partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Real-City hahah do domu białasy XD
0
Arsenal-Bayern XDD para nierozłączna. Jeśli teraz im się nie zrewanżują to już nigdy.
0
@draxidox Żyd to najgorsza nacja
0
@tomek8756 LE zgarnie Liverpool.
0
@abram3k Słuchaj nie interesuje mnie co ty tam sobie porabiasz z kolegami i jakie macie zwyczaje.
1
@abram3k Haha, wiesz co, nie jestem zainteresowany. Zachowaj swoje sposoby odżywiania dla siebie ;)
Bardziej zaatakowałeś mnie niż ja ciebie i jeszcze do moderacji XDD ale ty jesteś hipokrytą.
3
Komentarz usunięty
0
Ten Palacios człowiek orkiestra
1
XDD Schick co za kocur
0
Jurgen dawaj do Barcy.
0
@Emhyr Największa mafia świata.
0
Zdjęcie ze strzałem Fermina wrzuciliście do akcji na 2:0
3
Nie no ocena Raphinhii zdecydowanie zbyt wysoka.
2
@Firestone Zero zdziwienia XD
3
Taki chichot losu, że Perez swój sukces w biznesie budowlanym zawdzięcza głównie Barcelonie(chodzi o miasto) i ogólnie całej Katalonii.
0
@Arden Oni zamiast coś z tym robić to się zajmują blokowaniem tik toka XD
0
@RoberDzik A jak będzie po tyle samo punktów?
7
@KacperVEB Dziwi cię wysoko Arsenal i dajesz Barcelonę na 3 miejscu XD
2
@NeroTFP1 Najbardziej fun to watch koszykarz, zawsze.
0
@Zoker Fakty takie, że na mundialu zawiódł, wczoraj zawiódł plus zrobił Ramosa ;)
0
Lautaro jak trzeba dźwignąć drużynę nie przeciwko ogorasom z Włoch już nie taki mocny ;)
0
Amerykanów tak bardzo boli sukces chińskiego produktu, że już go(znowu) blokują? Zero zdziwienia.
0
@tbas Przecież ewidentnie widać na tym filmiku uciętą stop klatkę gdzie akurat byłoby widać trafienie XD
0
Luuk The Goat miał piłkę na dogrywkę, a tak to niestety się kończy 2:0
0
@Barcasub I wciąż oddaliśmy za 3 mln. Dodając jeszcze pensje, jakąś premię za podpis wyszliśmy na minusie
0
Oddaliśmy go za 3 mln tam, i jeszcze prawdopodobnie pozbawi nas 50 mln XD
0
@mekston W sumie i tak nie mamy praktycznie szans jak trzeba do półfinału dojść.
0
@Encore Wszystko dziś zagrał źle
0
Ale ten Thuram to drewno
1
Człowiek z wyrokiem za korupcję niezmiennie „ekspertem” odkąd ta podstacja przejęła LM. Żałosne