partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To on bez maski w końcu?
0
Cytując klasyka „Francja? To już przeszłość.”
0
@KamQiX Salamon wyglądał lepiej
0
Bednarek to powinien zostać wyrzucony ze zgrupowania, a on jeszcze znowu dostał 1 skład…
0
@Rewolucja123 Chelsea znana jest z kupowania wielu młodych piłkarzy od lat, jeszcze z czasów Romana. Ilu z nich się potem przebiło? Bardzo mało, wręcz niewielu. Pod tym względem ustępują Barcelonie znacznie. Jedyna jego nadzieja, to że w Londynie w końcu stracą cierpliwość do tego Jacksona, bo to mega placek.
2
@VegetaPolska Na stałe włączany przy ich kadrze z 50 zawodnikami?
0
Nie rozumiem po co Guiu idzie do Chelsea.
0
@T^L No początek 4 sezonu słabiutki, ale 4 odcinek już mocno wybił poziom do góry. Mi się podobał.
0
SPOJLER ALERT
Jeśli tu ktoś kto ogląda The Boys?
Jedno mnie zastanawia. Czy możemy mieć pewność, że Soldier Boy już nie żyje? Bo moim zdaniem nie do końca.
0
@Moderacja No to fajnie jakby zostało coś z tym zrobione, bo to mega irytujące.
0
Czy tylko mnie czasami przerzuca tutaj na jakąś chamską stronę z czymś tam do wygrania?
1
@Arden Ci ludzie mają to tam we krwi
3
Hiszpania bierze ten turniej.
4
Przez chwile myślałem, że Żewłakow dochodzi XD
0
@JarekS Przecież to się skądś wzięło, że ostatnie mecze są w grupach o tej samej godzinie. Konkretnie tak zwana „hańba w Gijon” na mundialu 1982 gdzie Niemcy z Austrią ustaliły sobie wynik już przed 1 gwizdkiem.
0
Realowi by uznali w 5 sekund. Tak czy siak dla mnie gol.
1
Bednarek gówno pilkarz
0
Co ten Szczęsny zrobił
0
@escarabajo who cares
4
Zielińskiemu się coś przestawiło. Jak na razie MVP
0
Jakby reszta grała chociaż na poziomie zbliżonym do Zielińskiego to byłoby super
0
Piątek to jest tragedia. Lepiej grać jednego mniej niż z nim.
0
Żadnej udanej akcji. ŻADNEJ
2
Top bramka, czapki z głów dla gościa za to przyjęcie i wykończenie.
1
No i pięknie over 2.5 siedzi ;)
0
Ale ci piłkarze to są pizdeczki. Lekkie zderzenie m, a ten się kładzie i zwija z bólu żeby zaraz normalnie wstać.
2
@BulaKG Czasami lubię sobie pograć na jakimś privie z dwa tygodnie. Chociaż i tak nie grałem z 2 lata gdzieś już XD
1
Przy meczach Włochów najlepszy jest ich hymn i tyle.
3
Carvajal to chyba dostał instrukcje z Madrytu żeby pomijać Yamala.
0
Jakby Yamal to wsadził po tym Ole! Ole! To akcja idealna.