0

@barteq Ogólnie zgoda, ale Font to też jest porażka.

1

Laporta kiedyś dostał wotum nieufności gdy klub wcale nie był w tak tragicznej sytuacji w 2008 roku, po prostu zaliczyliśmy beznadziejny sezon i już wtedy była mobilizacja by go odwołać. W 2010 roku klub był na szczycie, był najlepszy na świecie, graliśmy najlepszą piłkę. Mimo tego, były wtedy już jakieś burdy i cwaniactwo Rosella sprawiło, że Laporte dali pod sąd podczas walnego zgromadzenia klubu i go odwołali.

Teraz Laporta zarządza tym klubem jak jakiś amator i nikomu nic to nie przeszkadza. Jak komuś z zarządu coś nie pasuje to odchodzi bo i tak nic nie wskóra lub boi się spróbować, a nasi socios są wspaniali i jak zawsze los klubu ich bardzo obchodzi ;)

0

Ciekawe ile kitu nawciskał Laporta Flickowi przy negocjacjach

0

@WiecekFCB Naciągane

0

@Herato Ale gdzie Enrique trenował Thiago? Chyba, że liczysz rezerwy.

0

@MesQueUnClub96 Strasznie jednowymiarowa zawodniczka.

2

@4drian0 GTA V to przede wszystkim sprzedażowo wyszła im idealnie bo się idealnie wstrzeli w przejście na konsole nowej generacji.

0

Do kiedy Laporta ma prezydenturę? Oby jak najszybciej się ona skończyła...

0

@FCB_dimiC No tylko te płatne, ale dzięki za pomoc Panowie.
@kabi212

0

@FCB_dimiC To motocykl konkretnie.

0

Da się gdzieś sprawdzić pojazd po VIN za darmo? Bez żadnego płacenia? GOV odpada, bo nie był rejestrowany w PL.

0

Jedyne "transfery" na jakie nas stać to powroty naszych zawodników z kontuzji.

0

To jest właśnie brak technologii

0

@clyde A jak robił to Djokovic?

0

@kosiarz92 Ale nie porównuj swojej amatorskiej gry, do tego jak on wygląda na tle profesjonalnym.

0

Nie dawno czytałem, że ty Guille ma największy potencjał, a teraz że Toni. Szybko zmieniają opinie w tej Hiszpanii.

0

@kosiarz92 Po prostu śmiesznie się to ogląda.

1

Ale ten tenis stołowy jest memiczny XD

0

@bartas97 Pepsi ogólnie jest dużo lepsza niż Coca Cola. A wersja bez cukru pepsi bije już totalnie na głowę cole.

1

Ci komentatorzy to zasypiają czy o co chodzi?

5

@tbas Trudno mieć jakiś projekt z Laporta u sterów i z Deco jako dyrektorem sportowym.

0

Przychodzą IO i znowu dziadujemy.

0

@TheNekro94 Zapomniał o Monte

1

Ten sezon już męczy, a nawet się jeszcze nie zaczął ;)

0

@Aragorn33 Moskwę zaznaczają, ale Polski nie dadzą…

3

Chłopie daj nam spokój.

0

@DLFCB Myślałem, że to Antony.

0

@OldMc84 Jakieś potwierdzenie twoich słów?

2

@Kibic_83 Uzgodnione rafy transferowe nazywasz zaległościami?

2

@Antimadridista_WR Chodzi o koszta związane z tymi zawodnikami w całości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?