2

@mekston Jakie będzie to wino? Białe czy czerwone?

1

Czemu przy ławkach są banery reklamowe? XD
Mega dziwnie to wygląda

1

Słabiutko pepiki

1

@Benz Kapitan Grzmot

0

@PepGuardiola1971 Mnie tylko ten środek nie przekonuje. Nie wiem czy odpowiednio zbalansowany.

0

@Emhyr Szkoda, że nikogo z Barcelony nie chcą

4

Mecz turnieju prawdopodobnie

0

@BorzyKrzys Czyli zwykła ciekawostka?

0

@BorzyKrzys Tylko w Polsce przykłada się taką chorą uwagę do wymawiania nazwisk.

0

@ObiektywnyKibic121 Jest jakis skrót do tego?

2

@PatrykBarca Patrząc jak ten dziadek dziś zagrał, to ja nie wiem czy on by nie wyjaśnił każdego.

1

Kante jest niesamowity

1

@Piotr,1985 Nie chyba, a na pewno.

0

Saliba to jest mega kozak. Oby nie skończył w Realu.

0

A co to? Wonderkidy z Realu na ławce? ;)

2

@Lionel_Messi10 Tak samo jak on sobie może do ciebie pisać co mu się podoba

7

@Lionel_Messi10 A co ty tu pozwolenia wydajesz? Haha XD

9

Czy tylko ja mam wrażenie, że komentarz wyprzedza obraz?

0

Kto komentuje ze Święcickim?

0

Dobrze, że Depay to fraud

1

Ten Buksa to ma korki z betonu?
Ale wysoko skacze XD

2

Tyle pieniędzy na TVP, przychodzi pora meczowa i im stronę TVP sport wywala… po prostu żenada.

1

@Who_you_mam Już łącze, sory.

0

@Who_you_mam Gundogan u Pepa też strzelał z dystansu i co z tego?

7

Od zawsze wiadomo było dlaczego Xavi chciał Olmo. Słaby, bezjajeczny, wolny, klepacz i pseudo skrzydłowy. Idealny materiał na flopa, Xavi takich uwielbiał.

1

Perisic wbiegł za wcześnie ;)

0

@karci0 No i karierę Fatiego zniszczyła kontuzja, a nie to że okazał się nagle slabiakiem tak o.
Czemu każda sytuacja też teraz ma być porównywalna do Fatiego?

1

Yamal robi Gvardiola jak Messi w Katarze ;)

1

@Gaz Piłkarze beee, wielki trener Xavi miał pecha… :/

0

Ale szkoda, już celebrowałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?