partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sinner poziom wyżej, niszczy backhandem Alcaraza póki co.
0
@Arden Teraz nowe rozdanie, na 99,99% przygotowanie fizyczne będzie stanowiło absolutną podstawę. Licze, że będzie dobrze.
1
Niektórzy za szybko skreślają/skreślili Pedriego
0
@Zoker Tutaj to normalka, że ktoś wrzuca coś co już dawno na stronie jest.
0
Po obejrzeniu kilku spotkań męskiego tenisa, nie da się oglądać kobiecego tenisa dłużej niż kilka minut. Zupełnie jakby inna dyscyplina sportu już XD
1
@Herbert Czemu ananasie? Przecież Araujo miał w Las Palmas bardzo udany sezon.
0
Po prostu go kupcie. Tylko tyle i aż tyle...
4
Serbski kanciarz. Mnie nigdy nie oszuka.
1
@Faro Ty jesteś taką zabawną maskotką tej strony XD
0
@Jay1981 Narodowy Bank Polski?
0
No to cyk, noga wyleczona.
1
@Barcanajlepszyteam Federer i przede wszystkim Nadal zwyczajnie nie mieli takiego zdrowia jak Novak.
7
@Kapitan hawk A nawet skszydłowy
0
@MesQueUnClub96 I jest „skszydłowym”?
0
@mekston Nie gdy korty i piłki są coraz to wolniejsze i trzeba więcej biegać.
2
@barcelonaLM Serbskie zastrzyki w kibelku
2
To koniec wielkiego tenisa, Djoković też już robi zjazd do bazy.
0
@4drian0 To o Star wars będzie pewnie katastrofą pokroju serialu o władcy pierścieni
0
@LatajacyHolender Ale przecież Davies dobrze ogarnia defensywę
0
Mieliśmy wielce wrócić do zasady 1:1, a dalej informacje że mogą być problemy z zarejestrowaniem tego i tamtego XD
0
@FabianekMrozek Gdzie niby Endrick jest głównym kandydatem do goldena?
2
Takie głośne wypowiedzi w tym języku mi się zawsze kojarzą tylko z jednym niestety XD
0
Wczoraj było zupełnie inne info XD
0
@tristan87 Denzel za stary, nie ta zwinność.
2
Jaki film z przeszłości chcielibyście zobaczyć najbardziej w adaptacji Netflixa? Ja Tarzana.
0
@PatrychoO Ja bym sobie kupił, ale póki co ta cena odstrasza dodając do tego kwestię licencji.
4
@HighestInTheRoom To nie jest kwestia organizacji, tylko tego że to po prostu USA i tak tam jest ze sportami.
0
@Colon Najlepszy i najpiękniejszy backhand w historii.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ten black angus?
1
Ale Barca dostaje lanie w kosza.