partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@cules100pro Iniesta nie był typowym ofensywnym pomocnikiem.
1
@MesQueUnClub96 Ten Jokic na 1 to jest żart.
5
@MesQueUnClub96 No i? Jak ja nie lubię takich porównań. Tak samo ludzie piszą, że Yamala można sprzedać za te 200 mln bo jeszcze skończy jak Fati. Każdy przypadek jest inny i takie szukanie porównań na siłę jest zwyczajnie irytujące.
0
@pt9 Nic dziwnego, w końcu to Philips. Kupiłeś badziewie.
2
@MesQueUnClub96 Flick to gość, który znikąd pojawił się na 1.5 sezonu. Wygrał z Bayernem wszystko, odszedł przez konflikt, poszedł do reprezentacji gdzie miał jedne z gorszych wyników. Zgodzę się, że po części nie była to jego wina ale i tak to jak grała jego reprezentacja było dla takiej kadry jak Niemcy niedopuszczalne. Nagelsmann pokazuje, że można.
0
@P33ck Nie comeback tylko zakończenie kariery w sumie przez jednego z rywali, i coraz częstsze i dłuższe urazy u drugiego z rywali.
0
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub96 Sam odejdzie.
0
@pt9 Z kaloriami na 0 chociaż wyjdziesz XD
3
@MesQueUnClub96 No to co? Ale teraz błyszczy. To samo można o Flicku napisać. Jeden udany sezon, a potem równia pochyła.
0
Alonso robi przeczekanie pod Real, dla mnie to oczywiste.
4
@krol211 Barca Motta(oby)
0
@RoberDzik Iniestazooo
1
Widzieliście facebooka Błachowicza? XD Ktoś mu chyba konto zhakował
0
@adukla Weź usuń ten komentarz, bo pieprzysz jak potłuczony.
W ogóle ty chyba nie pamiętasz, że Fatiemu poszło kolano przez FAUL, a nie że nabrał jakiejś masy XD
0
Ogólnie to wydaje mi się, że z biegiem lat Yamal zostanie środkowym pomocnikiem ofensywnym ze swoją techniką i wzrostem.
0
@Encore I ani jednego kontraktu na poziomie przynajmniej 30 mln, dopiero Randle od przyszłego sezonu.
0
Knicks 3 seed, jeszcze z szansą na 2. Dla mnie jako fana po tylu latach bycia pośmiewiskiem ligi, to cudowny widok. Brakuje dosłownie jednego puzzla aby zostać contenderem. Mam nadzieję że Rose coś ugotuje latem i jazda.
8
@RoberDzik To była właśnie Barcelona Valverde. Wspominasz o sezonie z 1 porażką ligową, a tam była realna szansa na historyczny sezon BEZ PORAŻKI. Co zrobiła Barca Valverde? Zesrala się metr przed kiblem z Levante w ostatnim czy tam przed ostatnim meczu sezonu. Liga mistrzów czyli wygrywasz z przeciętniakiem europejskim jakim jest Roma 4-1 u siebie żeby w rewanżu dostać 3-0 i odpaść z rozgrywek, mecz z Liverpoolem wiadomo czyli wstyd, kompromitacja, frajerstwo, rozczarowanie, płacz i zgrzytanie zębów. Do tego w tym samym sezonie doszedł przegrany finał pucharu króla. Czyli sezon gdzie miał być pewny tryplet zakończył się z jednym pucharem na koniec sezonu. Valverde? Trener który tutaj w ogólnym rozrachunku zawiódł i rozczarował. Miał najbardziej kompletnego Messiego jako piłkarza w karierze i tylko dlatego wygrał ligę dwukrotnie.
0
@Emhyr W ogóle może to moje błędne wrażenie, ale ten Endrick wydaje się być strasznie ociężały.
1
@Aragorn33 I są ludzie co by go tutaj sprzedali bo 200 mln XD
3
@koziar No wszystko jest robione żeby ich wepchnąć do PO pomijając play iny, aby czasem ich ktoś nie wywalił.
1
Yamal wypracował karnego. Piękne podanie
1
Endrick co ma za wejście
0
Ale kopanina, masakra
1
01.07.2013 Brazylia – Hiszpania 3:0
Pamiętam ten mecz, finał pucharu konfederacji, wielkie show Neymara który w sumie był już zawodnikiem Barcelony, ale jeszcze bez żadnego meczu bo świeżo po transferze :D
0
Odesłać do klauzuli :)
0
@JarekS Dobrze, że Real nie kupił nigdy Brazola który nie wypalił :)))
2
Bez mąki nie ma chleba
0
@caadye A ten Felix po co? Ogony grać?