1

Atletico się wyszumi, a potem dostanie gonga.

No i szybko poszło XD

0

@Rewolucja123 Czyli żadnych 50 baniek nie będzie.

0

A jak Atletico odpadnie to na 100% mamy uczestnictwo w tych nowych KMŚ?

1

@MesQueUnClub96 Nie każdy twardy kort jest szybki.

0

@oleoleole No jak się uja znasz to takie masz zdanie ;)

0

@oleoleole Co? Zagrożenia? Przecież był jednym z lepszych.

0

@Faro Zablokowane :/

2

@pacior95 No i zagrał paździerz

0

@Barcasub City nas oszczędzi XD

1

Ma ktoś filmik z reakcją Xaviego po stracie Romeu?

0

@Encore Jeszcze lepiej go mieć w swoim zespole będąc kibicem tego zespołu ;)
#GoKnicks!

Swoją drogą ty kiedyś sypiasz?

3

@Faro Cubarsi, Araujo, powrót Matsa, Christensen w nowej roli. Wszystko składa się w całość. No i oczywiście Kounde z boku obrony.

6

@Derean I co tam @Kamiloos?

6

@Emhyr Szkoda, że nie ma Liverpoolu.

0

Raya to kozak, nie ma co

0

Ale szczęście Rayi XD

0

Losowanie w poniedziałek?

2

@macio_944 Gundogan klasa, widać od razu kto go ostatnio trenował ;)

0

Havertz to jest tragiczny piłkarz.

4

@Kamiloos Zero zdziwienia, że wrzuca to madryciak. Tam był spalony geniuszu

2

@MesQueUnClub96 Zamiast się cieszyć z awansu to wy teraz niektórzy piszecie czy jakiś zawodnik jest istotny czy nie jest XD. Weź idź się przewietrzyć może.

0

Hajto to chyba dziś pobije albo potrąci tego prowadzącego XD

15

@barcelonaLM Tylko głupcy go krytykują. Najlepszy pomocnik sezonu, a może i ogólnie zawodnik.

0

@michal26 Dobrze, że uprzedziłeś bo już miałem pisać. Ale i tak byś sprzedał ;)

0

@against_modern_football W PK co zabrał to też oddał.
Mimo wszystko on wciąż ma jeszcze 16 lat… takie mecze z większym chaosem w poczynaniach będą się zdarzać.

8

Yamal mógł wiele rzeczy zrobić w tym meczu inaczej i lepiej. Ale jego rajd przy bramce na 2:0 to była poezja, a to jak on pracuje w defensywie jest imponujące.

0

@DonAndrzejos Typowy stat padder. Gość jest tragiczny, wszystko prawie psuje.

0

@Emhyr Mniejsze posiadanie i wygrana? Przypadek? Nie sądzę :D

28

Liga mistrzów to jest jednak to. Znowu poczułem te emocje, stres, ekscytację. Każda bramka to był wybuch radości. Oby teraz co roku taki ćwierćfinał był tylko formalnością jak kiedyś.

0

@Szmulek Dzięki niemu padł gol na 2:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?