partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 Real środkiem z Nacho i Tchouamenim, bez Bellinghama wywozi z Lipska czyste konto i zwycięstwo XD
1
De Bruyne mecz kompletny. Najlepszy pomocnik ostatnich 10 lat.
0
@Arden No co Ty nie powiesz. Przecież oni się tak tak jakoś dostaną do półfinału, a wtedy to… różne rzeczy. Znany schemat od lat
0
Jakim cudem Yamal miał 1 drybling
2
Ten sezon śmierdzi liga mistrzów dla Realu.
0
Kataloński łeb do interesów XD. Bayern bierze Flicka, a my kogo? Na De Zerbiego nie stać, Klopp nie ma mowy, Alonso odmówi, Arteta odmówi. Motta zostaje, a to najsłabszy kandydat
1
@MesQueUnClub96 No przecież wiem, wyluzuj ;)
3
@Messibestplayerintheworld Takie coś wie nawet Dodi
0
@Emhyr Jak to w ogóle brzmi, że Klopp jest wykluczony XDD. Jak już to jest odwrotnie i to on nas wyklucza. Przecież gdyby Jurgen wyraził chęć pracy u nas to każdy inny kandydat by poszedł na "śmietnik".
0
Mina Dudy była bezcenna jak mu Tusk przeczytał to o pegasusie
0
@Emhyr Marquez może umieć lepiej pracować z piłkarzami jeśli chodzi o ich rozwój. Oczywiście to gdybanie, ale uważam tak po tym, że ktokolwiek praktycznie nie wchodzi z rezerw to wygląda dobrze.
4
13 luty, połowa sezonu, wraca liga mistrzów, a człowiek ma już dość tego sezonu i czeka na nowy. Dzięki Xavi
2
@mekston @Kamil689 Palmer sam chciał odejść.
0
Dobrze, że za marzenia nie karają
0
Byli i są tacy co go wyzywali od emerytów i narzekali na jego grę
1
@Cule1234 A może niech nowy trener zdecyduje? A nie Laporta z Mendesem. Boże ten klub to takie dno.
1
Samuel „teza” Perreira
0
@Emhyr Artete pewnie mają namyśli
0
Bronienie Kłeczka i odwracanie kota ogonem to już jest szczyt chamstwa i plucia widzowi w twarz
2
Żeby być w Pisie trzeba mieć wpisane w sobie bycie zakłamanym i obrzydliwym człowiekiem.
4
@jacobFCB I oczywiście Krzysio ma racje nie? A jak się nie sprawdzi to czyste rączki, bo tak się mówiło TYLKO w kuluarach.
2
@BorzyKrzys Nie ma bardziej niewdzięcznego narodu od banderowców
20
@Pawel13sz Przecież są tacy co jeszcze go krytykują. A taki pożal się Boże komentator laboga nazywa go przereklamowanym
1
@Faro Kessie to był dobry zadaniowiec i uzupełnienie składu. Tacy zawodnicy też są potrzebni.
0
@Cule1234 Po Napoli nie będzie już co gasić XD
1
@macio_944 Wczoraj znów się nabrałeś i byłeś naiwny
2
@Darek_Maruszczak To duże wymagania co do Dodiego ;)
0
Cyrk na kółkach
1
Alonso nam od mówi, nie ma szans. Zresztą on już teraz ma opcję albo iść do Liverpoolu albo poczekać rok na Real.
5
@Pedri16Future Ale tutaj jest to samo przy niektórych użytkownikach . 2-3 udane akcje i wpisy się pojawiają, że gramy dobry mecz XD. No ludzie litości i loduuuuu…