1

Niedługo będzie, że odkładamy wszystkie transfery na przyszłe lato i znowu będziemy klubem który wydał najmniej ze wszystkich uczestników Ligi Mistrzów XD

2

@Antimadridista_WR No to ty dodaj jeszcze do pensji naszej dwójki koszty ich transferów i bonus przy podpisie jaki też na pewno dostali :)

1

@Transu96 Wakacje wakacjami, ale czasami ważne decyzje trzeba podjąć szybko. Myślę, że zarówno my jak i Bilbao liczą na jak najszybszą odpowiedź. Jak dla mnie to on i tak na 99% zostanie, jest zbyt przywiązany, a Barcelona to obecnie cyrk na kółkach, który nawet rejestracji nie jest w stanie zagwarantować.

0

Może czas w końcu sobie odpuścić Nico który nie wie sam co zrobić i może spróbować z Doue? Cena praktycznie ta sama, potencjał prawdopodobnie większy.

0

Nie rozumiem co ma na celu wątek Alicent w Rodzie Smoka. Totalny zapychacz, do tego kiepski.

0

@mekston Słuchaj nie wmówisz mi, że Djoko 2023 który wciąż był genialnym zawodnikiem to nie był past prime Serb. Z Serbem w prime Alcaraz by tego Wimbledonu wtedy nie wygrał. A peaku Alcaraza wciąż nie znamy.

2

Lech bez Velde to nawet pół skrzydłowego nie ma XD

0

Federer swój Last Dance miał w 2017, Nadal w 2022. Ciekawe kiedy swój ostatni będzie miał Djokovic. Chyba, że już miał w 2023.

0

@mekston 2 finały na past prime Serba* w tym jeden na Serba z urazem.

0

@mekston Ja nie ujmuję Carlosowi. W czasach świetności Big 3 myślę, że miałby jakieś tam szanse. Ale taki Sinner najwyżej byłby takim max Murrayem albo Wawrinką.

0

@esem91 Można powiedzieć, że było blisko :D

2

Dzięki za walkę Rafa. Mimo wszystko fajny meczyk.

0

@NeroTFP1 Nawet ta jego chora ambicja sportowa czasami go kosztowała kilkoma urazami.

0

Miło było, ale się skończyło.

1

@NeroTFP1 Rafa to jeden z największych mentali w historii ogólnie sportu. Pod tym względem porównałbym go do Jordana. On po prostu nigdy się nie poddaje, nieważne w jakiej sytuacji.

1

Widząc takie akcje czuję się jakbym się cofnął w czasie! Vamos!

0

Novak albo dal butle z tlenem albo żmudną nadzieję

0

Vamooos odwracamy to XD

1

@esem91 Novak gra ciągle na full skupieniu co równiej podkreślają komentatorzy. Nadalowi nawet w takiej formie lepiej tlenu na mączce nie podawać.

0

@esem91 A po sierpniu mamy około pół roku do stycznia i tak w kółko ;)

1

@mekston Tak żyję sentymentem, bo w sumie sentyment to jeden z fundamentów w życiu kibica.

0

@MesQueUnClub96 To nie ta skala.

1

W ogóle to smutne, że peak tenisa mamy już za sobą. Takiej rywalizacji jak między Big 3 nie będzie już nigdy.

0

Jeśli u Nadala zawodzi forehand to już wiesz na 100%, że tu nie uda się nic.

0

Dla mnie ten mecz się nie odbył.

1

Prawda czy nie. Fakt jest taki, że Barcelona już nie przyciąga piłkarzy tak jak kiedyś. Oczywiście finanse klubowe i cały ten burdel też ma na to wpływ.

5

@MichuZ44 Może mu nie chodziło o „klauzure” tylko glazurę?

0

@tbas No zwyczajny współczynnik +/- XD który jest popularną statystyką

0

@Transu96 No w 5. Źle mi się kliknęło, przecież był na koniec tego sezonu pokazany.

12

Nie mogę już czytać tego pierdolenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?