0

Balde przy dobrej ofercie do Premier League? A do nas ktoś bardziej doświadczony przy kim Valle może się dokształcać? Może powrót takiego Grimaldo, który w ofensywnie jest kotem, wiadomo gorzej w obronie ale mając po drugiej stronie Kounde jakiś balans jest zachowany.

3

@kamiVeB Obaj na nie

0

@tbas Ale z Bayernem to my tak nie zagramy pod żadnym względem.

0

@Firestone Ferran odbije się od wszystkiego co się da i gra dalej…

11

Ten Pena to też jest asior. Jemu wystarczy w światło bramki strzelić i możesz celebrować gola

2

Przegraliśmy, zagraliśmy słabo, ale kto wie jakby to się skończyło gdyby Var działał jak trzeba?

1

Mega mi szkoda Fatiego. Flick go w ten sposób nijak buduje.

0

Co strzał to w sieci

1

Mecz imienia Xaviego Hernandeza

1

No nie pogra ten Fati. To jest ten plan Flicka na niego? Nic nie rozumiem.

0

Ten Martin to jest jakiś koń trojański?

2

Fati jak nie grał tak dalej nie zagra, a przecież od Ferrana by gorzej nie wyglądał, bo się nie da

5

Czemu Ferran gra dalej, wrf

0

On chociaż umie piłek przyjąć? Co za słabiak

0

Eric Garcia jest tragiczny. On nic nie ogarnia.

0

@Cvzx Szczrgolnie Garcia, on jest tragiczny

1

Pomoc nie istnieje

2

Ten gol na 9:1. Czemu ta z 21 nagle odbiegła od niej? Co to jest XD

1

@Pressinho Odpowiedzmy sobie na pytanie czy Raphinha zarabia mało? Nie wydaje mi się. Ciekawe jak zarabiają odpowiednicy kogoś takiego jak Rapha w Realu czy Bayernie? Pewnie tyle samo albo o mniej.

0

Chyba nie doczekam się meczu gdzie Pau Victor gra na 9. Nie lubię gdy jakiś zawodnik ma status "świętej krowy" nie do ruszenia. A obecnie Lewy kimś takim jest.

0

Ciekawe kiedy Real się rzuci na Palmera. Akurat potencjalnie idealny kandydat na gwiazdę na prawą stronę.

2

Palmer to jest prze kot.

2

@sewciu50 Ale co tutaj wieszczu Jaro pisał, że wybrał świetnie i to Barcelona dała ciała to jego ;)

1

Jak ktoś kto przyszedł 2 lata temu może mieć przestarzały kontrakt? Co to za absurdy?

0

@FCB_dimiC A co tam było?

1

@Jojek Teraz będą go kryli OG i Mikel.

0

Moje Knicks idą na całego. KAT za Rondla i Donte. Z jednej strony się cieszę, bo Towns w ataku daje ogromny wachlarz możliwości i teraz będzie wiele zagrywek, a i tak bez Rondla zrobiliśmy prawie finał tylko zabrakło po prostu zdrowia. Jedynie mega szkoda Donte, pokazał się ze świetnej strony i bardzo go lubiłem, ale niestety NBA to biznes i czasami trzeba coś poświęcić. Jedynie czego mogę się przy Townsid obawiać to jego miękkiej obrony(ale Thibs go może coś podszkoli) i średniego zdrowia, z drugiej strony Randle w obronie też nie był jakimś guru, w PO często psychicznie nie dojeżdżał i zdrowie też miał średnie. Ogólnie ruch na plus, ale mega szkoda Donte. Zapowiada się świetny sezon ogólnie.

3

@Antimadridista_WR 500 zł jako chrzestny obecnie to myślę, że się dawało z 10 lat temu. Obecne widełki powiedziałbym 1500-2500 zł(są tacy co dają i więcej nawet, ale to już zależy wiadomo od tego kto ile ma pieniędzy). I mówię całkowicie serio, zresztą byłem sam w kilku latach na kilku komuniach i to z bliskiej rodziny więc coś tam wiem i słyszałem, a nawet sam raz jako chrzestny z 2 lata temu.

0

@kryhaa No okej, ale załóżmy że wszyscy są dostępni, gramy finał LM, to Raphinha zaczyna z ławki.

1

@Linnox Drogba strasznie przereklamowany zawodnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?