2

Ale to się miło w końcu ogląda po tej srace z tamtego sezonu.

2

Ferran to zbyt mądry nie jest

2

Czemu Ferran wbija na 9, a Pau Victor na skrzydło?

8

Ten laboga to jest taki pajac, że aż uszy więdną

0

@KobeFR Mats sigma

0

Ciekawe czy my w ogóle kiedyś stracimy punkty

4

@heniusss Grał, ale Alba nastukał tych asyst więcej w taki sposób. Z Alvesem natomiast Leo potrafił niesamowicie grać na jeden kontakt.

0

@tomek8756 Ale to jest śmieć i ludzkie zero

12

Nikt tak z bocznego sektora nigdy nie zagrywał dobrze do Messiego jak Alba

0

@fart Poka ten filmik

1

@Adran360 Sancho gra w Chelsea? Co jest XD

0

@MesQueUnClub96 W naszych meczach nawet jak wyprostowana wchodzi to Var śpi jak ostatnio z Pedrim ;)

0

Klasycznie… ehhh

0

Real gra w takim slow motion jak najgorsza wersja Xaviniety. Ale jednak mają te umiejętności indywidualne nieporównywalnie większe.

0

Jezu co za drewno ten Sadiq XD

5

Vinicius jest tak bardzo niewidoczny, że nie można nawet posłuchać gwizdów na niego

0

Vinicius gra???

0

Kto komentuje ze Święcickim? Co to za dzieciak

0

@Arden @michal26 wkurzony że odrzucili.

1

@Gaz A pamiętasz pierwszy sezon Alexisa? Pep wolał grać potem Tello, bo Alexis był taką pokraką. Drugi sezon też nie był wybitny. Dopiero w trzecim coś pokazał.

0

@Rewolucja123 Tak, bo dzisiaj wcale nie można takich sytuacji sobie wykreować

3

@Linnox A mecz z United na Wembley? Messi robił tam co chciał.

@mekston Mecz z Totkami w Londynie chyba najlepszy. Tam aż fani Totków się łapali za głowę i bili brawo.

0

Brakuje mi tego klubu w La Liga

1

Komentarz usunięty

1

@DLFCB Ale narkotykow czy zwykłej trawki?

0

@KamQiX No i w sumie nie wygrał, bez innych by przegrał.

1

Widzę, że gwiazdy Realu w ataku Brazylii niezawodne ;)

1

@mekston No wiadomo, ale to po prostu jest durne

1

To trochę patologia, że meczę reprezantacji są jeszcze rozgrywane we wtorek/środę, tak jakby nie mogli wszystkiego upchnąć na weekend. Więcej byłoby odpoczynku przed następnym meczem w klubie.

4

@xavi890 To przypomnij sobie Roy Keana przed więzadłami i po ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?