2

Real-City hahah do domu białasy XD

0

Arsenal-Bayern XDD para nierozłączna. Jeśli teraz im się nie zrewanżują to już nigdy.

0

@draxidox Żyd to najgorsza nacja

0

@tomek8756 LE zgarnie Liverpool.

0

@abram3k Słuchaj nie interesuje mnie co ty tam sobie porabiasz z kolegami i jakie macie zwyczaje.

1

@abram3k Haha, wiesz co, nie jestem zainteresowany. Zachowaj swoje sposoby odżywiania dla siebie ;)

Bardziej zaatakowałeś mnie niż ja ciebie i jeszcze do moderacji XDD ale ty jesteś hipokrytą.

3

Komentarz usunięty

0

Ten Palacios człowiek orkiestra

1

XDD Schick co za kocur

0

Jurgen dawaj do Barcy.

0

@Emhyr Największa mafia świata.

0

Zdjęcie ze strzałem Fermina wrzuciliście do akcji na 2:0

3

Nie no ocena Raphinhii zdecydowanie zbyt wysoka.

2

@Firestone Zero zdziwienia XD

3

Taki chichot losu, że Perez swój sukces w biznesie budowlanym zawdzięcza głównie Barcelonie(chodzi o miasto) i ogólnie całej Katalonii.

0

@Arden Oni zamiast coś z tym robić to się zajmują blokowaniem tik toka XD

0

@RoberDzik A jak będzie po tyle samo punktów?

7

@KacperVEB Dziwi cię wysoko Arsenal i dajesz Barcelonę na 3 miejscu XD

2

@NeroTFP1 Najbardziej fun to watch koszykarz, zawsze.

0

@Zoker Fakty takie, że na mundialu zawiódł, wczoraj zawiódł plus zrobił Ramosa ;)

0

Lautaro jak trzeba dźwignąć drużynę nie przeciwko ogorasom z Włoch już nie taki mocny ;)

0

Amerykanów tak bardzo boli sukces chińskiego produktu, że już go(znowu) blokują? Zero zdziwienia.

0

@tbas Przecież ewidentnie widać na tym filmiku uciętą stop klatkę gdzie akurat byłoby widać trafienie XD

0

Luuk The Goat miał piłkę na dogrywkę, a tak to niestety się kończy 2:0

0

@Barcasub I wciąż oddaliśmy za 3 mln. Dodając jeszcze pensje, jakąś premię za podpis wyszliśmy na minusie

0

Oddaliśmy go za 3 mln tam, i jeszcze prawdopodobnie pozbawi nas 50 mln XD

0

@mekston W sumie i tak nie mamy praktycznie szans jak trzeba do półfinału dojść.

0

@Encore Wszystko dziś zagrał źle

0

Ale ten Thuram to drewno

1

Człowiek z wyrokiem za korupcję niezmiennie „ekspertem” odkąd ta podstacja przejęła LM. Żałosne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?