partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ale City słabiutko
0
@blakkudium Grealish chyba wrócił do łask u Pepa
12
@marcin62 Przecież tu nie ma żadnej toksycznej reakcji.
5
@tbas Weź jeszcze raz przeczytaj jego komentarz XD
0
@barteq A jak będzie wartościowym zawodnikiem pierwszej 11?
0
Apropo dekady Matsa. Gdybyście mieli w najbliższe letnie okienko ściągnąć bramkarza do Barcy, kto to by był?
1
@NeroTFP1 Czerwona zaraza, największa w dziejach ludzkości.
1
@Pab Tak, tak. Według mnie będzie nawet koniec ich karier niedługo…
0
@regatta52 Tu się nie ma co nabierać. Gość to klasa sama w sobie.
2
@Kamiloos Nauczył się od Chartlona
1
Kane tylko z karnych umie XD
0
Imponuje mi ten Gakpo
1
@blakkudium Mocarny jest ten Gyokeres
2
Ależ "twardziel" z tego Rudigera. Co za frajer...
0
Człowiek się przyzwyczaił do wszystkiego w tv i dostaje już szału od tego strumyka. To nie ta wygoda...
1
Jota co zmarnował
1
@Gibbon_FCB Grał tak w tamtym sezonie i na luzie zrobili mistrzostwo i wygrali LM.
0
@Transu96 Ale przecież Militao sobie odpoczywa, więc jeden uj „xD”
0
@Kapitan hawk Dla ciebie ;)
0
Widzę Real skład napakowany. Wrócił już chyba każdy z pierwszego składu.
2
@Kapitan hawk Tak szczerze, to przecież oni akurat zawsze piszą pod głównym artykułem
1
Liga Mistrzów bez jakiejś durnej kuchni mistrzów? To tak się da?
0
@Dosq Ale jakby było od Perezika to już byłoby fantastyczne? ;)
1
@Ronad10 Jaro to tutaj piał z zachwytu na ten ich stadion XD
1
@bartekvisca Przecież konsolę Sony od dawna są na AMD. Czy się mylę?
0
@Faro Szkoda, że grał na skrzydle zamiast na 9.
0
@FCB_dimiC Dokładnie
5
@BorzyKrzys Niefortunne nazwisko XD
0
@ShawnC Ale mogło być istotne i zapisalibyśmy się w historii. Do tego może by nam przyznali unikatowe trofeum jak kiedyś Arsenalowi.
0
Może szukam na siłę, ale też macie wrażenie że mowa ciała Lewego jest dziwna gdy to nie on strzela gola? A w szczególności gdy robi to Yamal?