partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czyli będzie kolejny sezon męczarni i za rok dla odmiany też nic nie wygramy.
1
Czas na kolejną przerwę na kilka miesięcy od tego klubu. Mam dość, widzimy się w sierpniu.
0
@Firestone Przecież de jong leciał na pełnej, to lewy dreptał
0
Lewandowski cóż za zaangażowanie
1
Nie awansujemy, w końcu wcisną na 1:2, a wtedy już pójdzie…
Mieć wszystko w swoich rękach, a i tak to spieprzyć, co za frajerstwo i to typowe dla tego klubu…
1
Popłaczę się… autentycznie
1
Yamal kocham cię
1
Jezu zaraz serce mi wyskoczy… VAMOOOOOS!!!!
2
@agaFCB 1 do 1 XDD
0
@MesQueUnClub96 Użył argumentu, a ty go poparłeś XD
5
@takisobiektos @MesQueUnClub96 Serbiki już się spłakały XD
0
@TR3YWAY Najlepsze jak te niektóre artykuły o niczym są wrzucane jeszcze raz XD
2
Igrzyska i Garros dla Nadala i można kończyć w chwale.
0
@MesQueUnClub96 mniej niż na pół gwizdka
0
@MesQueUnClub96 hAhA ale zabawny jesteś
3
@Emhyr nie rozumiem co ci Barceloniarze mają z tymi Arabami
0
Boże Rublev zwijaj się z kortu, bo każdy czeka na powrót króla
1
Oko za oko i ząb za ząb
0
Dziś w Barcelonie dwa wielkie wydarzenia. Meczyk Barcy i powrót Rafy!
0
@MesQueUnClub96 Historia lubi zataczać koło
0
@Transu96 Romek mógł się miesiącami nie pojawiać od lat, ale Rhea nagle już od razu musi wakowac? XD
0
Palmer jest dobry, ale i tak Watkins>
0
@abram3k Tylko jest jeden duży minus, nie ma kto wtedy wejść ewentualnie zbytnio z ławki na pomoc.
0
Totalnie się to mija z większościami newsów jakie pojawiały się do tej pory i z tym artykułem, który niedawno był na stronie gdzie choćby @michalgajdek pisał, że z raportów finansowych klubu wcale dalej nie jest tak kolorowo.
W gwoli ścisłości było to w podcaście i mówił to dokładnie redaktor @blazeq
0
@MesQueUnClub96 PG13 nie zawsze był chokerem w play offach. Legendarny Playoff P
0
Składa się ktoś na league passa na czas PO w NBA?
0
@MesQueUnClub96 Na szczęście bukmacher często się myli.
0
@krol211 Wymień mi jeszcze jakiś fachowców, którzy odeszli albo dalej są. Ja niestety się nie znam :/
0
@krol211 Przecież ty nawet nie wiedziałeś gdy odchodzili czy są fachowcami czy nie XD. Dalej ci brakuje konkretów tak jak napisał @Emhyr. Rzucasz farmazonami na lewo i prawo w furii i tyle.
Fakty są takie, że mimo tego iż w klubie nie jest kolorowo to odkąd Laporta się pojawił nasz skład stał się dużo bardziej konkurencyjny i jesteśmy w trakcie wykonywania największej inwestycji w historii klubu. Czy robi wszystko idealnie? No oczywiście, że nie i sam czasami jestem z kilku rzeczy niezadowolony.
0
@krol211 A czego ty się tu spodziewasz jak w klubowej kasie jest biednie? Deco dopiero ledwo jedno okienko miał szansę przepracować i to zimowe.