1

@Kondziubarca Co masz do Pedriego?

0

Ile tu lekarzy hoho i wszyscy chyba z NFZ

1

No biega ten Fati, szuka sobie miejsca ale widać brak ogrania w tym wszystkim i wyczucia. Naprawdę chciałbym żeby on wrócił na dobre.

0

Flick nie lubi zmieniać XD

2

Co to za ustawienie XD

25

Penalti a favor del madrid

1

Flick proszę daj Fatiemu szansę.

0

Canal+ mi nie działa, stromsy tak samo. Super :)

4

Boże znowu ten Ferran? Jakim cudem? Dlaczego nie Fati? On w ogóle w końcu dostanie szanse? Wkurza już to.

0

@Rewolucja123 No i uj z tego

18

Penalti a favor del madrid

0

@FCB_dimiC Nunez przy Gyokeresie to był wypierdek.

1

@normasubiektywna Nie wiem co wy macie z tymi zawodnikami po 30. Przecież jak ktoś ma np. 31 lat dalej może pograć spokojnie 3-4 lata i wnieść do zespołu nieocenione doświadczenie. Nie da się zbudować drużyny na samych młodziakach…

0

@BorzyKrzys Włoskie bagno znów wybiło?

5

Według mnie pivot ma za zadanie trzymać pomoc w ryzach i wprowadzać spokój w grze. Natomiast Eric jest tego przeciwieństwem, każdy mecz praktycznie z nim w 1 składzie to był chaos od pierwszego gwizdka. Nie inaczej było z Ossasuna, gdzie nawet z punktu wizualnego Garcia znowu był zagubiony, a dostaje on notę 5,5. Nie rozumiem tego kompletnie.

0

12 mln zysku. Z ciekawości ile miał Real w ostatnich latach?

1

@VegetaPolska Co lepsze to wiadomo, ale nie porównuj Barcelony do Realu, bo macie znacznie mocniejszą kadrę i to w każdej formacji.

7

Nawet profil US Open na tik toku ciśnie beke z penalti al favor del Real madrid XD
To samo Brooklyn Nets

0

@skubi99 @Bobo25 Oczywiście miałem tam namyśli porażkę Realu, nie Atletico.

0

@Bobo25 Atletico na przestrzeni całego sezonu nie jest zagrożeniem. Oni i tak pogubią punkty w między czasie.

1

@Kapitan hawk Według mnie było to widać, na przestrzeni całego meczu Real był drużyną lepszą. Atletico oddało pierwszy celny strzał po 80 minucie. Tak naprawdę to w tym meczu punkty stracił Carlo. Po tych jego zmianach z 6 w linii obrony, Real nie potrafił wymienić więcej jak 3 podania XD

0

@Martwy Dobry wynik to byłaby porażka Atletico. Tak to jest okej.

1

Ale Cwiakala to tak wczoraj Viniciusowi wylizał rowka, że pewnie do teraz go język boli

4

Bobby też tam się popisał raz XD. Szli kontra 2 na 1, ale poczuł się że jest gwiazdorem i luta z 20 metra na oślep.

5

Najlepsze, że Real cisnął na 2:0, ale dziadzia Carlo takie zmiany dowalił, że dwóch podań nie mogli wymienić i jeszcze gola stracili mając 6 w linii obrony XD

1

Gdyby nas nie przekręcili wczoraj przy golu na 2:0 to możliwe, że Real by nic nie odrobił

1

Ale fart dla nas XD

0

Atletico jest beznadziejne

0

Oblak to też jest mega zjazd

1

Atletico jest żałośnie słabe. Real coś wciśnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?