2

Czyli będzie kolejny sezon męczarni i za rok dla odmiany też nic nie wygramy.

1

Czas na kolejną przerwę na kilka miesięcy od tego klubu. Mam dość, widzimy się w sierpniu.

0

@Firestone Przecież de jong leciał na pełnej, to lewy dreptał

0

Lewandowski cóż za zaangażowanie

1

Nie awansujemy, w końcu wcisną na 1:2, a wtedy już pójdzie…
Mieć wszystko w swoich rękach, a i tak to spieprzyć, co za frajerstwo i to typowe dla tego klubu…

1

Popłaczę się… autentycznie

1

Yamal kocham cię

1

Jezu zaraz serce mi wyskoczy… VAMOOOOOS!!!!

2

@agaFCB 1 do 1 XDD

0

@MesQueUnClub96 Użył argumentu, a ty go poparłeś XD

5

@takisobiektos @MesQueUnClub96 Serbiki już się spłakały XD

0

@TR3YWAY Najlepsze jak te niektóre artykuły o niczym są wrzucane jeszcze raz XD

2

Igrzyska i Garros dla Nadala i można kończyć w chwale.

0

@MesQueUnClub96 mniej niż na pół gwizdka

0

@MesQueUnClub96 hAhA ale zabawny jesteś

3

@Emhyr nie rozumiem co ci Barceloniarze mają z tymi Arabami

0

Boże Rublev zwijaj się z kortu, bo każdy czeka na powrót króla

1

Oko za oko i ząb za ząb

0

Dziś w Barcelonie dwa wielkie wydarzenia. Meczyk Barcy i powrót Rafy!

0

@MesQueUnClub96 Historia lubi zataczać koło

0

@Transu96 Romek mógł się miesiącami nie pojawiać od lat, ale Rhea nagle już od razu musi wakowac? XD

0

Palmer jest dobry, ale i tak Watkins>

0

@abram3k Tylko jest jeden duży minus, nie ma kto wtedy wejść ewentualnie zbytnio z ławki na pomoc.

0

Totalnie się to mija z większościami newsów jakie pojawiały się do tej pory i z tym artykułem, który niedawno był na stronie gdzie choćby @michalgajdek pisał, że z raportów finansowych klubu wcale dalej nie jest tak kolorowo.

W gwoli ścisłości było to w podcaście i mówił to dokładnie redaktor @blazeq

0

@MesQueUnClub96 PG13 nie zawsze był chokerem w play offach. Legendarny Playoff P

0

Składa się ktoś na league passa na czas PO w NBA?

0

@MesQueUnClub96 Na szczęście bukmacher często się myli.

0

@krol211 Wymień mi jeszcze jakiś fachowców, którzy odeszli albo dalej są. Ja niestety się nie znam :/

0

@krol211 Przecież ty nawet nie wiedziałeś gdy odchodzili czy są fachowcami czy nie XD. Dalej ci brakuje konkretów tak jak napisał @Emhyr. Rzucasz farmazonami na lewo i prawo w furii i tyle.
Fakty są takie, że mimo tego iż w klubie nie jest kolorowo to odkąd Laporta się pojawił nasz skład stał się dużo bardziej konkurencyjny i jesteśmy w trakcie wykonywania największej inwestycji w historii klubu. Czy robi wszystko idealnie? No oczywiście, że nie i sam czasami jestem z kilku rzeczy niezadowolony.

0

@krol211 A czego ty się tu spodziewasz jak w klubowej kasie jest biednie? Deco dopiero ledwo jedno okienko miał szansę przepracować i to zimowe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?