partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale to się miło w końcu ogląda po tej srace z tamtego sezonu.
2
Ferran to zbyt mądry nie jest
2
Czemu Ferran wbija na 9, a Pau Victor na skrzydło?
8
Ten laboga to jest taki pajac, że aż uszy więdną
0
@KobeFR Mats sigma
0
Ciekawe czy my w ogóle kiedyś stracimy punkty
4
@heniusss Grał, ale Alba nastukał tych asyst więcej w taki sposób. Z Alvesem natomiast Leo potrafił niesamowicie grać na jeden kontakt.
0
@tomek8756 Ale to jest śmieć i ludzkie zero
12
Nikt tak z bocznego sektora nigdy nie zagrywał dobrze do Messiego jak Alba
0
@fart Poka ten filmik
1
@Adran360 Sancho gra w Chelsea? Co jest XD
0
@MesQueUnClub96 W naszych meczach nawet jak wyprostowana wchodzi to Var śpi jak ostatnio z Pedrim ;)
0
Klasycznie… ehhh
0
Real gra w takim slow motion jak najgorsza wersja Xaviniety. Ale jednak mają te umiejętności indywidualne nieporównywalnie większe.
0
Jezu co za drewno ten Sadiq XD
5
Vinicius jest tak bardzo niewidoczny, że nie można nawet posłuchać gwizdów na niego
0
Vinicius gra???
0
Kto komentuje ze Święcickim? Co to za dzieciak
0
@Arden @michal26 wkurzony że odrzucili.
1
@Gaz A pamiętasz pierwszy sezon Alexisa? Pep wolał grać potem Tello, bo Alexis był taką pokraką. Drugi sezon też nie był wybitny. Dopiero w trzecim coś pokazał.
0
@Rewolucja123 Tak, bo dzisiaj wcale nie można takich sytuacji sobie wykreować
3
@Linnox A mecz z United na Wembley? Messi robił tam co chciał.
@mekston Mecz z Totkami w Londynie chyba najlepszy. Tam aż fani Totków się łapali za głowę i bili brawo.
0
Brakuje mi tego klubu w La Liga
1
Komentarz usunięty
1
@DLFCB Ale narkotykow czy zwykłej trawki?
0
@KamQiX No i w sumie nie wygrał, bez innych by przegrał.
1
Widzę, że gwiazdy Realu w ataku Brazylii niezawodne ;)
1
@mekston No wiadomo, ale to po prostu jest durne
1
To trochę patologia, że meczę reprezantacji są jeszcze rozgrywane we wtorek/środę, tak jakby nie mogli wszystkiego upchnąć na weekend. Więcej byłoby odpoczynku przed następnym meczem w klubie.
4
@xavi890 To przypomnij sobie Roy Keana przed więzadłami i po ;)