partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteq Ogólnie zgoda, ale Font to też jest porażka.
1
Laporta kiedyś dostał wotum nieufności gdy klub wcale nie był w tak tragicznej sytuacji w 2008 roku, po prostu zaliczyliśmy beznadziejny sezon i już wtedy była mobilizacja by go odwołać. W 2010 roku klub był na szczycie, był najlepszy na świecie, graliśmy najlepszą piłkę. Mimo tego, były wtedy już jakieś burdy i cwaniactwo Rosella sprawiło, że Laporte dali pod sąd podczas walnego zgromadzenia klubu i go odwołali.
Teraz Laporta zarządza tym klubem jak jakiś amator i nikomu nic to nie przeszkadza. Jak komuś z zarządu coś nie pasuje to odchodzi bo i tak nic nie wskóra lub boi się spróbować, a nasi socios są wspaniali i jak zawsze los klubu ich bardzo obchodzi ;)
0
Ciekawe ile kitu nawciskał Laporta Flickowi przy negocjacjach
0
@WiecekFCB Naciągane
0
@Herato Ale gdzie Enrique trenował Thiago? Chyba, że liczysz rezerwy.
0
@MesQueUnClub96 Strasznie jednowymiarowa zawodniczka.
2
@4drian0 GTA V to przede wszystkim sprzedażowo wyszła im idealnie bo się idealnie wstrzeli w przejście na konsole nowej generacji.
0
Do kiedy Laporta ma prezydenturę? Oby jak najszybciej się ona skończyła...
0
@FCB_dimiC No tylko te płatne, ale dzięki za pomoc Panowie.
@kabi212
0
@FCB_dimiC To motocykl konkretnie.
0
Da się gdzieś sprawdzić pojazd po VIN za darmo? Bez żadnego płacenia? GOV odpada, bo nie był rejestrowany w PL.
0
Jedyne "transfery" na jakie nas stać to powroty naszych zawodników z kontuzji.
0
To jest właśnie brak technologii
0
@clyde A jak robił to Djokovic?
0
@kosiarz92 Ale nie porównuj swojej amatorskiej gry, do tego jak on wygląda na tle profesjonalnym.
0
Nie dawno czytałem, że ty Guille ma największy potencjał, a teraz że Toni. Szybko zmieniają opinie w tej Hiszpanii.
0
@kosiarz92 Po prostu śmiesznie się to ogląda.
1
Ale ten tenis stołowy jest memiczny XD
0
@bartas97 Pepsi ogólnie jest dużo lepsza niż Coca Cola. A wersja bez cukru pepsi bije już totalnie na głowę cole.
1
Ci komentatorzy to zasypiają czy o co chodzi?
5
@tbas Trudno mieć jakiś projekt z Laporta u sterów i z Deco jako dyrektorem sportowym.
0
Przychodzą IO i znowu dziadujemy.
0
@TheNekro94 Zapomniał o Monte
1
Ten sezon już męczy, a nawet się jeszcze nie zaczął ;)
0
@Aragorn33 Moskwę zaznaczają, ale Polski nie dadzą…
3
Chłopie daj nam spokój.
0
@DLFCB Myślałem, że to Antony.
0
@OldMc84 Jakieś potwierdzenie twoich słów?
2
@Kibic_83 Uzgodnione rafy transferowe nazywasz zaległościami?
2
@Antimadridista_WR Chodzi o koszta związane z tymi zawodnikami w całości.