0

@michal26 Dodam jeszcze, że kibica Barcelony nic nie cieszy bardziej, gdy o sile zespołu stanowi twój człowiek czyli wychowanek, a gdy przy tym ma jeszcze szanse zostać najlepszym piłkarzem na świecie to nie ma nic lepszego i kogoś takiego się zwyczajnie nie pozbywasz choćby nie wiem co. Dla mnie tutaj sentymenty>biznes. Szczególnie, że do normalnego funkcjonowania można wrócić na wiele innych sposobów.
I nie widzę piłkarza którym mógłbyś zastąpić taki potencjał, umiejętności jakim dysponuje Yamal, szczególnie że z tych 200 mln i tak nie masz do wydania 200.

0

@michal26 Dawno nie widziałem takiej głupoty w twoim wykonaniu. Jak już porównujesz Messiego z Yamalem, to Messi w wieku Yamala nawet nie grał w 1 zespole…

0

@Sherlock Real nigdy by nie sprzedał kogoś takiego jak Yamal.

2

@Aragorn33 Dźwignie powinien był przeznaczyć na spłatę zaległych pensji, a nie transfery takich placków jak Raphinha. Transfer Lewego z jego kontraktem to też porażka, prawda jest taka że mógł tu zostać Auba który pasował idealnie. To jest patologia, że 3 lata odkąd Laporta już rządzi dalej co okienko musimy się martwić rejestracją piłkarzy i pojawiają się newsy o konieczności sprzedaży piłkarzy. Jestem bardzo zawiedziony Laporta, a mocno mu kibicowałem.

0

@Aragorn33 "był Bartomeu.." a teraz jest Laporta który nie zarządza już tak klubem jak w pierwszej kadencji, a podobnie jak okularnik.

0

@Kengo Ja bym go już sprzedał jak coś :)))

1

@michal26 Można nie wydawać po drodze grubych pieniędzy na takich leszczy jak Raphinha

0

@michal26 Nie nie mamy żadnego psiego obowiązku do tego.

1

@michal26 No jak Laporta wydał ogromne pieniądze na zbędnych piłkarzy to jesteśmy bankrutami dalej. Wystarczyło dźwignie przeznaczyć na spłatę zaległych pensji.

1

Barcelona powinna tak w sumie sprzedać wszystkich, a szczególnie tych najlepszych. Po co wzmacniać zespół jak można go osłabiać?

2

@michal26 Czyli teraz przykład Fatiego to ma być argument żeby sprzedawać każdego? I dlaczego pomijasz fakt, że jemu kariere zniszczył gość z Betisu swoim wślizgiem? Gdyby nie to, grałby tu do dziś i nikt by nie myślał o jego sprzedaży.
Do tego dalej jesteśmy w tej zasadzie 1/3 czy tam 1/4 to co z tych 200 mln byś kupił? Samych słabiaków, a pozbywasz się talentu generacyjnego.

0

@koksik2700 Okej czyli przykładem Fatiego sprzedajmy po prostu wszystkich, póki jeszcze nie są kontuzjowani.

0

@Gaz Ale Yamal jest ponad wszystkimi tymi zapowiadającymi się. To największy talent od czasów Messiego i taka jest prawda. Wymieniłeś Fatiego któremu karierę zniszczył gość z Betisu, Pedri który został zniszczony z winy ludzi zarządzających jego siłami jak i przez siebie samego bo powinien sobie najzwyczajniej odpuścić wtedy te igrzyska, a Gavi? No cóż kontuzja która niestety może się przydarzyć każdemu i padła na niego.

0

@Gaz Czyli idąc w pewien sposób twoim tokiem rozumowania to zawsze musimy patrzeć na przykład takiego Fatiego i wszystkich zapowiadających się piłkarzy sprzedawać.
Już nie mówiąc o tym, że mocno wątpliwe jest to co klub by zrobił z tymi pieniędzmi. Na transfery i tak dalej jesteśmy w tej zasadzie 1/3 czy tam 1/4 i kupiliśmy standardowo samych placków, jedynym logicznym rozwiązaniem byłaby spłata zalegających pensji, ale z Laporta nie byłbym taki pewny i byłoby to kosztem utraty wielkiego utalentowanego zawodnika.

0

@tbas Neta to na 100% nie, bo mam bardzo dobry światłowód. I nie chodzi i lagi w transmisji tylko samej aplikacji, jak coś klikasz itd.
Nie wiem może ona tylko tak działa na TV, bo tylko tutaj jej też używam.

0

@panczo Czyli teraz zawsze mamy się posługiwać przykładem Ansu i sprzedawać?

7

Naprawdę nie wierzę w to, że są ludzie którzy pod artykułem o Yamalu i PSG piszą, że by go sprzedali… żałosne i tyle.

0

@tbas No z tym, że działa bardzo dobrze to bym się kłócił, bo ich aplikacja na smartTV to jest żart. Często coś laguje, wywala. No i szkoda, że tam jest opóźnienie względem tego co w TV tak kilka sekund, gdzie Viaplay pokazało, że to opóźnienie oglądając przez neta można wyeliminować.

0

Zawodnik mma nigdy nie będzie miał szans w walce bokserskiej z pięściarzem, chyba że ktoś oleje przygotowania jak Fury.
Floyd tak samo kiedyś zlał i się zabawił z McGregorem, który był bezradny, gdzie w UFC słynął ze stójki.

1

@Pawlak1992 Haha co? Przecież Usyk dwa razy zabrał Joshue do szkoły boisku i przyznaje to ja jako fan AJa. Nie patrz w boksie na punktację, bo nie zawsze jest ona uczciwa. Usyk dwa razy zdeklasował AJa koniec kropka.

0

Ta walka to był pół freakfight. Jeden zarobił 20 baniek dolców, a drugi 50 i się żyje.

1

@kanver_ Fury cygan po prostu zlekceważył i wyszedł bez treningów

0

Mówiłem ci, to nie ta liga @Encore

3

@Arden I świetny lewy sierpowy

4

@Arden A to ciekawe, bo niejaki @JarekS uważa, że ten sezon to jest dla Yamala straconym pod względem rozwoju :D
Przynajmniej taki kiedyś pisał :)

3

@Sulimo A po co w tym wszystko atakować jednego i drugiego piłkarza?

4

Dobra, Panie i Panowie 3 zdrowaśki za Yamala teraz żeby z kostką było wszystko w porządku.

1

Nie błagam tylko nie Yamal. Zmień go

0

@Sulimo A nie mówiłem? ;)

2

Leo Messi vibe!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?