3

Premier League albo PSG.

0

@JarekS No prostym językiem. I co łączy Salaha i Raphinhie? Tylko pozycja. Ani styl gry podobny, umiejętności, nic.
I napisałeś, że Salah to nie drybler jak on ma jeden z lepszych balansów ciałem na skrzydle, do tego jest szybki i bardzo dobrze prowadzi piłkę.

0

W ogóle z Kiwiora taka beka była na początku toczona, a ostatnio gra wszystko i jeszcze zbiera dobre noty.

0

Arsenal szybka robota.

9

O kurde, u nowego trenera będzie trzeba trenować a nie być na wiecznych wakacjach...

16

Jest mi go zwyczajnie po ludzku szkoda. Wielki talent, wielkie możliwości, a te urazy wszystko psują...

0

@JarekS Tak, Raphinha nie jest gorszy od Salaha, który jest jednym z najlepszych graczy w historii Premier League XD. Tutaj akurat przesadziłeś.

0

@LukaszFan Nie, prawda jest taka, że Iniesta już w swoim ostatnim sezonie niestety wyglądał jak oldboy.

0

@Gaz Ogólnie piłka nożna w tym aspekcie to mam wrażenie, że jeszcze jest sto lat za murzynami.
Tu bez porównania do takiego NBA gdzie każdy zawodnik trenuje całymi dniami.

1

Ten sezon polega tylko już na tym aby czekać kogo ogłoszą jako nowego trenera. I albo będzie potężny wkurw albo radość. Nic poza tym.

13

Raphinha już od samego początku dał ciała. Założył sobie jakąś opaskę na głowę, która go uciskała ograniczając jego myślenie na boisku. A że u niego ogólnie z myśleniem na boisku jest cienko, no to było jeszcze gorzej.

2

@parpe Alurat z Felixem ten schemat nie zadziałał. Przyszedł jako przeciętniak i dalej nim jest.

20

@Faro Rozumiem, że w środku pola się w ogóle nie sprintuje? Nie szukajmy na siłę czyjejś winy już, bo to akurat przesada. Pedriego może odratować chyba tylko już jakaś indywidualna praca ze specjalistą, aby się dalej wzmacniać. Innego wyjścia już po prostu nie widzę…

3

To jest wielki wstyd jak on co mecz zbiera kartki za dyskusje.

2

Złote myśli, nie ma co

5

W ogóle Barcelona 61% posiadania piłki, a jak się ogląda mecz to tego się w ogóle nie czuję. Przecież to Bilbao częściej przesiadywało na naszej połowie aniżeli my na nich. U nas tylko to sklepanie po tyłach, po obwodzie i długa piłka na pałę.

0

@Dfd222 To nie jest w DNA

0

@arraco Jaki ku*wa zajechany? Dosłownie w każdym meczu był zmieniany, wprowadzany ostrożnie po poprzednim urazie itd.
W tej sytuacji nie można mieć do Xaviego żadnych pretensji.

0

@macio_944 A co ty tu więcej chcesz żeby nam w końcu wcisnęli coś?

1

Nie da się tego oglądać. Zero drużyny w tych akcjach, wszystko to próby zrobienia czegoś indywidualnie, żadnego schematu, po prostu nic.

0



Chodzi mu o to jak złamał typowi nogę i zbytnio się nie przejął?

0

Wiadomo co dokładnie powiedział Bellingham?

0

I powrót przedłużony o kilka tygodni, nieźle.

0

@Encore Przecież on ma tu pretensje do całego zespołu.

0

@Trojanek23 Uczestnictwem? XD Tym co tam pokazuje, mówi i tym jaka to hipokrytka i atencjuszka.

1

@FcPortoFan1999 Bo się boi

0

@Trojanek23 Oczywiście, że się zniżyła. O czym ty piszesz?

0

@BorzyKrzys „Pan Leszek” XD
Jedna z największych chorągiewek w historii polskiej polityki, do tego były komuch.
Wstyd, że taki gość ma jeszcze jakikolwiek głos w polskiej polityce, a nawet ostatnio zbiera poklask, bo wbija jakieś szpilki.
I oczywiście nie bronie tu Hołowni, wręcz wywalone w niego. Tylko bawi mnie nazywanie kogoś takiego jak Miller „Panem” XD

0

No i co z tego?

1

@4drian0 XD nie masz pojęcia o czym piszesz porównując Xaviego z De Zerbim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?