1

Pamiętam jak tego Moleiro nam polecali już po kupnie Pedriego

1

@tbas Raczej „niespodziewanie”

0

Kiedy miał wrócić Ansu?

9

Nie mamy nawet pieniędzy żeby wypożyczyć jakiegoś młodziaka. Ale to jest kompromitujące…

4

Bezużyteczny przeciętniak

0

@Arden Nie w tym przypadku.

1

@tbas Wszystko urazy mechaniczny i w głównej mierze pokłosie tamtego sezonu

7

Tylko człowiek się tym wszystkim wkurw***, ahhh masakra. Nad nami ciąży jakieś pieprzone fatum, innego wytłumaczenia nie ma.

9

Ja pierdolę, dwa w jednym… najgorzej jak się dało

1

@Kz1234 Messi miał kości z gumy

0

@Jakchcesz A ja tu widziałem narzekania na niego już XD

2

@Sysia11 Fati to zupełnie co innego. Tam poszła łąkotka, najgorsza chyba możliwa kontuzja.

0

@tbas Tak jak uważam, że to wina sędziego :). Dlatego, że jakby wcześniej pokazał czerwo po faulu na Pedrim to tej akcji Rayo by na 99% nie miało gdzie doszło do zderzenia łysego z Bernalem.

1

@doc Tak, od razu dwa sezony opuści XD

2

@don'T.R.I.P.e „Moim zdaniem 50/50.
Barcelona która wrzuca kolejnego nastolatka na pełny młyn z chłopami la liga.”
Co to jest w ogóle za argument? Jak ma ktoś 17 lat to nie może grać i naraża się go na kontuzje? We Francji to też normalne, że tacy nastolatkowie już w tamtej lidze grają. Chcesz kogoś winić? Win tego pajaca z gwizdkiem, bo jakby wyrzucił murzyna za faul na Pedrim, tej sytuacji z Bernalem nie byłoby na 99%…

3

@Luciano99 Piękna puenta na koniec XD

27

Przypominam, że tej sytuacji z Bernalem by nie było gdybym ten szmaciarz dał czerwoną kartkę za bandycki faul na Pedrim, albo gdyby Var nie leciał w uja. Za takie decyzje ci pseudo arbitrzy powinni ponosić surowe konsekwencje.

11

Pedri żadnego pytania nie dostał o zdrowie? Dziwne

0

@cules100pro Teoretycznie masz rację, ale patrząc na „szczęście” tego klubu już takiej dobrej myśli nie jestem :/

1

@FCB_dimiC Daj numer, puszczę ci sygnał

3

No i uj nie pójdę spać póki nie będzie jakiegoś infa co do Bernala…

0

@Cvzx Najlepsze, że on przed byciem „ekspertem” był kibicem Barcy XD

0

@Damian_Balde Sory nie dopisałem, że „potencjalnie kontuzja na dłużej”.
No wyglądało to nieciekawie i lata info że na ten moment nie może sam chodzić

4

Ten klub jest przeklęty. Wchodzi nam do składu potencjalnie kolejny epokowy talent i to na pozycję wymagającą wzmocnienia i znowu kontuzja na dłużej i znowu przez wejście rywala?

A tej całej sytuacji by w ogóle nie było gdybym ten szmaciarz wyrzucił tego murzyna za bandycki faul na Pedrim…

2

@norbi77 Ja bym powiedział, że w tym meczu to właśnie grał optymalnie i często podawał dobrze i w tempo. Kombinuje to zawsze akurat Raphinha, bo za długo holuje piłkę.

0

@Eric_Abidal_22 Strzelił na pustą

4

@norbi77 Przecież Yamal był jednym z lepszych i swoją akcją na skrzydle nam zapewnił wygraną XD

1

Zdrowaśki dla Bernala przed spaniem

20

Ta liga będzie bardzo ciężka do wygrania i niekoniecznie ze względów sportowych :)

6

Rozumiem, że mamy braki w kadrze, ale denerwuje mnie rzucanie tego Victora po każdej pozycji w ataku tylko nie na tej gdzie on gra naturalnie, bo Lewy jest nie do zmiany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?