0

Najważniejsze, że panuje optymizm

0

@Mazi Za ponad 150 milionów ;)

0

Raphinhii się nie chce? Gość gra na takiej wyjebce, że mnie to drażni.

0

Widzę, że ten żałosny klub już robi swoje w mediach

8

Jakiekolwiek próby wypchnięcia Gundogana z klubu to podsumowanie tego „mem” klubu.

3

@Rastafarnianin Kołczan prawilności

0

@tristan87 Czysta elegancja na boisku

1

@Kamiloza91 Chodzi o to, że Xavi też na początku tak gadał, a potem gdy pojawiły się pierwsze problemy, presja itd to się rzeczy pozmieniały ;)

0

@Pedri16Future Przecież to jest pasta XD

0

Patrząc na skład PSG można odnieść wrażenie, że szejkom już się znudziła zabawka.

1

Mecz United na 1 mecz sezonu to nie jest dobra reklama XD

0

@D10SLEO Ale oni w skali x100 w porównaniu do nas.

0

Ale United ma słabiutki ten skład. Top 4 będzie sukcesem na miarę mistrzostwa.

1

Rusza Premier League no to klasycznie ;)


0

Czemu oni Victora zarejestrowali jako pomocnika?

0

@Gaucho Lepiej się tego ująć nie da niestety :/

2

Nie ma to jak zarejestrować piłkarza, żeby go zaraz odrejestrować. Takie rzeczy tylko w Barcelonie.

1

@Jonyx I panuje optymizm

0

@AFA A może głównie przez to że był zbyt słaby? Ogólnie Dybala na przestrzeni kariery strasznie przehajpowany gracz.

3

@Derean Oczywiście, że Barcelona bo ten klub jest zepsuty…

0

@Rhaan No był na obozie przed Euro i odbył trening

3

Za to co zrobił De Jong klub powinien mieć prawo mu nie wypłacać pieniędzy. Gość przez to, że chciał zagrać na Euro tylko pogorszył swoją sytuację. Kompletny brak szacunku dla klubu i kibiców.

5

@MesQueUnClub_87 Zawsze będę miał wiarę w ten klub jako drużynę. Ale mnie już po prostu zmęczyło to co się dzieje w okół tego klubu jeśli chodzi o zarządzanie. Większość ludzi z naszego zarządu to nieudacznicy. Laporta kłamie nawet kiedy mówi „dzień dobry”, każdy kolejny artykuł w którym pojawia się słowo „optymizm” powoduje u mnie odruchy wymiotne. Nawet ta sytuacja z ojcem Yamala, nasz nowy generacyjny piłkarz, a jego stary zostaje dźgnięty nożem. Dlaczego takie rzeczy, takie rozpraszacze itd. dzieją się zawsze w okół Barcelony? To samo właśnie też z prezydentami, każdy poprzedni z jakąś aferą i widmem więzienia nad głową. Po prostu to wszystko sprawia, że czasami się pojawia obojętność i aktualnie to czuję, ale pewnie się ona zmieni z pierwszym meczem jak zawsze. Zwyczajnie najbardziej pragnę normalności w tym klubie jeśli chodzi o zarządzanie itd.

4

@Safrani Według mnie klub powinien mieć prawo go ukarać za to, że chciał zagrać na Euro, czym tylko pogorszył swój stan zdrowia.

0

Jedna indywidualna akcja i tyle, wystarczyło. Można wyłączyć.

2

@Faro Znalazło by się setki takich interwencji Ter Stegena gdzie on tak frunie, nawet wiele z nich z tamtego sezonu.

1

W Realu dwóch gości w składzie po więzadłach i nie ma nawet śladu patrząc na ich grę. Oby z Gavim było tak samo :/

0

@KamQiX Gdyby to była Barcelona też by ci to nie przeszkadzało. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. A też nie przesadzamy że Real zawsze gra srake

0

@Encore Tam przy tej piłce do Rodrygo był dość mocny rykoszet

0

@KamQiX Koniec końców na końcu liczy się zwycięstwa. Real rzadko wygrywał pięknie, ale myślę że ich kibicom w dłuższej perspektywie to absolutnie nie przeszkadza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?