partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston Jakie będzie to wino? Białe czy czerwone?
1
Czemu przy ławkach są banery reklamowe? XD
Mega dziwnie to wygląda
1
Słabiutko pepiki
1
@Benz Kapitan Grzmot
0
@PepGuardiola1971 Mnie tylko ten środek nie przekonuje. Nie wiem czy odpowiednio zbalansowany.
0
@Emhyr Szkoda, że nikogo z Barcelony nie chcą
4
Mecz turnieju prawdopodobnie
0
@BorzyKrzys Czyli zwykła ciekawostka?
0
@BorzyKrzys Tylko w Polsce przykłada się taką chorą uwagę do wymawiania nazwisk.
0
@ObiektywnyKibic121 Jest jakis skrót do tego?
2
@PatrykBarca Patrząc jak ten dziadek dziś zagrał, to ja nie wiem czy on by nie wyjaśnił każdego.
1
Kante jest niesamowity
1
@Piotr,1985 Nie chyba, a na pewno.
0
Saliba to jest mega kozak. Oby nie skończył w Realu.
0
A co to? Wonderkidy z Realu na ławce? ;)
2
@Lionel_Messi10 Tak samo jak on sobie może do ciebie pisać co mu się podoba
7
@Lionel_Messi10 A co ty tu pozwolenia wydajesz? Haha XD
9
Czy tylko ja mam wrażenie, że komentarz wyprzedza obraz?
0
Kto komentuje ze Święcickim?
0
Dobrze, że Depay to fraud
1
Ten Buksa to ma korki z betonu?
Ale wysoko skacze XD
2
Tyle pieniędzy na TVP, przychodzi pora meczowa i im stronę TVP sport wywala… po prostu żenada.
1
@Who_you_mam Już łącze, sory.
0
@Who_you_mam Gundogan u Pepa też strzelał z dystansu i co z tego?
7
Od zawsze wiadomo było dlaczego Xavi chciał Olmo. Słaby, bezjajeczny, wolny, klepacz i pseudo skrzydłowy. Idealny materiał na flopa, Xavi takich uwielbiał.
1
Perisic wbiegł za wcześnie ;)
0
@karci0 No i karierę Fatiego zniszczyła kontuzja, a nie to że okazał się nagle slabiakiem tak o.
Czemu każda sytuacja też teraz ma być porównywalna do Fatiego?
1
Yamal robi Gvardiola jak Messi w Katarze ;)
1
@Gaz Piłkarze beee, wielki trener Xavi miał pecha… :/
0
Ale szkoda, już celebrowałem