0

@michalgajdek Okej, dobrze wiedzieć. Dzięki

0

@michalgajdek Pamiętam to, i o ile mnie pamięć nie myli zarząd wtedy utrudniał całe to wydarzenie.

0

@Herbert Ale przeczytałeś moją wypowiedź w całości czy tylko początek?

21

Przecież Cubarsi wprowadził spokój w obronie. Więc jak jego obecność mogła być mało widoczna?

No i jak dla mnie Pedri znów mało doceniony zarówno przed redakcję jak i użytkowników. Przecież on większość meczu musiał sam utrzymać pomoc w ryzach, co nawet wynika z opisów gry Erica i Torre. Wszystko przechodziło przez niego, regulował tempo gry itd, plus no jednak asysta to asysta. 7.0 dla Pedriego to minimum.

0

Wszystko spoko dużo tu racji, ale gdzie były te grupy jak rządził ten szczur Bartomeu?

I tak wiem jest tutaj fragment:
„Grupy kibicowskie przypominają, że to ich wysiłek za czasów rządów Bartomeu doprowadził do dymisji poprzedniego zarządu mimo beznadziejnych do tego warunków.”

Ale kompletnie nie trafia do mnie ta argumentacja, bo jeśli podjęli takie działania to gdzie byli wcześniej? Powinni byli działać kilka lat wstecz. Dzięki czemu nigdy by nie doszło do tej katastrofy, która nas ogranicza po dziś dzień.

0

@JohnnySilverhand Tak i kończyć sezon kimś takim jak Pena…

0

Czemu Atalanta przełożona?

0

@JohnnySilverhand Nie sprowadzimy na ten moment nikogo lepszego. Mógłby grać teraz do końca sezonu, a potem być zmiennikiem, bo Pena to ręcznik.

0

Tragicznie wygląda ta murawa na Betisie

1

Betis strzela no to super, kupon wchodzi. Minuta później jeb 1:1 XD

0

@FcPortoFan1999 Liverpool

1

@Kapitan hawk I prawie 600 komentarzy nastukane

1

Ależ to trzeba mieć czasu żeby być madryciakiem, oglądać live o Barcy i pisać tam jakieś dyrdymały ;)

1

@JohnnySilverhand Jak nie wieszczemu go odstawili to po co się wypowiadasz? I jaki jeden sezon? To, że grał w Segunda czyni go już plackiem?

0

A wiadomo co z Rodrim? Wczoraj wyglądało na więzadła, ale nie widziałem żadnego info dziś z nim związanego.

11

Szczęsny butów nie odwiesi. Według mnie najsensowniejsza opcja to ten Valles z Las Palmas. Gość i tak siedzi na trybunie, nasze relacje z Las Palmas są pozytywne więc ja tutaj widzę jakąś furtkę do dogadania się aby doszło do rozwiązania jego umowy itd.

1

Real tak parking buduje, że mieszkańcom auto zalało na parkingu XD

4

Ale to jest buc zadufany w sobie.

0

@A4ron A wiesz, że te 10% to tylko 2 połowa?

1

Prze kozakiem jest Baena

0

Nas chyba los karze po prostu za te rzeczy z Negreira itd
Nie wiem jak to jest możliwe łapać tyle kontuzji i tyle pechowych

2

Jak można mieć kurwa tyle pecha? To jest jakieś fatum…

0

Za łatwo im te prostopadle idą

0

Dużo tych Hernandezów

0

O co chodzi z tym Martinem?

0

Ufff Levercusen

0

I my z tym Monaco na dziurę dostaliśmy

0

Ale Joshua został zniszczony XD. Dubois mu zakończył karierę

1

To czemu nie można go zawiesić teraz niby za te słowa? Jakby go ktoś nazwał „głupim czarnuchem” i też by sędzia tego nie odnotował, ale kamery już tak, to od razu zostałby zawieszony bez żadnego „ale”.

0

@MOLESTA A skąd ty możesz to wiedzieć XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?