14

Inigo to w normalnych warunkach świetny zmiennik. Obecnie gra jako podstawowy obrońca i też daje radę. Tacy zawodnicy też są w składzie potrzebni.

0

@Who_you_mam No gra głębiej, ale od początku sezonu jest absolutnie kluczowy. Pcha grę do przodu i ma ten luz

0

@Who_you_mam Pedri też pcha

0

@4drian0 To względem zwykłej wersji mocno będzie ten pro lepszy? Czy wersja dla nabicia kabzy?

0

@4drian0 Podobno procesor ten sam tylko lekko podkręcony XD

0

Artykuł na polecenie Laporty

0

@Danny Gaucho Messi raczej przegra te rywalizację

0

Ronaldo wczoraj 900 bramka. A Messi ile ma?

0

@arasz1819 Z ciekawości zadam pytanie. Czy zweryfikowałeś jak było naprawdę?

34

Nie mogę się doczekać najbliższego meczu wyjazdowego Realu, a szczególnie na Mestalla XD

0

@AtakMozna Okej, ale wiatr jest dużo chłodniejszy.

0

@KamQiX Jednorazowo, brakuje jej ciągłości.

1

Vini jak wróci po kadrze to Carvajal mu tam chyba po „ojcowsku” w końcu przywali liścia ;)

0

@AtakMozna Rano jest już różnica spora. Jeszcze z tydzień temu z rana sobie na moto jechałem bez termówki, od tego tygodnia koniecznie muszę ją na siebie nakładać żeby mi nie było zbyt zimno.

0

Jak Iga chce coś więcej wygrać poza „mączką” to chyba trzeba w końcu dofinansować w sztab ;)

14

Niech on w końcu zamknie morde

0

@jacobFCB Tak, byłem kiedyś.

1

@TowarEK Valverde to już powinien był wylecieć za kompromitacje.

6

"Lubię generować ekscytację i motywować, ale na bazie argumentów, nie lubię trywialnych oświadczeń."

XDDD

1

@MesQueUnClub22 No to jest całkowicie bez sensu, ale cóż. Klika się dwa razy ;)

0

Raphinha pierwsza 10 od czasów Messiego?

PS. Taka sama nota dla Pedriego i Erica to żart

4

Boże te durnie z Katalonii już zaczynają coś szukać na siłę…

2

Ten Brahim Diaz to jest mega grajek. Zawsze jak wchodzi to robi coś mega pożytecznego na boisku. Moim zdaniem to zawodnik na pierwszy skład, ale na szczęście Anczelot go dusi na ławie.

0

Słabiutki ten Betis.

3

Przecież to jest nur i druga żółta XD

5

Mbappe biegnie, a Ćwiąkała dochodzi.

4

Typowy Abde, chaos i tyle XD

0

@kanver_ Raphinha to nie jest nominalny LS i nigdy nie będzie. Flick go zbudował i super, cieszę się, ale Nico też mógłby zbudować, a Hiszpan ma znacznie większy potencjał i jest lepszym skrzydłowym.

5

Ale ta koszulka Mbappe tak nie pasuje, że masakra. Co zbliżenie na niego to mam wrażenie jakby worek nosił XD. Chyba XL sobie zakłada XD

0

@A4ron Potwierdzam, w czwartek u mnie zadziałało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?