0

To on bez maski w końcu?

0

Cytując klasyka „Francja? To już przeszłość.”

0

@KamQiX Salamon wyglądał lepiej

0

Bednarek to powinien zostać wyrzucony ze zgrupowania, a on jeszcze znowu dostał 1 skład…

0

@Rewolucja123 Chelsea znana jest z kupowania wielu młodych piłkarzy od lat, jeszcze z czasów Romana. Ilu z nich się potem przebiło? Bardzo mało, wręcz niewielu. Pod tym względem ustępują Barcelonie znacznie. Jedyna jego nadzieja, to że w Londynie w końcu stracą cierpliwość do tego Jacksona, bo to mega placek.

2

@VegetaPolska Na stałe włączany przy ich kadrze z 50 zawodnikami?

0

Nie rozumiem po co Guiu idzie do Chelsea.

0

@T^L No początek 4 sezonu słabiutki, ale 4 odcinek już mocno wybił poziom do góry. Mi się podobał.

0

SPOJLER ALERT


Jeśli tu ktoś kto ogląda The Boys?
Jedno mnie zastanawia. Czy możemy mieć pewność, że Soldier Boy już nie żyje? Bo moim zdaniem nie do końca.

0

@Moderacja No to fajnie jakby zostało coś z tym zrobione, bo to mega irytujące.

0

Czy tylko mnie czasami przerzuca tutaj na jakąś chamską stronę z czymś tam do wygrania?

1

@Arden Ci ludzie mają to tam we krwi

3

Hiszpania bierze ten turniej.

4

Przez chwile myślałem, że Żewłakow dochodzi XD

0

@JarekS Przecież to się skądś wzięło, że ostatnie mecze są w grupach o tej samej godzinie. Konkretnie tak zwana „hańba w Gijon” na mundialu 1982 gdzie Niemcy z Austrią ustaliły sobie wynik już przed 1 gwizdkiem.

0

Realowi by uznali w 5 sekund. Tak czy siak dla mnie gol.

1

Bednarek gówno pilkarz

0

Co ten Szczęsny zrobił

0

@escarabajo who cares

4

Zielińskiemu się coś przestawiło. Jak na razie MVP

0

Jakby reszta grała chociaż na poziomie zbliżonym do Zielińskiego to byłoby super

0

Piątek to jest tragedia. Lepiej grać jednego mniej niż z nim.

0

Żadnej udanej akcji. ŻADNEJ

2

Top bramka, czapki z głów dla gościa za to przyjęcie i wykończenie.

1

No i pięknie over 2.5 siedzi ;)

0

Ale ci piłkarze to są pizdeczki. Lekkie zderzenie m, a ten się kładzie i zwija z bólu żeby zaraz normalnie wstać.

2

@BulaKG Czasami lubię sobie pograć na jakimś privie z dwa tygodnie. Chociaż i tak nie grałem z 2 lata gdzieś już XD

1

Przy meczach Włochów najlepszy jest ich hymn i tyle.

3

Carvajal to chyba dostał instrukcje z Madrytu żeby pomijać Yamala.

0

Jakby Yamal to wsadził po tym Ole! Ole! To akcja idealna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?