partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale poszedł bilard XD
0
No i w końcu koniec tej murarki
0
Powinien był przyjmować Pedri
3
Weźcie w pizdu tego Morate XD. Szkoda mu podawać
1
Włosi jak to Włosi, skutecznie obrzydzają mecz
0
Ale Carvajal dziś niechętnie gra do Yamala. Z Chorwacją wyglądało to lepiej.
1
Barella świetny piłkarz. Za takiego De Jonga siedziałby idealnie.
0
@patrykzmc2000 Diaz to jeszcze jak cię mogę, ale Olmo???
2
Under 2.5 siedzi pięknie
0
@VegetaPolska Obejrzę, ale pierw sobie odpocznę od niego i zobaczę coś innego, więcej filmów itd.
0
Mało co i byłoby bah, po meczu
0
Bellingham prosi się o lekcje pokory
1
@capoN @VegetaPolska
Nie, mówię o oryginalnym Dexterze. Tego nowego jeszcze nie oglądałem.
0
Skończyłem oglądać Dextera. Ostatni odcinek jak i ogólnie zakończenie to jakieś nieporozumienie.
3
Ci komentatorzy nie wiedzą chyba na jakiej są orbicie nawet
0
@tristan87 Ale będą szły wały
1
@Arden Za Real-Bayern schowany do lodówki
0
@Encore Tom Cruise?
3
O co chodzi wam z tym Kroosem XD
0
@A4ron Niemcy mają trenera, który chce pokazywać dobry futbol, a Anglicy mają jakiegoś leszcza.
1
Ale bilard XDDD
1
Nie no, ja nie wierzę w tego Olmo. To nie ma kompletnie sensu, nawet jak na Barcelonę.
1
@fcbarcafan19 Połowy nie znam
1
@Ojciec5tkidzieci Wróci do Donalda z kwiatami
3
Wczoraj przekręcili Austrię, dziś Czechy.
0
Coufal to ma płuca z tytanu
0
Ronaldo zwaliłeś mi kupon
0
No ładne kółeczka kręci ten Bernardo i w sumie to tyle.
4
„To je wyborne” XD
1
@Comentateiro Spokojnie, nawet jak coś to nas nie stać.