partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Faro Twój bożek Fati był choćby jeszcze hejterku.
8
Niech to się nie wydarzy. Jeśli Flick zostanie naszym trenerem, taki Frenkie w jego taktyce będzie fenomenalny.
0
@Encore Taaaaaaak!
0
@Orłoś Nie ma to większego znaczenia moim zdaniem.
7
@cules100pro No to się nie doczekasz. Z tego co kojarzę to na tym kanale zero o sporcie to tam ma być raz tygodniowo, a reszta będzie na weszło
0
@PatrychoO Co ty piszesz. Top koszulka
0
@mekston śmiesznie to brzmi przy tych 73 golach Messiego z sezonu 11/12 ;)
0
@AlwaysBlaugrana Nie zdążyli działek zdobyć dla siebie po zaniżonej cenie, żeby potem „odsprzedać” za kilka milionów ;)
0
@FCBurnley Bo Kane to był gwiazdor panie dorosły.
1
@michal26 Na pewno nie powinien. Też nie staram się go usprawiedliwiać, ale myślę że po tych latach szczucia na niego codziennie w TVP on sam jest przesiąknięty nienawiścią do pisu i Kaczora, czego potwierdzeniem jest ten oto wpis.
1
@Khajio Nie ma szans, że aż tylu zawodników dostawało po 20 mln, nawet jeśli to kwoty brutto. Podaj mi jakieś źródło do tego.
0
@Sawik_10 XD dalej mnie zadziwiasz
0
@Rewolucja123 Ale co to za kwalifikacje w porównaniu do tego gościa z Bayernu? Niebo, a ziemia.
3
Al Pacino jako Tony Montana rola życia.
0
@Rewolucja123 Kogo? Tego gościa co ledwo rok nawet w takim Leeds wytrzymał? XD
1
Miguel to po odejściu Xaviego chyba straci robotę dlatego tak pieprzy póki może wielki adwokat.
1
@szkodastrzepicryja wy to niektórzy serio jesteście mega odklejeni
1
Piersi, pierdu. Przecież Bayern nie płaci horrendalnych pensji, więc jakoś mi się nie chce wierzyć w argument o pieniądzach.
0
@abram3k Jest jeszcze coś gorszego na przykład taki „kibic” jak ty.
3
@clyde Kolejny stracony dzień najlepsza nuta w historii polskiego rapu. Zazdro spotkania ;)
3
@Nazio_87 Nie no proszę cię. Czarny wrzesień > AH24N2
0
@Emhyr Do tego odrodzenie Dembele i cudowny Pedri.
1
@Cvzx Barca to Barca
3
@kuz Izak widownia 13 latków? Chyba w 2014 roku. Czasy się zmieniły.
4
@szkutnik91 Boże błagam niech to będzie prawda i mam nadzieję, że tym razem Gepart klasycznie nie pieprzy bzdur.
3
Dajcie mi dalej marzyć o Kloppie.
0
@Faro A jaką klauzulę ma mieć piłkarz rezerw, który jeszcze dokonał szybkiego rozwoju trochę znikąd?
1
@JarekS A coś o Darvichu możesz powiedzieć też więcej? Jak wygląda jego aklimatyzacja w klubie?
1
Laporta dzwoń do tego Jurgena codziennie, rano i wieczorem aż ulegnie.
3
@Kgorecki2500 No właśnie dlatego do tego nawiązałem. W zamyśle chodziło mi o to iż pewnie myślał, że tam nie będzie najgorszy a tu klops.