4

Ten Raphinha to jest taki ułom że aż mnie nosi. Nie ma uja, że to rodowity Brazylijczyk

0

@Gaz Haha ale ty pieprzysz. Takie piłki grał? Przecież to była przypadkowa piłka po wybiciu Inigo

0

Xavi wracaj do Kataru i się zlituj

3

Ile ja jeszcze mam tego wszystkiego znosić, tych nerwów, upokorzeń…

2

Naprawdę psycha siada po takim czymś. Jeden strzał oddali i oczywiście gol, jeszcze po takim wylewie. Xavi też nie ogarnia, że zespół wysiadł, dajcie spokój.

0

1 strzał, mam dosyć

0

@PaPo Gundo XD. Nie znasz się na piłce

4

Nie chce wyjść na hejtera, może i Lewy jest aktywny, ale co dotknie to psuje.

0

No nie wygląda to najlepiej, nie ma co się oszukiwać. Początek był obiecujący ale bez gola więc no :/

0

Lewy pomachaj do siebie że zrąbałeś akcje

0

Podwójne standardy sędziowania?

0

Araujo wrócił do klasycznej fryzury i od razu bije od niego pewność siebie

0

@Yoohoo Lider nie powinien mieć wiecznie pretensji do 16 latka…

0

Lewy już zaczyna machać. Skup się człowieku na graniu i nie deprymuj innych

0

Ciekawe czy do 3 minuty nam coś wsadzą XD

0

@abram3k A znów będziesz obrażał i sprzedawał wszystkich zawodników w trakcie meczu jak leci?

1

@kanver_ Czasy się zmieniły

2

@Arden Ahhh ten luz. Takich piłkarzy jest już coraz mniej.

1

@Faro A czego ty się spodziewasz w Polsce i to jeszcze na Polsacie XD

0

Ciekawe co musi czuć Raphinha XD. Gość został wygryziony przez… 16 latka

1

@Emhyr No bo jak człowiek nie ma żadnych oczekiwań co do tej drużyny to i nie odczuwa żadnego napięcia i stresu. A mówiąc szczerze to strasznie mi brakuje tych takich „unikalnych” emocji przed ważnymi meczami.

6

Przecież on sam jest kretem, bo wszystko tobie sprzedaje XD

2

Przynajmniej już wiemy, że trenerem pierwszej drużyny to on nie zostanie XD

0

@BorzyKrzys Lata 70-90 to był peak USA. Takie miasta jak LA, NY czy Miami to były idealne miejsca do życia. Teraz to szkoda gadać.

1

@MesQueUnClub96 Trzeba szukać okazji na league passa, mało tego jak już jesteś ich klientem to oni sami bardzo często dają korzystne oferty, byle nie rezygnować z usługi.

0

@barcelonaLM Żaden Haaland, bo mamy Guiu ;)

1

Nie ma to jak zaspanym pomylić dezodorant z lakierem do włosów i się dziwić przez kilka chwil co to się tak klei pod pachami

0

@fart Argument jest to taki, że w rozgrywkach zamkniętych jest to obowiązkowe. A jak ty sobie to wyobrażasz w piłce? Jeszcze w piłce w której jest coraz więcej klubów-państw które też jak wiadomo naginają zasady.
Ogólnie to ja się z tobą zgadzam, że powinno tak być, ale dobrzejmy wiemy że to niemożliwe.

0

@fart Sporty amerykańskie to zamknięte rozgrywki, wszystko jest tam jawne i każdy dysponuje takim samym budżetem.

3

@Kszysiek7 Przyszli(poza Eto’o) w prime Messiego żeby być numerami dwa, Henry przyszedł już past prime i Villa trochę też. Lewy jest w ataku numerem jeden. Nie rozumiem dlaczego mało kto bierze to pod uwagę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?