partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W ogóle to Enzo to niezły flop póki co
0
Czy tylko mi tak jakby dźwiek przycina na Viaplay w meczu Chelsea-United?
0
A czemu ten finał pucharu króla jest rozgrywany teraz tak wcześnie? Zawsze był w maju praktycznie.
1
@Rewolucja123 A Robertson jaką dał piłe, perfekcyjnie zagrał.
1
@MOLESTA Marzenie mieć Kloppa tutaj u nas, w słonecznej Katalonii.
1
Liverpool nie ma łatwego terminarza, ale jakoś są dla mnie tak najpewniejszy w kontekście ostatecznego triumfu. Grają najrówniej.
0
@BORO_12 No i czemu ten fachowiec Cruyff jest dalej bez klubu i poza Barceloną nigdy nie był w poważnym klubie?
2
Czytam, że szatna chce aby Xavi został i się zastanawiam co nimi kieruje? No bo czy oni nie czują tego, że grają słabą i nudna piłkę, a co za tym idzie są też narażeni na częstą krytykę i im to nie przeszkadza? Czy może w naszej drużynie aż tak bardzo brakuje ambicji, że im pasuje Xavi bo jak wiadomo u niego nie ma jakiegoś rygoru jeśli chodzi o treningi?
0
@WiernyKibic111 Tamten sezon miał naprawdę udany, w tym słabiutko. Ale też zdrowie nie pomaga.
4
@tbas I po więzadłach. Mam nadzieję, że z Gavim będzie tak samo.
1
@Kapitan hawk Dobrze, że ty nie zawodzisz ;)
0
@MesQueUnClub96 Klopp robi Last Dance, to oczywiste.
0
@Chucky No i 1-1 u siebie, a liga odjeżdża wtedy.
0
Co ten przedstawiciel terrorystów w kanale zero tam pieprzy? Coś ciekawego?
0
@macio_944 O Jezu, a się śmiałem że stadion Realu wygląda jak kibel.
Dla mnie to wygląda okropnie, szczególnie przy świetle dziennym.
0
@bartekvisca Przecież Frenkie nie jest wolny
6
@ToWinaSedziego Ale się dałeś złapać hehe :DDD
0
@Sysia11 Dobrze, że MLS to wysoki poziom ;)
6
Ahhh ten naród „wybrany”. Wybrani by czynić zło bez konsekwencji co najwyżej.
0
Ocena Lewego to żart XD. Był jednym z gorszych na boisku, mało co mu wychodziło.
1
@MaryNara I celnego podania i udanego przyjęcia
1
@Emhyr To już zależy od zawodnika. Są tacy co i na mączce potrafią grać fajny ofensywny tenis. Wiadomo kto najlepszy i że nikt nie jest nawet blisko i nie będzie, ale mimo tego znajdą się i tacy.
0
@FCB24 Niby czemu? Będzie równie ciekawy, chociaż wiadomo kto ze wschodu robi finał.
0
@Visca_barca 13 miejsce w mockach na ten moment. Nikola Topic znacznie wyżej ceniony póki co jako PG.
11
Niech odbudowuje, może ktoś z Anglii sypnie kasą to jakimś cudem by potem starczyło na Nico.
0
Real w tym sezonie punktuje na chorym poziomie. Jak wygrają wszystko do końca to ligę zakończą z 99 punktami. A z trudnych spotkań to im mają Sociedad na wyjeździe i nas u siebie.
1
@cules100pro Aha, ze wszystkich się przywalasz do Gundo XD czyli naszego najlepszego zawodnika.
3
Typowy mecz dla tej drużyny
0
Mowa ciała Lewego jest zwyczajnie irytująca
0
Lewy zrobił coś dobrze? Każde podanie to strata.