0

@JarekS No spoko, ale wiadome było jako trenera mieliśmy od początku. Tutaj został popełniony szereg bardzo poważnych błędów. Od A do Z

16

Normalnie między angielskimi klubami to by gdzieś poszedł za powiedzmy 40 baniek, ale jak dla Barcelony to max 15

0

@kejdzi Dla Barcelony potężne XD

5

Brać De Zerbiego. To najlepsza opcja pod nasz młody skład.

1

Mówiąc szczerze to marka własna może być absolutnie czymś innowacyjnym w piłce nożnej. Oczywiście żeby to funkcjonowało jak trzeba musiałoby zostać spełnione masę punktów, co też nie byłoby proste.

0

@JarekS Myślę, że Laporcie strasznie zależało na jakimś trofeum i nie ukrywajmy, ale to mistrzostwo w naszej sytuacji to naprawdę cenny skalp.

1

@ranger3120 Ale zarąbiste

2

@jedrek7000 Z Xavim skleisz bardzo podobną listę i co? O niczym to nie świadczy.

0

@Faro Jak Yamal to był raptem na chyba 2 powołaniach. No sory, ale dla mnie to brzmi absurdalnie.

0

@Arden Jak niby on jest dobrym kolegą Yamala? XD

2

@JimMorrisonFCB Nie. LeBron nie tak dawno przebił Kareema i został najlepszym strzelcem w historii ligi.

1

@Emhyr 1% szans, tyle bym dał na to że to się wydarzy XD

0

@Emhyr Tylko ile wynosi ta klauzula? Chyba 175 mln? Nierealne pieniądze dla Barcelony.

2

Komentarz usunięty

5

Widzę, że Diuna 2 zbiera świetne recenzje. Aż się nie mogę doczekać soboty i seansu.

0

@marcin62 Niech stoczą wojny na czystość w sklepie. Przegrają z każdym od buta.

0

@Pedri16Future No to madryciak i wiadomo, że "życzy nam jak najlepiej" :)

1

@Pedri16Future Mi się zdecydowanie bardziej kojarzy z Espanyolem :D

7

@shahman Szacunek dla Franka. To był spoko piłkarz, ale też źle wykorzystywany.

1

1. Garcia może być fajnym uzupełnieniem składu.

2. Przy dobrej ofercie sprzedać, ale myślę że są kluby które będą mogły za niego zaoferować więcej niż Girona.

3. Nie ma sensu sprzedawać na pewno. Moim zdaniem najlepsze opcja to kolejne wypożyczenie.

4. Tu nie ma co się zastanawiać, należy jak najszybciej wykupić Victora.

5. Tylko i wyłącznie wypożyczenie(żadna sprzedaż) i taka Girona może być świetnym kierunkiem.

6. Cokolwiek byle się pożegnać. Transfer pomyłka.

0

@mekston Zobacz ich h2h. Co z tego, że nie są już tak silni, dalej to niewygodny rywal.

0

@mekston City ma trudniejszego rywala dla siebie niż Liverpool.

0

Swoją drogą to Yamal musi mieć sporo tych resztek z komunii, że jeszcze na Haalanda starczy XD

0

@Faro Patrzę na ich skład dzisiejszy i widzę tam same ochłapy, absolutnie rezerwowy skład, więc zero zdziwienia. Mało tego, zobacz ile oni mają kontuzji.

9

Wiadomo, że Romero gada takie głupoty, że szanse na Haalanda są małe, ale nie jest to niemożliwe dla zasięgów, ale istnieje coś takiego jak granica dobrego smaku w tych "newsach". On nie ma żadnej granicy.

0

@Faro Masz ból dupy, bo twój Fati nie daje rady XD

4

Komentarz na Polsacie to jest takie dno. To tylko pokazuje, jak nie wiele trzeba było kiedyś żeby zostać dziennikarzem, bo przecież tam same stare dziady pracują.

1

@FCB_dimiC Ale nikt nie pytał

0

@umtiti Czym niby ich zjada? Jest równie bez jajeczny jak oni.

0

@MesQueUnClub_87 To nie sentymenty, on jest po prostu odklejony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?