partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gundogan to jest taki szef. Genialny zawodnik.
1
Marcus Trashford
0
@MesQueUnClub96 Ale to jest oczywiste do czego nawiązujesz.
Mnie zawsze na przykład bawi twoje pieprzenie głupot.
0
@MesQueUnClub96 Boli cię ten Haaland XD
0
Bruno piłkarski smieciuch
0
@4drian0 Racja. Jedną z wielu…
2
Jednego w Xavim nie rozumiem. Gość totalnie nie umie zarządzać kadrą. Dał na początku szansę temu Fortowi i gość absolutnie zachwycał na LO, wrócił Cancelo to go totalnie zagrzebał. Dziś znowu braknie Portugalczyka i co? Zagra młodziak bez rytmu czy ten cienias Alonso?
4
United to największy piłkarski mem
1
@adi7adi8 A dobra, bo to przecież teraz faza eliminacyjna
1
@takisobiektos Zaraz, zaraz, Vitality się nie dostało? XD
0
@Emhyr Ale nie jego praca. Gdzie tam masz stres? Może na początku jak startował.
1
@Emhyr No jak całe życie się w sumie nie pracowało to zero zdziwienia.
0
@michal26 "Czasu na zbudowanie zespołu". Ale jak przychodził do Liverpoolu to ta drużyna była na totalnie innym pułapie jeśli chodzi o jakoś piłkarską aniżeli na jest teraz Barcelona. I tak w Barcelonie dalej potrzeba jeszcze kilka szlifów, że tak powiem i Jurgen by ich potrzebował, ale na pewno nie tylu co w LFC.
No i myślisz, że Flick to od razu jakby przyszedł to cyk wszystko super? Bo w Bayernie przejął gotowy projekt?
0
@TR3YWAY Przy rąbania drewna jak przy martwym plecy prosto to i lędźwia nie ucierpią aż tak. Ja to zawsze miałem największy zakwasy po rąbaniu drewna ogólnie na całych plecach.
0
@Emhyr No szkoda, że istnieje coś takiego jak przerwa na kadrę.
1
@tbas Też chce Kloppa, ale on na 99% przejmie reprezentację o czym są już nawet jakieś plotki.
@michal26 Czysto teoretycznie, nie licząc czy istnieje jakieś szanse czy też nie istnieją. Serio stawiasz Flicka nad Kloppem?
1
Nudna piłkarsko ta sobota
0
@Antimadridista_WR Ogólnie to hiszpancy i niemieccy trenerzy są najlepsi na rynku.
0
@barcelonaLM Chciałbym w to wierzyć
1
Openda 2 bramka, a z Realem miał problem żeby trafić czysto w piłkę, typowe
1
@AduŚ07 Tylko w odpowiedniej walucie te pieniądze jeszcze, albo nakupować złota ;)
1
@BORO_12 Tak, resetują się na półfinały.
0
@bari_94 My z konterki XD. Dobre
0
@MesQueUnClub_87 Przystankiem bym tego nie nazwał, ale przecież PSG też nie jest na niewiadomo jak silna drużyna. Da się ich jak najbardziej ograć.
0
@tbas Wszyscy wiedzą łącznie z nim, że to głównie na nim opiera się nasz atak. Szczególnie jak nie idzie.
2
Nie ma chyba wątpliwości, że Guardiola nam się podłoży w finale?
Zresztą Lucho tak samo.
1
Znów Wembley i znów zwycięstwo tam ;). Historia lubi się powtarzać.
0
Z tego da się zrobić finał XD. Xavi masz misje...
0
PSG jest do ogrania, ale będzie ciężko.
2
Real-City hahah do domu białasy XD