2

Nie wierzę, że to pisze ale Roberto za niska nota

0

Tyle twarzy ja zapamiętałem tylko jedną

1

@Bobo25 Ale ty człowieku wiecznie narzekasz

0

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@Bobo25 Zdecydowanie nie

0

@bartas97 Innowacja nie zawsze idzie w parze z jakością. Do tego od was odszedł też ten angielski ogrodnik o ile dobrze kojarzę, a gość znał się na fachu.

0

W ogóle taka podnieta była tym stadionem Realu i tą ich chowaną murawą, a już nawet kibice właśnie Realu mówią na tę murawę "łąka" XD. Guardiola też wczoraj po meczu nie gryzł się w język.

0

Komentator z wczorajszego meczu posprzątał już kabinę po upuście emocji przy golu na 3:3?

1

Komentarz usunięty

1

@macio_944 Najgorzej jak Real na początku ruszy, coś wrzuci i się zamuruje na amen.

0

Czemu wy jeszcze raz wrzucacie te same artykuły?

0

@zadafcb Boston ma już wywalone jaja

3

City w każdym meczu w tym sezonie LM zdobywało 3 bramki. Powalone…

2

Ogólnie trzeba za wczoraj docenić Valverde, bo to gość od brudnej roboty. Był dosłownie wszędzie wczoraj i jeszcze bialasom uratował wynik l. Ogólnie to zawsze gdy on gra w takiej roli bardziej na boku aniżeli na środku to jest dużo bardziej przydatny dla zespołu.

0

@kiper09 Usmaży obronę na 40 metrze

0

@Encore Zdecydowanie, a i Kovacic nic nie pokazał.

1

Co ten Dyzma trenerki pieprzy?!

0

Widzę, że tutaj klasycznie narzekanie na Grealisha było, a on wczoraj w sumie nie zagrał najgorszego meczu, nawet na sofiście notą jedna z lepszych.

2

@fotohobby Drugą by Ederson luźno wyjął nogami. Dobry jest w tym aspekcie.

4

Najważniejsze do zrobienia jutro. Vamooooos

0

@michal26 luźne pytanie

1

W ogóle to zastanawiam się co się tak Guardioli odkleiło, że od kilku sezonów to on w lidze mistrzów w ważnych meczach totalnie nie zmienia? A przecież dziś taki Haaland czy Kovacic to byli do zmiany od samiutkiego początku.

0

Nie jest źle, mogło być lepiej.

1

Biedny Real, zremisował przez sędziego :/

2

Guardiola zamiast też Doku wcześniej wpuścić, ja nie wiem co on sabotuje w tym meczu.

0

@michal26 Yamal sprzedany za 200?

16

Powiedz ktoś Guardioli, że można zmieniać

0

No Valverde to jest niestety ich najlepszy gracz.

0

Bellingham ty miękka fajo!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?