partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Akcje na obieg są tak groźne, a my w ogóle tak nie gramy, ehhh
1
@Sulimo A piłkarzy już zwyzywał i posprzedawał?
1
@Sulimo Yamal zawsze może wyczarować coś z niczego. Takiego piłkarza nie zmieniasz w przerwie…
4
Co oni grają, ja pierdziele oczy krwawią
0
@Encore No jak go trafi to tak. Ale mimo wszystko nie sądzę. Jeśli AJ zawalczy z głową to nic się tam nie wydarzy. Ludzie patrzą przez pryzmat walki z Furym, ale cygan wyszedł tam bez żadnego treningu, ewidentnie olewając Ngannou i prawie za to srogo zapłacił.
0
Joshua dzisiaj za ten pół freakfight zarobi 50 mln dolarów. Chore pieniądze.
0
Czy transfer Roque był w ogóle potrzebny?
1
Fajnie, że Red Bull sobie wypracował taką przewagę w głównej mierze dzięki łamaniu regulaminu, za co dostał śmieszne kary :)
1
@macio_944 I ten legendarny Mathieu na LO, co go Enrique akurat na ten mecz wymyślił XD
0
@JarekS Czekam na weryfikację tych twoich dobrych źródeł :)
1
@kazbychu Dla mnie po takiej remontadzie i mając taki skład idziesz po końcowy triumf w LM, ale to nie w Barcelonie…
12
@Criss18Barca I wszystko po to żeby w następnej rundzie znowu wyjść na wyjebce i dostać od Juventusu 3:0…
2
Pamiętam jak było pełno śmiechu, że co to za leszcza Barca kupuje, a gość w tym Las Palmas wygląda naprawdę solidnie.
2
@Emhyr To się zdziwisz
0
Czekam na konferencję w której on się NIE skompromituje...
1
W ogóle Fort po świetnych występach już został całkowicie zakopany przez Xaviego, a przecież wraca Alonso to pewnie zacznie też nim grać XD.
4
Real Madryt to obrzydzenie piękna sportu.
1
Openda ofermo wracaj z buta
0
Oni nie umieją strzelać?
0
Kroos pierwsza kartka, powinna być już trzecia.
1
Real dostanie kartke?
0
@Tabaluga37 Wiem wiem, mam konto na binance. Zapytałem tak z ciekawości. A o brokera spytałem w kontekście inwestowania w jakieś akcje firm.
3
Pakt z diabłem. Nie ma innego wytłumaczenia
0
Real przetrwał najgorsze. Tu się nic nie wydarzy.
0
Zaraz wyjdę z siebie, przecież tu już powinno być 0:2
2
Oni robią to specjalnie?
0
@Lionel_Messi10 Grabara dziurawe łapy XD
3
Co za głąb z tego Sesko i tak
0
@Tabaluga37 Krypto też tam kupujesz?
0
Jakiego brokera polecacie?