde? Tfu

0

Ci już na czas grają… żenada

1

I to jest właśnie to. Raphinha zamiast grać z pierwszej, musi przyjąć.

1

Chciałbym zobaczyć w tej formacji Fermina za Raphinie(nie nie uwziąłem się na Brazola XD)

0

@PizzerMan On nie umie rozgrywać płynnie, za bardzo holuje piłkę, nie ma wybitnego prowadzenia piłki też. Słaba z niego „10”

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?