0

Gundogan to jest taki szef. Genialny zawodnik.

1

Marcus Trashford

0

@MesQueUnClub96 Ale to jest oczywiste do czego nawiązujesz.
Mnie zawsze na przykład bawi twoje pieprzenie głupot.

0

@MesQueUnClub96 Boli cię ten Haaland XD

0

Bruno piłkarski smieciuch

0

@4drian0 Racja. Jedną z wielu…

2

Jednego w Xavim nie rozumiem. Gość totalnie nie umie zarządzać kadrą. Dał na początku szansę temu Fortowi i gość absolutnie zachwycał na LO, wrócił Cancelo to go totalnie zagrzebał. Dziś znowu braknie Portugalczyka i co? Zagra młodziak bez rytmu czy ten cienias Alonso?

4

United to największy piłkarski mem

1

@adi7adi8 A dobra, bo to przecież teraz faza eliminacyjna

1

@takisobiektos Zaraz, zaraz, Vitality się nie dostało? XD

0

@Emhyr Ale nie jego praca. Gdzie tam masz stres? Może na początku jak startował.

1

@Emhyr No jak całe życie się w sumie nie pracowało to zero zdziwienia.

0

@michal26 "Czasu na zbudowanie zespołu". Ale jak przychodził do Liverpoolu to ta drużyna była na totalnie innym pułapie jeśli chodzi o jakoś piłkarską aniżeli na jest teraz Barcelona. I tak w Barcelonie dalej potrzeba jeszcze kilka szlifów, że tak powiem i Jurgen by ich potrzebował, ale na pewno nie tylu co w LFC.
No i myślisz, że Flick to od razu jakby przyszedł to cyk wszystko super? Bo w Bayernie przejął gotowy projekt?

0

@TR3YWAY Przy rąbania drewna jak przy martwym plecy prosto to i lędźwia nie ucierpią aż tak. Ja to zawsze miałem największy zakwasy po rąbaniu drewna ogólnie na całych plecach.

0

@Emhyr No szkoda, że istnieje coś takiego jak przerwa na kadrę.

1

@tbas Też chce Kloppa, ale on na 99% przejmie reprezentację o czym są już nawet jakieś plotki.

@michal26 Czysto teoretycznie, nie licząc czy istnieje jakieś szanse czy też nie istnieją. Serio stawiasz Flicka nad Kloppem?

1

Nudna piłkarsko ta sobota

0

@Antimadridista_WR Ogólnie to hiszpancy i niemieccy trenerzy są najlepsi na rynku.

0

@barcelonaLM Chciałbym w to wierzyć

1

Openda 2 bramka, a z Realem miał problem żeby trafić czysto w piłkę, typowe

1

@AduŚ07 Tylko w odpowiedniej walucie te pieniądze jeszcze, albo nakupować złota ;)

1

@BORO_12 Tak, resetują się na półfinały.

0

@bari_94 My z konterki XD. Dobre

0

@MesQueUnClub_87 Przystankiem bym tego nie nazwał, ale przecież PSG też nie jest na niewiadomo jak silna drużyna. Da się ich jak najbardziej ograć.

0

@tbas Wszyscy wiedzą łącznie z nim, że to głównie na nim opiera się nasz atak. Szczególnie jak nie idzie.

2

Nie ma chyba wątpliwości, że Guardiola nam się podłoży w finale?
Zresztą Lucho tak samo.

1

Znów Wembley i znów zwycięstwo tam ;). Historia lubi się powtarzać.

0

Z tego da się zrobić finał XD. Xavi masz misje...

0

PSG jest do ogrania, ale będzie ciężko.

2

Real-City hahah do domu białasy XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?