5

Ale City słabiutko

0

@blakkudium Grealish chyba wrócił do łask u Pepa

12

@marcin62 Przecież tu nie ma żadnej toksycznej reakcji.

5

@tbas Weź jeszcze raz przeczytaj jego komentarz XD

0

@barteq A jak będzie wartościowym zawodnikiem pierwszej 11?

0

Apropo dekady Matsa. Gdybyście mieli w najbliższe letnie okienko ściągnąć bramkarza do Barcy, kto to by był?

1

@NeroTFP1 Czerwona zaraza, największa w dziejach ludzkości.

1

@Pab Tak, tak. Według mnie będzie nawet koniec ich karier niedługo…

0

@regatta52 Tu się nie ma co nabierać. Gość to klasa sama w sobie.

2

@Kamiloos Nauczył się od Chartlona

1

Kane tylko z karnych umie XD

0

Imponuje mi ten Gakpo

1

@blakkudium Mocarny jest ten Gyokeres

2

Ależ "twardziel" z tego Rudigera. Co za frajer...

0

Człowiek się przyzwyczaił do wszystkiego w tv i dostaje już szału od tego strumyka. To nie ta wygoda...

1

Jota co zmarnował

1

@Gibbon_FCB Grał tak w tamtym sezonie i na luzie zrobili mistrzostwo i wygrali LM.

0

@Transu96 Ale przecież Militao sobie odpoczywa, więc jeden uj „xD”

0

@Kapitan hawk Dla ciebie ;)

0

Widzę Real skład napakowany. Wrócił już chyba każdy z pierwszego składu.

2

@Kapitan hawk Tak szczerze, to przecież oni akurat zawsze piszą pod głównym artykułem

1

Liga Mistrzów bez jakiejś durnej kuchni mistrzów? To tak się da?

0

@Dosq Ale jakby było od Perezika to już byłoby fantastyczne? ;)

1

@Ronad10 Jaro to tutaj piał z zachwytu na ten ich stadion XD

1

@bartekvisca Przecież konsolę Sony od dawna są na AMD. Czy się mylę?

0

@Faro Szkoda, że grał na skrzydle zamiast na 9.

0

@FCB_dimiC Dokładnie

5

@BorzyKrzys Niefortunne nazwisko XD

0

@ShawnC Ale mogło być istotne i zapisalibyśmy się w historii. Do tego może by nam przyznali unikatowe trofeum jak kiedyś Arsenalowi.

0

Może szukam na siłę, ale też macie wrażenie że mowa ciała Lewego jest dziwna gdy to nie on strzela gola? A w szczególności gdy robi to Yamal?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?