0

@FcPortoFan1999 Za drugim

2

Ależ piękny dzień. Prawko na moto zdane, kamień z serca z spadł. Tylko jeszcze brakuje wygranej Barcy i dzionek PERFEKCYJNY. Vamos!

1

@Fenelon Austin to jest taki GOAT XD. Zawsze mnie bawi ta scena.

3

Dwóch gości jednego dnia ucieka z tego szamba. Ciekawe kiedy zaczną odchodzić nawet sprzątaczki... XD




1

Niesamowite ile piłkarzy odeszło, ile sprzedanych nowych z rezerw, z wypożyczeń itd. a i tak są problemy z rejestracją Olmo XD. Grubas tak wszystkich oszukał i wciskał kit, że to jest masakra. To klub to istny mem i cyrk na kółkach i to jest po prostu przykre. Dobrze, że chociaż trener nowy, bo jakby w tym wszystkim dalej jeszcze był Xavi to bym nie dał rady psychicznie.

9

@tristan87 Dopiero się obudziłeś?

1

@tristan87 W ogóle ja nigdy nie rozumiałem i nie zrozumiem sensu istnienia tych programów śniadaniowych. Jak to można w ogóle oglądać?

0

@MesQueUnClub_87 Czysto intuicyjnie ciężko mi sobie wyobrazić granie na padzie w to. Przecież tam jest masę klikania, ale nie wiem do końca bo nigdy nie widziałem gameplayu z konsoli. Może tam jest to jakoś bardziej zoptymalizowane pod pada? Nie wiem, ja na pewno zawsze będę w to grał na kompie.

0

@tbas No oczywiście, że odszedł przez lapcia

0

@tbas Barcelona po prostu tworzy koło na nowo tylko jej wychodzi to koło jakieś upośledzone z kantami ;)

1

@Marian_Pazdzioch menel uczciwszy od złodzieja :)

2

Po co wrzucać taki shit? Wiadomo, że to durna plotka puszczona pod kliki…

8

„Jeśli Roque wróci do Barcelony, Betis ma zagwarantowany procent z przyszłego transferu.” XD co? Z jakiej racji Betis ma mieć jakiś procent? To chyba pierwsze takie kompromitujace wypożyczenie w historii i oczywiście Barcelona jako ofiara XD. Niebywałe…

0

@tbas Alemany pewnie dalej psychicznie odpoczywa po tej przygodzie z grubym. A Cruyff? Zwykły przeciętniak.

0

Endrick doświadczony wyga. Nic dziwnego, że tak sprytnie uderzył ;)

2

Raphinha mniejsza nota o pół za koncertowo popsutą kontrę w drugiej połowie

0

Anczelot torbę gum już chyba ojebał XD

1

Laboga to mógłby już zamknąć buzię. Nie da się słuchać tego pajaca.

0

Oh nooo… anyway

0

@Faro Zostali po rożnym

1

Tragiczne jest to Vallaoid. Pewniak do spadku

3

Nochal jaki fryz sobie zapodał hahaha XD

0

Nie ma szans żeby bialasy tutaj zgubili punkty.

2

Palmer to mega talent

0

@Sulimo Po co wszystko relacjonować na siłę zamiast po prostu oglądać? XD

0

Bayern ma zacny ten skład, ale ta ich obrona mnie totalnie nie przekonuje.

6

Ja już dziękuję Flickowi za to, że po skończeniu jednego meczu, czekam na kolejny z niecierpliwością. Za schyłkowej Xaviniety po jednym w weekend byłem potem zmęczony na cały tydzień XD

0

@kanver_ Mówiąc szczerze, to ja Pedriego bym chętnie zobaczył na 10 zamiast Raphinhi. Uważam, że Hiszpan się nadaje na tę pozycję ze swoją bajeczną techniką i wizja gry. Może dzięki temu zacząłby w końcu też generować większe liczby jak jakiś Wirtz czy coś w tym stylu ;)

0

@kanver_ Pedri i Gavi jako ci cofnięci tylko? Zbyt ofensywnie

2

Inigo dziś spoko zagrał, obok Kounde najpewniejszy w obronie. To dobry stoper, do tego doświadczony. Nie ma co go skreślać, chociaż wiadomo że przy dobrej ofercie z Arabii można go sprzedać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?