0

@Faro Chodzi o to geniuszu, że to polskie wynalazki

1

@patrix211 O, wygląda nieźle i szczerze dla mnie chyba najlepsze.

0

Ktoś może doradzi?
Co się lepiej sprawdzi na smartwatcha? Folia czy szkło ochronne?

4

@tadzik447 wstawanie najwcześniej o 7 i praca do maks 14-15

1

Takie pytanie czysto nieironiczne. Czy żeby obrońca dostał notę wyższą niż 7 musi zdobyć bramkę? Czy jak to tutaj działa?

0

@sevs Przełęcz ocalonych dla mnie absolutny top.
A miniserial Kompania Braci najlepsze dzieło o tematyce wojennej że wszystkich produkcji jakie istnieją.

0

@Patriskos Uwielbiam go, ale dla mnie na Bonda to on mimo wszystko nie pasuje tak jakoś.

1

@Murazor No i wyszło odwrotnie. Pierwszy sezon i wylądowaliśmy w LE tracąc ogromne pieniądze z LM, a klub dalej drży o rejestrację piłkarzy.

0

@Arden Albo byśmy wygrali albo byśmy nie wygrali, gdybanie i tyle.

8

Aubameyang znowu dwie bramki. Pasował u nas idealnie. Kwota za transfer Lewego, jego kontrakt i forma wcale nie były warte całego zachodu.

0

Patrząc na terminarz to teoretycznie najłatwiej ma Liverpool, ale nie jest to jakaś znacząca różnica.

3

Przecież to jest rzut karny XD

4

Spina De Bruyne z Guardiola. Transfer do Barcelony coraz bliżej.

0

@koziar No Real ich ogra.

6

@FcPortoFan1999 ty pisałeś że Liverpool walczy o przetrwanie w 1 połowie, to City błaga teraz o litość w takim razie XD

2

Ten Diaz to jest impostor

1

Słaby mecz City biorąc pod uwagę ile nieobecności ma Liverpool.

0

@ViscaelBarca2007 Przecież gra Foden na skrzydle.

0

@michal26 I sprzedaży Yamala :)

0

@michal26 Jak masz nieograniczony budżet i do tego łamiesz zasady, a jesteś i tak bezkarny to jest łatwiej.

0

Liverpool gniecie

0

@draxidox Ostatnie 0;0 między nimi to 2018

0

Czemu Salah ława?

0

@michal26 "Oprócz Raphinhi kto jest negatywnym transferem Laporty?"

Ferran
Bellerin
Alonso
Romeu
Mimo wszystko może i kontrowersyjne, ale Lewy z jego kontraktem... Równie dobrze mógł tutaj zostać Auba który świetnie pasował.
Do tego dochodzi żałosna sprzedaż Griezmanna i Depaya i nawet Kessiego patrząc za ile idzie byle jasiek do Arabii.

0

@MesQueUnClub96 powinno być:
1. SGA
2. Luka/Tatum

5

@D10SLEO A może lepszego Busquetsa? Rodri choćby dysponuje dużo lepszym uderzeniem i ma lepsze warunki fizyczne.

0

Dla mnie Kimmich to już lekko wygląda jak wrak piłkarza, taki trochę Verratti. Mało tego on już nawet nie gra jako pomocnik tylko prawy obrońca.

2

Nowy Pique rośnie.

0

@Emhyr Sprzedać ;)

0

"Sergi Roberto (wielofunkcyjny)" To juz mem XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?