2

Ale poszedł bilard XD

0

No i w końcu koniec tej murarki

0

Powinien był przyjmować Pedri

3

Weźcie w pizdu tego Morate XD. Szkoda mu podawać

1

Włosi jak to Włosi, skutecznie obrzydzają mecz

0

Ale Carvajal dziś niechętnie gra do Yamala. Z Chorwacją wyglądało to lepiej.

1

Barella świetny piłkarz. Za takiego De Jonga siedziałby idealnie.

0

@patrykzmc2000 Diaz to jeszcze jak cię mogę, ale Olmo???

2

Under 2.5 siedzi pięknie

0

@VegetaPolska Obejrzę, ale pierw sobie odpocznę od niego i zobaczę coś innego, więcej filmów itd.

0

Mało co i byłoby bah, po meczu

0

Bellingham prosi się o lekcje pokory

1

@capoN @VegetaPolska
Nie, mówię o oryginalnym Dexterze. Tego nowego jeszcze nie oglądałem.

0

Skończyłem oglądać Dextera. Ostatni odcinek jak i ogólnie zakończenie to jakieś nieporozumienie.

3

Ci komentatorzy nie wiedzą chyba na jakiej są orbicie nawet

0

@tristan87 Ale będą szły wały

1

@Arden Za Real-Bayern schowany do lodówki

0

@Encore Tom Cruise?

3

O co chodzi wam z tym Kroosem XD

0

@A4ron Niemcy mają trenera, który chce pokazywać dobry futbol, a Anglicy mają jakiegoś leszcza.

1

Ale bilard XDDD

1

Nie no, ja nie wierzę w tego Olmo. To nie ma kompletnie sensu, nawet jak na Barcelonę.

1

@fcbarcafan19 Połowy nie znam

1

@Ojciec5tkidzieci Wróci do Donalda z kwiatami

3

Wczoraj przekręcili Austrię, dziś Czechy.

0

Coufal to ma płuca z tytanu

0

Ronaldo zwaliłeś mi kupon

0

No ładne kółeczka kręci ten Bernardo i w sumie to tyle.

4

„To je wyborne” XD

1

@Comentateiro Spokojnie, nawet jak coś to nas nie stać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?