partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kondziubarca Co masz do Pedriego?
0
Ile tu lekarzy hoho i wszyscy chyba z NFZ
1
No biega ten Fati, szuka sobie miejsca ale widać brak ogrania w tym wszystkim i wyczucia. Naprawdę chciałbym żeby on wrócił na dobre.
0
Flick nie lubi zmieniać XD
2
Co to za ustawienie XD
25
Penalti a favor del madrid
1
Flick proszę daj Fatiemu szansę.
0
Canal+ mi nie działa, stromsy tak samo. Super :)
4
Boże znowu ten Ferran? Jakim cudem? Dlaczego nie Fati? On w ogóle w końcu dostanie szanse? Wkurza już to.
0
@Rewolucja123 No i uj z tego
18
Penalti a favor del madrid
0
@FCB_dimiC Nunez przy Gyokeresie to był wypierdek.
1
@normasubiektywna Nie wiem co wy macie z tymi zawodnikami po 30. Przecież jak ktoś ma np. 31 lat dalej może pograć spokojnie 3-4 lata i wnieść do zespołu nieocenione doświadczenie. Nie da się zbudować drużyny na samych młodziakach…
0
@BorzyKrzys Włoskie bagno znów wybiło?
5
Według mnie pivot ma za zadanie trzymać pomoc w ryzach i wprowadzać spokój w grze. Natomiast Eric jest tego przeciwieństwem, każdy mecz praktycznie z nim w 1 składzie to był chaos od pierwszego gwizdka. Nie inaczej było z Ossasuna, gdzie nawet z punktu wizualnego Garcia znowu był zagubiony, a dostaje on notę 5,5. Nie rozumiem tego kompletnie.
0
12 mln zysku. Z ciekawości ile miał Real w ostatnich latach?
1
@VegetaPolska Co lepsze to wiadomo, ale nie porównuj Barcelony do Realu, bo macie znacznie mocniejszą kadrę i to w każdej formacji.
7
Nawet profil US Open na tik toku ciśnie beke z penalti al favor del Real madrid XD
To samo Brooklyn Nets
0
@skubi99 @Bobo25 Oczywiście miałem tam namyśli porażkę Realu, nie Atletico.
0
@Bobo25 Atletico na przestrzeni całego sezonu nie jest zagrożeniem. Oni i tak pogubią punkty w między czasie.
1
@Kapitan hawk Według mnie było to widać, na przestrzeni całego meczu Real był drużyną lepszą. Atletico oddało pierwszy celny strzał po 80 minucie. Tak naprawdę to w tym meczu punkty stracił Carlo. Po tych jego zmianach z 6 w linii obrony, Real nie potrafił wymienić więcej jak 3 podania XD
0
@Martwy Dobry wynik to byłaby porażka Atletico. Tak to jest okej.
1
Ale Cwiakala to tak wczoraj Viniciusowi wylizał rowka, że pewnie do teraz go język boli
4
Bobby też tam się popisał raz XD. Szli kontra 2 na 1, ale poczuł się że jest gwiazdorem i luta z 20 metra na oślep.
5
Najlepsze, że Real cisnął na 2:0, ale dziadzia Carlo takie zmiany dowalił, że dwóch podań nie mogli wymienić i jeszcze gola stracili mając 6 w linii obrony XD
1
Gdyby nas nie przekręcili wczoraj przy golu na 2:0 to możliwe, że Real by nic nie odrobił
1
Ale fart dla nas XD
0
Atletico jest beznadziejne
0
Oblak to też jest mega zjazd
1
Atletico jest żałośnie słabe. Real coś wciśnie.