0

Akcje na obieg są tak groźne, a my w ogóle tak nie gramy, ehhh

1

@Sulimo A piłkarzy już zwyzywał i posprzedawał?

1

@Sulimo Yamal zawsze może wyczarować coś z niczego. Takiego piłkarza nie zmieniasz w przerwie…

4

Co oni grają, ja pierdziele oczy krwawią

0

@Encore No jak go trafi to tak. Ale mimo wszystko nie sądzę. Jeśli AJ zawalczy z głową to nic się tam nie wydarzy. Ludzie patrzą przez pryzmat walki z Furym, ale cygan wyszedł tam bez żadnego treningu, ewidentnie olewając Ngannou i prawie za to srogo zapłacił.

0

Joshua dzisiaj za ten pół freakfight zarobi 50 mln dolarów. Chore pieniądze.

0

Czy transfer Roque był w ogóle potrzebny?

1

Fajnie, że Red Bull sobie wypracował taką przewagę w głównej mierze dzięki łamaniu regulaminu, za co dostał śmieszne kary :)

1

@macio_944 I ten legendarny Mathieu na LO, co go Enrique akurat na ten mecz wymyślił XD

0

@JarekS Czekam na weryfikację tych twoich dobrych źródeł :)

1

@kazbychu Dla mnie po takiej remontadzie i mając taki skład idziesz po końcowy triumf w LM, ale to nie w Barcelonie…

12

@Criss18Barca I wszystko po to żeby w następnej rundzie znowu wyjść na wyjebce i dostać od Juventusu 3:0…

2

Pamiętam jak było pełno śmiechu, że co to za leszcza Barca kupuje, a gość w tym Las Palmas wygląda naprawdę solidnie.

2

@Emhyr To się zdziwisz

0

Czekam na konferencję w której on się NIE skompromituje...

1

W ogóle Fort po świetnych występach już został całkowicie zakopany przez Xaviego, a przecież wraca Alonso to pewnie zacznie też nim grać XD.

4

Real Madryt to obrzydzenie piękna sportu.

1

Openda ofermo wracaj z buta

0

Oni nie umieją strzelać?

0

Kroos pierwsza kartka, powinna być już trzecia.

1

Real dostanie kartke?

0

@Tabaluga37 Wiem wiem, mam konto na binance. Zapytałem tak z ciekawości. A o brokera spytałem w kontekście inwestowania w jakieś akcje firm.

3

Pakt z diabłem. Nie ma innego wytłumaczenia

0

Real przetrwał najgorsze. Tu się nic nie wydarzy.

0

Zaraz wyjdę z siebie, przecież tu już powinno być 0:2

2

Oni robią to specjalnie?

0

@Lionel_Messi10 Grabara dziurawe łapy XD

3

Co za głąb z tego Sesko i tak

0

@Tabaluga37 Krypto też tam kupujesz?

0

Jakiego brokera polecacie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?