0

@MOLESTA Coś więcej?

1

@Bulbulator Przyjdzie Nico i będzie rezerwowym.

1

Jeju przypadkowo Lewemu dałem 1 XD.

Co do ocen, nie rozumiem różnicy 0.5pkt między Casado, a Ericem. Marc zagrał conajmniej o klasę wyżej. A Garcia? Jak zawsze spóźniony, niepewny, generujący chaos. On się totalnie nie nadaje na tego pivota.

1

@Miszak Warszawiak w końcu może coś świętować w tym sezonie ;)

6

@palel95 I widać, bo jest niesamowicie drewniany.

0

@gukwa On tyle zarabia, bo jego transfer nic nie kosztował. Koszt lepszego stopera czy nawet stopera na tym samym poziomie to większe pieniądze niż utrzymanie Inigo. Do tego dalej nie wiadomo co planuje Araujo i ciężko coś na nim budować, bo ciągle łapie kontuzje. Christensen do najzdrowszych też nie należy. Tak na prawdę niby mamy bogactwo w obronie, ale też i nie do końca, bo połowa jest szklana. Ciężki temat, ale posiadanie 4 stoperów: Araujo, Christensen, Cubarsi i Dominguez jest ryzykowne, bo bardzo prawdopodobne jest to, że może dojść do momentu gdzie przez dłuższy okres musiałaby grać dwójka nastolatków.

1

@Destroyer_of_Worlds Zagraliśmy niezły mecz, dość chaotyczny ale niezły. Sami zmarnowaliśmy 3 setki i do tego była poprzeczka Yamala.

34

Mimo wszystko to na pewno nie był przepchnięty mecz na farcie, sami zmarnowaliśmy 3 setki i do tego poprzeczka Yamala. Było trochę chaosu, ale dla mnie każdy mecz z Ericiem w składzie to chaos.

0

@Aureczek Ja widziałem, jak raz mu piłka odskoczyła na 3 metry i jak raz podał niecelnie w banalnej sytuacji.

0

@esem91 No powinien. Ferran to absolutne zero.

0

@Krzysztof1987 Tak średnio

5

Szkoda, że Ansu dalej bez gry.

0

Najgorszy mecz sezonu, ale wygrana uff

0

Ten plan Flicka na Fatiego to przyspawanie go do ławki? XD

1

Dziś się wylosował chaotyczny mecz, ale najważniejsze, że wygrywamy.

1

Nie no Eric jest absolutnie tragiczny. On nic nie ogarnia, nawet bronienia bo wiecznie spóźniony.

0

@gukwa Człowieku, ale ja nie twierdzę że mamy wrócić do tego co było. Ale we wszystkim trzeba zachować zdrowy balans i rozsądek.

5

Myślę, że Szczęsnego w podjęciu decyzji najbardziej zachęciło pierdole*** Dudka.

0

@gukwa Wiadomo ty byś zbudował kadrę na samych 20 latkach, każdy z pensją max 5 mln i lecimy.

0

@tristan87 Kiedyś było słowem dla „wybranego”, ale na szczęście te czasy to już przeszłość.

0

@gukwa Tak, bo zespół się buduje na samych nastolatkach. Weź zejdź na ziemię

18

Dudek to debil, człowiek jednego meczu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Janas11224 To lepsze XD


0

Gdyby istniała sprawiedliwość na tym świecie to inni piłkarze by zrywali więzadła czy tam rzepki.

0

@Czajka90 To po co on poszedł do tego Como?

3

@4Fabregas4 Jesteś jakiś specjalny?

0

Kreatyna z KFD. Shit czy ok?

0

0

Masz jakieś typy? @okiemtypera_lucaxx95
Chciałbym zarobić z 15 zł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?