partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie wierzę, że to pisze ale Roberto za niska nota
0
Tyle twarzy ja zapamiętałem tylko jedną
1
@Bobo25 Ale ty człowieku wiecznie narzekasz
0
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@Bobo25 Zdecydowanie nie
0
@bartas97 Innowacja nie zawsze idzie w parze z jakością. Do tego od was odszedł też ten angielski ogrodnik o ile dobrze kojarzę, a gość znał się na fachu.
0
W ogóle taka podnieta była tym stadionem Realu i tą ich chowaną murawą, a już nawet kibice właśnie Realu mówią na tę murawę "łąka" XD. Guardiola też wczoraj po meczu nie gryzł się w język.
0
Komentator z wczorajszego meczu posprzątał już kabinę po upuście emocji przy golu na 3:3?
1
Komentarz usunięty
1
@macio_944 Najgorzej jak Real na początku ruszy, coś wrzuci i się zamuruje na amen.
0
Czemu wy jeszcze raz wrzucacie te same artykuły?
0
@zadafcb Boston ma już wywalone jaja
3
City w każdym meczu w tym sezonie LM zdobywało 3 bramki. Powalone…
2
Ogólnie trzeba za wczoraj docenić Valverde, bo to gość od brudnej roboty. Był dosłownie wszędzie wczoraj i jeszcze bialasom uratował wynik l. Ogólnie to zawsze gdy on gra w takiej roli bardziej na boku aniżeli na środku to jest dużo bardziej przydatny dla zespołu.
0
@kiper09 Usmaży obronę na 40 metrze
0
@Encore Zdecydowanie, a i Kovacic nic nie pokazał.
1
Co ten Dyzma trenerki pieprzy?!
0
Widzę, że tutaj klasycznie narzekanie na Grealisha było, a on wczoraj w sumie nie zagrał najgorszego meczu, nawet na sofiście notą jedna z lepszych.
2
@fotohobby Drugą by Ederson luźno wyjął nogami. Dobry jest w tym aspekcie.
4
Najważniejsze do zrobienia jutro. Vamooooos
0
@michal26 luźne pytanie
1
W ogóle to zastanawiam się co się tak Guardioli odkleiło, że od kilku sezonów to on w lidze mistrzów w ważnych meczach totalnie nie zmienia? A przecież dziś taki Haaland czy Kovacic to byli do zmiany od samiutkiego początku.
0
Nie jest źle, mogło być lepiej.
1
Biedny Real, zremisował przez sędziego :/
2
Guardiola zamiast też Doku wcześniej wpuścić, ja nie wiem co on sabotuje w tym meczu.
0
@michal26 Yamal sprzedany za 200?
16
Powiedz ktoś Guardioli, że można zmieniać
0
No Valverde to jest niestety ich najlepszy gracz.
0
Bellingham ty miękka fajo!!!