partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Atletico się wyszumi, a potem dostanie gonga.
No i szybko poszło XD
0
@Rewolucja123 Czyli żadnych 50 baniek nie będzie.
0
A jak Atletico odpadnie to na 100% mamy uczestnictwo w tych nowych KMŚ?
1
@MesQueUnClub96 Nie każdy twardy kort jest szybki.
0
@oleoleole No jak się uja znasz to takie masz zdanie ;)
0
@oleoleole Co? Zagrożenia? Przecież był jednym z lepszych.
0
@Faro Zablokowane :/
2
@pacior95 No i zagrał paździerz
0
@Barcasub City nas oszczędzi XD
1
Ma ktoś filmik z reakcją Xaviego po stracie Romeu?
0
@Encore Jeszcze lepiej go mieć w swoim zespole będąc kibicem tego zespołu ;)
#GoKnicks!
Swoją drogą ty kiedyś sypiasz?
3
@Faro Cubarsi, Araujo, powrót Matsa, Christensen w nowej roli. Wszystko składa się w całość. No i oczywiście Kounde z boku obrony.
6
@Derean I co tam @Kamiloos?
6
@Emhyr Szkoda, że nie ma Liverpoolu.
0
Raya to kozak, nie ma co
0
Ale szczęście Rayi XD
0
Losowanie w poniedziałek?
2
@macio_944 Gundogan klasa, widać od razu kto go ostatnio trenował ;)
0
Havertz to jest tragiczny piłkarz.
4
@Kamiloos Zero zdziwienia, że wrzuca to madryciak. Tam był spalony geniuszu
2
@MesQueUnClub96 Zamiast się cieszyć z awansu to wy teraz niektórzy piszecie czy jakiś zawodnik jest istotny czy nie jest XD. Weź idź się przewietrzyć może.
0
Hajto to chyba dziś pobije albo potrąci tego prowadzącego XD
15
@barcelonaLM Tylko głupcy go krytykują. Najlepszy pomocnik sezonu, a może i ogólnie zawodnik.
0
@michal26 Dobrze, że uprzedziłeś bo już miałem pisać. Ale i tak byś sprzedał ;)
0
@against_modern_football W PK co zabrał to też oddał.
Mimo wszystko on wciąż ma jeszcze 16 lat… takie mecze z większym chaosem w poczynaniach będą się zdarzać.
8
Yamal mógł wiele rzeczy zrobić w tym meczu inaczej i lepiej. Ale jego rajd przy bramce na 2:0 to była poezja, a to jak on pracuje w defensywie jest imponujące.
0
@DonAndrzejos Typowy stat padder. Gość jest tragiczny, wszystko prawie psuje.
0
@Emhyr Mniejsze posiadanie i wygrana? Przypadek? Nie sądzę :D
28
Liga mistrzów to jest jednak to. Znowu poczułem te emocje, stres, ekscytację. Każda bramka to był wybuch radości. Oby teraz co roku taki ćwierćfinał był tylko formalnością jak kiedyś.
0
@Szmulek Dzięki niemu padł gol na 2:0