0

W ogóle to Enzo to niezły flop póki co

0

Czy tylko mi tak jakby dźwiek przycina na Viaplay w meczu Chelsea-United?

0

A czemu ten finał pucharu króla jest rozgrywany teraz tak wcześnie? Zawsze był w maju praktycznie.

1

@Rewolucja123 A Robertson jaką dał piłe, perfekcyjnie zagrał.

1

@MOLESTA Marzenie mieć Kloppa tutaj u nas, w słonecznej Katalonii.

1

Liverpool nie ma łatwego terminarza, ale jakoś są dla mnie tak najpewniejszy w kontekście ostatecznego triumfu. Grają najrówniej.

0

@BORO_12 No i czemu ten fachowiec Cruyff jest dalej bez klubu i poza Barceloną nigdy nie był w poważnym klubie?

2

Czytam, że szatna chce aby Xavi został i się zastanawiam co nimi kieruje? No bo czy oni nie czują tego, że grają słabą i nudna piłkę, a co za tym idzie są też narażeni na częstą krytykę i im to nie przeszkadza? Czy może w naszej drużynie aż tak bardzo brakuje ambicji, że im pasuje Xavi bo jak wiadomo u niego nie ma jakiegoś rygoru jeśli chodzi o treningi?

0

@WiernyKibic111 Tamten sezon miał naprawdę udany, w tym słabiutko. Ale też zdrowie nie pomaga.

4

@tbas I po więzadłach. Mam nadzieję, że z Gavim będzie tak samo.

1

@Kapitan hawk Dobrze, że ty nie zawodzisz ;)

0

@MesQueUnClub96 Klopp robi Last Dance, to oczywiste.

0

@Chucky No i 1-1 u siebie, a liga odjeżdża wtedy.

0

Co ten przedstawiciel terrorystów w kanale zero tam pieprzy? Coś ciekawego?

0

@macio_944 O Jezu, a się śmiałem że stadion Realu wygląda jak kibel.
Dla mnie to wygląda okropnie, szczególnie przy świetle dziennym.

0

@bartekvisca Przecież Frenkie nie jest wolny

6

@ToWinaSedziego Ale się dałeś złapać hehe :DDD

0

@Sysia11 Dobrze, że MLS to wysoki poziom ;)

6

Ahhh ten naród „wybrany”. Wybrani by czynić zło bez konsekwencji co najwyżej.

0

Ocena Lewego to żart XD. Był jednym z gorszych na boisku, mało co mu wychodziło.

1

@MaryNara I celnego podania i udanego przyjęcia

1

@Emhyr To już zależy od zawodnika. Są tacy co i na mączce potrafią grać fajny ofensywny tenis. Wiadomo kto najlepszy i że nikt nie jest nawet blisko i nie będzie, ale mimo tego znajdą się i tacy.

0

@FCB24 Niby czemu? Będzie równie ciekawy, chociaż wiadomo kto ze wschodu robi finał.

0

@Visca_barca 13 miejsce w mockach na ten moment. Nikola Topic znacznie wyżej ceniony póki co jako PG.

11

Niech odbudowuje, może ktoś z Anglii sypnie kasą to jakimś cudem by potem starczyło na Nico.

0

Real w tym sezonie punktuje na chorym poziomie. Jak wygrają wszystko do końca to ligę zakończą z 99 punktami. A z trudnych spotkań to im mają Sociedad na wyjeździe i nas u siebie.

1

@cules100pro Aha, ze wszystkich się przywalasz do Gundo XD czyli naszego najlepszego zawodnika.

3

Typowy mecz dla tej drużyny

0

Mowa ciała Lewego jest zwyczajnie irytująca

0

Lewy zrobił coś dobrze? Każde podanie to strata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?