2

@Faro Twój bożek Fati był choćby jeszcze hejterku.

8

Niech to się nie wydarzy. Jeśli Flick zostanie naszym trenerem, taki Frenkie w jego taktyce będzie fenomenalny.

0

@Encore Taaaaaaak!

0

@Orłoś Nie ma to większego znaczenia moim zdaniem.

7

@cules100pro No to się nie doczekasz. Z tego co kojarzę to na tym kanale zero o sporcie to tam ma być raz tygodniowo, a reszta będzie na weszło

0

@PatrychoO Co ty piszesz. Top koszulka

0

@mekston śmiesznie to brzmi przy tych 73 golach Messiego z sezonu 11/12 ;)

0

@AlwaysBlaugrana Nie zdążyli działek zdobyć dla siebie po zaniżonej cenie, żeby potem „odsprzedać” za kilka milionów ;)

0

@FCBurnley Bo Kane to był gwiazdor panie dorosły.

1

@michal26 Na pewno nie powinien. Też nie staram się go usprawiedliwiać, ale myślę że po tych latach szczucia na niego codziennie w TVP on sam jest przesiąknięty nienawiścią do pisu i Kaczora, czego potwierdzeniem jest ten oto wpis.

1

@Khajio Nie ma szans, że aż tylu zawodników dostawało po 20 mln, nawet jeśli to kwoty brutto. Podaj mi jakieś źródło do tego.

0

@Sawik_10 XD dalej mnie zadziwiasz

0

@Rewolucja123 Ale co to za kwalifikacje w porównaniu do tego gościa z Bayernu? Niebo, a ziemia.

3

Al Pacino jako Tony Montana rola życia.

0

@Rewolucja123 Kogo? Tego gościa co ledwo rok nawet w takim Leeds wytrzymał? XD

1

Miguel to po odejściu Xaviego chyba straci robotę dlatego tak pieprzy póki może wielki adwokat.

1

@szkodastrzepicryja wy to niektórzy serio jesteście mega odklejeni

1

Piersi, pierdu. Przecież Bayern nie płaci horrendalnych pensji, więc jakoś mi się nie chce wierzyć w argument o pieniądzach.

0

@abram3k Jest jeszcze coś gorszego na przykład taki „kibic” jak ty.

3

@clyde Kolejny stracony dzień najlepsza nuta w historii polskiego rapu. Zazdro spotkania ;)

3

@Nazio_87 Nie no proszę cię. Czarny wrzesień > AH24N2

0

@Emhyr Do tego odrodzenie Dembele i cudowny Pedri.

1

@Cvzx Barca to Barca

3

@kuz Izak widownia 13 latków? Chyba w 2014 roku. Czasy się zmieniły.

4

@szkutnik91 Boże błagam niech to będzie prawda i mam nadzieję, że tym razem Gepart klasycznie nie pieprzy bzdur.

3

Dajcie mi dalej marzyć o Kloppie.

0

@Faro A jaką klauzulę ma mieć piłkarz rezerw, który jeszcze dokonał szybkiego rozwoju trochę znikąd?

1

@JarekS A coś o Darvichu możesz powiedzieć też więcej? Jak wygląda jego aklimatyzacja w klubie?

1

Laporta dzwoń do tego Jurgena codziennie, rano i wieczorem aż ulegnie.

3

@Kgorecki2500 No właśnie dlatego do tego nawiązałem. W zamyśle chodziło mi o to iż pewnie myślał, że tam nie będzie najgorszy a tu klops.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?