partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Yamal przy bramce aż się wzruszył. Było widać na powtórkach jak go Morata przytulał.
1
Olmo przy bramce zabrał TooMuchMoneya na grzyby
0
Niektórzy by go sprzedali przypominam, bo 250 mln XD
1
O mój boże nie wierzę co wpierdolil. Szczęka na podłodze
0
Kante to jest fenomen.
0
@takisobiektos Ten to żyje w swoim świecie XD
4
Navas dramat, nie dźwignął tego meczu.
0
Spokojnie, Gruzja też strzeliła pierwsza.
0
Co oni tak buczą tego Cucu?
0
@Kazragore Czarny kowboj będzie?
0
@NeroTFP1 Nie no jak Di Caprio.
1
@krol211 On myśli to co mu Jaro powie
0
@Faro Zacznij brać jakieś tabletki
0
Dobry clicbaitowy tytuł ;)
0
@Lucyfffer No co poniedziałki wychodzą.
2
W końcu wypuścili absolutnie genialny odcinek Rodu Smoka. Poziom z najlepszych czasów Gry o Tron.
2
@MesQueUnClub96 @wpwelement Może jakiś ban dla laureata? ;)
0
@Encore Pewnie topowym piłkarzem
2
To we Francji była jakaś druga tura wyborów czy o co chodzi? Niedawno przecież głosowali.
0
@Faro Ale on wiecznie narzeka i ciągle w tym samym stylu XD
0
Ben Shelton talent czy ciekawostka?
2
@Lola120 Niby tak, ale na jego pozycję mamy Yamala.
1
@zadafcb @MesQueUnClub96 Kolejna porażka? Postać Ceny nie ma obecnie żadnej wartości. Chłopiec do podbicia cv w 3 minuty.
0
@fur_Deutschland Na pewno bym nie chciał w Krakowie, ale w Warszawie spoko, mógłbym.
0
@Worny Pasowałby Pedri, ale no niestety :/. Więc niech będzie Yamal.
8
Powtórka finału z RPA? Nie mam nic przeciwko.
2
Wielkie marki w półfinałach.
1
Co ten Guler taki pyskaty
0
I po co ten wieśniak Pickford tak drze te mordę XD. I tak go mają w dupie.
15
Z różnego w spojenie zapakował XD