partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pamiętam jak tego Moleiro nam polecali już po kupnie Pedriego
1
@tbas Raczej „niespodziewanie”
0
Kiedy miał wrócić Ansu?
9
Nie mamy nawet pieniędzy żeby wypożyczyć jakiegoś młodziaka. Ale to jest kompromitujące…
4
Bezużyteczny przeciętniak
0
@Arden Nie w tym przypadku.
1
@tbas Wszystko urazy mechaniczny i w głównej mierze pokłosie tamtego sezonu
7
Tylko człowiek się tym wszystkim wkurw***, ahhh masakra. Nad nami ciąży jakieś pieprzone fatum, innego wytłumaczenia nie ma.
9
Ja pierdolę, dwa w jednym… najgorzej jak się dało
1
@Kz1234 Messi miał kości z gumy
0
@Jakchcesz A ja tu widziałem narzekania na niego już XD
2
@Sysia11 Fati to zupełnie co innego. Tam poszła łąkotka, najgorsza chyba możliwa kontuzja.
0
@tbas Tak jak uważam, że to wina sędziego :). Dlatego, że jakby wcześniej pokazał czerwo po faulu na Pedrim to tej akcji Rayo by na 99% nie miało gdzie doszło do zderzenia łysego z Bernalem.
1
@doc Tak, od razu dwa sezony opuści XD
2
@don'T.R.I.P.e „Moim zdaniem 50/50.
Barcelona która wrzuca kolejnego nastolatka na pełny młyn z chłopami la liga.”
Co to jest w ogóle za argument? Jak ma ktoś 17 lat to nie może grać i naraża się go na kontuzje? We Francji to też normalne, że tacy nastolatkowie już w tamtej lidze grają. Chcesz kogoś winić? Win tego pajaca z gwizdkiem, bo jakby wyrzucił murzyna za faul na Pedrim, tej sytuacji z Bernalem nie byłoby na 99%…
3
@Luciano99 Piękna puenta na koniec XD
27
Przypominam, że tej sytuacji z Bernalem by nie było gdybym ten szmaciarz dał czerwoną kartkę za bandycki faul na Pedrim, albo gdyby Var nie leciał w uja. Za takie decyzje ci pseudo arbitrzy powinni ponosić surowe konsekwencje.
11
Pedri żadnego pytania nie dostał o zdrowie? Dziwne
0
@cules100pro Teoretycznie masz rację, ale patrząc na „szczęście” tego klubu już takiej dobrej myśli nie jestem :/
1
@FCB_dimiC Daj numer, puszczę ci sygnał
3
No i uj nie pójdę spać póki nie będzie jakiegoś infa co do Bernala…
0
@Cvzx Najlepsze, że on przed byciem „ekspertem” był kibicem Barcy XD
0
@Damian_Balde Sory nie dopisałem, że „potencjalnie kontuzja na dłużej”.
No wyglądało to nieciekawie i lata info że na ten moment nie może sam chodzić
4
Ten klub jest przeklęty. Wchodzi nam do składu potencjalnie kolejny epokowy talent i to na pozycję wymagającą wzmocnienia i znowu kontuzja na dłużej i znowu przez wejście rywala?
A tej całej sytuacji by w ogóle nie było gdybym ten szmaciarz wyrzucił tego murzyna za bandycki faul na Pedrim…
2
@norbi77 Ja bym powiedział, że w tym meczu to właśnie grał optymalnie i często podawał dobrze i w tempo. Kombinuje to zawsze akurat Raphinha, bo za długo holuje piłkę.
0
@Eric_Abidal_22 Strzelił na pustą
4
@norbi77 Przecież Yamal był jednym z lepszych i swoją akcją na skrzydle nam zapewnił wygraną XD
1
Zdrowaśki dla Bernala przed spaniem
20
Ta liga będzie bardzo ciężka do wygrania i niekoniecznie ze względów sportowych :)
6
Rozumiem, że mamy braki w kadrze, ale denerwuje mnie rzucanie tego Victora po każdej pozycji w ataku tylko nie na tej gdzie on gra naturalnie, bo Lewy jest nie do zmiany.